reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chcę być mamą po raz trzeci

Dziewczyny, u mnie dwóch synów 13 i 10 lat. Są zakochani w 4-miesięcznej siostrze [emoji4] zero zazdrości, duża pomoc z ich strony. A córa wpatrzona w nich niesamowicie. Długo się zastanawialiśmy, ale dopiero teraz czuję, że jesteśmy w komplecie [emoji4]
 
reklama
Spokojnie, teraz coraz później mają dzieci i często pierwsze koło 40-stki. Wiadomo, że biologia biologią i łatwiej zajść w wieku 20-stu lat niż 40-stu, ale to dużo kwestia organizmu. Teraz jakaś plaga niepłodności, nawet u bardzo młodziutkich kobiet. Sobie tak myślę, czy to nie przypadkiem od antykoncepcji.

Powinnam dostać okres pod koniec lipca. Także coraz bliżej godzina "w". Mam stresa ;)

A co u Was?
 
Spokojnie, teraz coraz później mają dzieci i często pierwsze koło 40-stki. Wiadomo, że biologia biologią i łatwiej zajść w wieku 20-stu lat niż 40-stu, ale to dużo kwestia organizmu. Teraz jakaś plaga niepłodności, nawet u bardzo młodziutkich kobiet. Sobie tak myślę, czy to nie przypadkiem od antykoncepcji.

Powinnam dostać okres pod koniec lipca. Także coraz bliżej godzina "w". Mam stresa ;)

A co u Was?

To prawda, ta granica wieku ciagle się przsuwa, tylko własnie coraz wiecej kobiet ma problemy z płodnością albo donoszeniem ciąży. Myślę, że to raczej wina środowiska, wszechobecnej chemii i złego odzywiania.

Trzymam kciuki Mujer za koniec lipca! :tak:

Ja w piatek wyjmuję wkładkę, więc od kolejnego cyklu zaczynamy! :rolleyes2: Póki co kupiłam witaminy z kwasem foliowym.
 
Dwa dni przed terminem spodziewanej miesiączki. Trochę w szoku jestem ;)
 

Załączniki

  • 20180727_075117.jpg
    20180727_075117.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 126
reklama
Do góry