reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chcę być mamą po raz trzeci

monia_I masz rację ale za 3,4ata będę (w moim mniemaniu) za stara na dziecko i wątpię że będzie chciało mi się wracać do pieluch i rezygnować znowu z pracy [emoji55]
Lubie jak między dziećmi jest mała różnica wieku.
Także raczej nie będzie odwrotu.
Ale wam. Życzę powodzenia!
 
reklama
To ja w grudniu skończe 34 .Tylko ja zawsze chcialam 2 z małą różnicą wieku a 3 to dopiero jak ta dwójka będzie starsza :)
 
Ja d3 miałam na starcie miałam na poziomie 16. Biorę d3 4000. Dawno nie robiłam poziomu więc muszę powtórzyć. Przestałem brać euthyrox ponieważ nie mogłam dostać się do endokrynologa. Ze względu na starania zrobiłam badania tarczycowe z postanowieniem odwiedzenia prywatnie specjalisty. A tam w wynikach niespodzianka. Wszystko idealnie w normie. Znajomy lekarz ogólny potwierdził, że tak nie raz jest że jak się uzupełni d3 to poprawia się tarczyca.
Hey mam do Ciebie pytanie w związku z tym co napisałaś o Wit d3
Sama choruje ho ho ho na niedoczynności, przyjmuje euthyrox. Zaczęłam przyjmować d3 po zbadaniu jej w surowicy miałam ja na poziomie 22,czyli niski poziom, lekarz zalecił przyjmować d3 2000/d.
W jaki sposób odrzucić euthyrox? Czytałam że Wit d3 powinna być na poziomie 50? Moze i ja jakimś cudem wyzdrowieje
 
monia_I no to masz już fajnie odchowane dzieci! Super : ) że chcecie jeszcze jednego szkraba do kompletu. Trzymam kciuki[emoji1307]
 
Staram sie o 3 dziecko . Mam juz córkę 13 letnią i syna prawie 11 letniego i aniolka w niebie bo w styczniu poronilam w 7tc.

Hej!
Mam 35lat i jestem mamą 12latki i 8latka.Nigdy nie myślałam o trójce dzieci,tym bardziej, że mam parkę..jednak od 3miesięcy "włączył" mi się instynkt macierzyński.Na razie wypieram tę myśl, bo dzieci już w sumie duże, bo brakuje nam dodatkowego pokoju, bo mąż wyjeżdża...
 
reklama
Hejka testosowalam w dniu spodziewanej w czwartek test wyszedl negatywny,w piątek dostalam okres ale taki że zmieniłam tylko wkładki i w niedzielę już nie było.Ale nie robiłam ponownie testu bo czuje że tym razem nie wyszło.
No nic zaczęłam starania od nowa zobaczymy co przyniesie nowy cykl
 
Do góry