reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

cesarka a atak padaczki

Ewa22r95

Początkująca w BB
Dołączył(a)
18 Kwiecień 2017
Postów
22
Padaczka a porod
Co lepsze porod naturalny czy cięcie cesarskie
Co lepsze w takiej sytuacji
Czy neurolog musi wystawic takie zaświadczenie z jakimi argumentami się ubiegać o to ??
 
reklama
Ja rodzilam sn
Ale w Twoim wypadku to chyba logiczne ze cc i lekarz prowadzący powinien dac Ci skierowanie bo majac padaczke przecież to niebezpieczne rodzilas juz wiesz jaki to wysiłek??
Dlaczego nie masz skierowania na cc ???:szok:
Mnie bol sn zabijal a co dopiero Ty z padaczka
 
No właśnie to mój pierwszy poród. Pytałam lekarza on mi powiedział że w Polsce nie ma przeciwwskazań i ze jedynie neurolog może. Mi dać skierowanie ale niewiem z jakimi argumentami do niego podejść bo tak jak pisze w Polsce przy padaczce nie ma przeciwwskazań do cc
 
Też właśnie tak uważam. Tym bardziej ataki mi się pojawiają przy stresie nerwach bólu przemęczeniu a czytałam że jeżeli dojdzie do ataku podczas naturalnego porodu może to grozić niedotlenieniem dziecka
 
To ja nie wiem przecież to poważne a jak dostaniesz ataku podczas porodu????!
Idz i powiedz ze masz ataki i sie boisz ze beda komplilacje nic wiecej..
 
No jasne ze tak porod sn to naprawdę wielki wysiłek a bol ja serio moze kazdy ma inny prog bolu ale mnie zabijal jest piekielny
 
Myślisz że mimo że nie miałam ataku w ciazy jak narazie powiedzieć że mialam ?
 
reklama
Do góry