reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chcę być mamą po raz trzeci

Ja znam wiele rodzin z 3 A nawet mojego męża siostra młodsza ode mnie o 3 lata 30 w tym roku ma pięcioro wspaniała kochająca rodzina wcale nie uboga jak by mogło się wydawać nie którym.

Mialam robić test w niedzielę ale poczekam do dnia spodziewanej czyki do czwartku.
Niby czuje się jak na @ ale cycory mnie swędza okropnie nadal bolą i jakaś iskierka nadziei się tli że może jednak.....
 
reklama
@kitqa to już idealne rozwiązanie, takie 2+2 ale na to już nie bardzo mam warunki (chociaż jakby się trafiły bliźniaki to musiałabym się przecież jakoś zorganizować) , ale trójka to zawsze było moje marzenie.
@MamaAndziaUK trzymam za Ciebie kciuki :)

Ja od rana w pracy. Ziewa mi się , głowa pobolewa.. i kombinuję jak tu przekazać szefowej, że potrzebuję urlop na pt bo w moim wychodzącym na wprost potrzebom rodziców przedszkolu zaplanowano dzień otwarty dla grupy starszej.. o godzinie 9 rano. Wszyscy rodzice wpisani na listę, więc młodej tego zrobić nie mogę.
 
Dzisiaj ten dzień,zobaczymy czy @ przyjdzie,mało kiedy się spóźnia więc liczę że dziś albo się pojawi albo nie samopoczucie wiele się nie zmieniło od dwóch tygodni czuje się tak samo jakbym lada moment miała dostać.
Trzymajta kciuki.
@Ewusia1986 dzisiaj ja.mam dzień w przedszkolu i też się zastanawiam jak wytłumaczę się że spóźnienia żebym chociaż na chwile tam była
 
@MamaAndziaUK trzymam kciuki, mocno !
Ja mam od miejsca pracy do przedszkola prawie 30 km więc nie byłoby nawet jak się spoźnić :/ do młodszaka wysłałam Teściową, tutaj liczyłam na moją Mamę.. ale nic z tego, nie dostała wolnego. Taka godzina ni w pięć ni w dziesięć.. szefowa mi klepnęła urlop, ale nie miała przy tym zbyt radosnej miny.
 
No to dziewczyny, u mnie zmiana raczej nie będziemy robić dzidziusia nr 3 :( wczoraj jeszcze dopytam męża czy sprzedawać małe ciuszki po dziewczynach, przez chwilę się zastanowił i usłyszałam 'tak' aż łezka w oku mi się zakręcila ale szybko ją przełknęlam [emoji46]
Chyba że może właśnie jeszcze kiedyś [emoji170]
Ewusia1986 jak mija piątek z córeczkami? : )
 
Witam się poweekendowo :)
@kitqa piątek super :) zresztą weekend podobnie, dałam się wyciągnąć młodym do cyrku i na karuzelę, także one zachwycone , wieczorem padły szybko i mieliśmy z Mężem czas dla siebie :) wiesz, może powinnaś pogadać z Mężem o tym trzecim dzidziusiu wprost, przedstawcie sobie wzajemnie jak to widzicie itd, u nas też to nie była szybko i spontanicznie podjęta decyzja.
@MamaAndziaUK jak tam? testowałaś ?
@natala95 co u Ciebie ?
 
Witam się poweekendowo :)
@kitqa piątek super :) zresztą weekend podobnie, dałam się wyciągnąć młodym do cyrku i na karuzelę, także one zachwycone , wieczorem padły szybko i mieliśmy z Mężem czas dla siebie :) wiesz, może powinnaś pogadać z Mężem o tym trzecim dzidziusiu wprost, przedstawcie sobie wzajemnie jak to widzicie itd, u nas też to nie była szybko i spontanicznie podjęta decyzja.
@MamaAndziaUK jak tam? testowałaś ?
@natala95 co u Ciebie ?
U mnie nic ciekawego się nie dzieje , dom dzieci sprzątanie itp. Dziś muszę iść syna zapisać do zerówki i zastanawiam się czy puścić go do przedszkolnej czy do szkolnej [emoji51] [emoji85]
 
Witam i ja dawno tu nie zagladalam ... u nas bez zmian starania w toku ;)
@kitqa porozmawiaj z mężem moze mąż nie chce teraz a za jakis czas moze mu się odmienić .U nas decyzja o 3 dziecku podejmowana byla kilka lat zawsze są jakieś obawy.
 
Ewusia1986 monia_I właśnie po rozmowie z mężem zapadła daka decyzja. Przyszla nam ona z trudem ale coś trzeba było zaplanować : ) mąż też by chciał dziecka ale są niestety inne priorytety, niestety. może po kilku latach coś się zmieni...

Trzymam kciuki za staraczki [emoji1307]
 
reklama
@kitqa masz malutkie dzieci wiec to może jeszcze za szybko ...dziewczynki podrosną to może wtedy a teraz ciesz się i korzystaj z macierzyństwa ile się da :)
 
Do góry