reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chcę być mamą po raz trzeci

Dokładnie , ja też myślę że najważniejsze co dziecku możemy dać to czas. Więc czasem zamykam w domu bałagan ;) i idę z nimi grać w piłkę bo kiedy jak nie teraz. . . A jeszcze odnośnie zasiłków to ludzie i tak liczą zawsze "dochody " a o wydatkach przy większej liczbie dzieci nikt nie wspomina... Ale i tak warto i nie mówię tu o pieniądzach :)
Zgadzam się, bardzo sie cieszę, że z młodszą siedziałam w domku 2 lata. Jednak też cieszyłam się że wracam do pracy między ludzi [emoji12] i staram się im poswiecac duzo czasu, własnie za cenę porzadku i gotowania [emoji23] jeśli chodzi o gadanie ludzi to mnie to akurat nie rusza wcale, gorzej, że u nas sam kredyt i czynsz to prawie 2 tys., wiec jak u męza bedzie slabszy miesiąc to same zasiłki wiele nie pomogą, a oszczędności tez mizerne [emoji20] tak więc z euforii wpadam w brutalną rzeczywistośc [emoji58]
 
reklama
Hej dziewczyny!

Zawitałam po 10 latach na bb ponownie (tylko profil nowy, bo stary się zgubił )
Mam dwie duże córki, 13 i 11 lat z pierwszego małżeństwa a teraz podjęliśmy decyzję z drugim mężem, że chcemy powiększyć rodzinę.
Zamierzamy zacząć starania we wrześniu a w tym tygodniu idę do lekarza i na badania.
 
Hej dziewczyny!

Zawitałam po 10 latach na bb ponownie (tylko profil nowy, bo stary się zgubił )
Mam dwie duże córki, 13 i 11 lat z pierwszego małżeństwa a teraz podjęliśmy decyzję z drugim mężem, że chcemy powiększyć rodzinę.
Zamierzamy zacząć starania we wrześniu a w tym tygodniu idę do lekarza i na badania.
Witaj! Jakie duże córki już masz. Życzę dobrych wyników badań oraz owocnych starań :-)
 
Hej dziewczyny!

Zawitałam po 10 latach na bb ponownie (tylko profil nowy, bo stary się zgubił )
Mam dwie duże córki, 13 i 11 lat z pierwszego małżeństwa a teraz podjęliśmy decyzję z drugim mężem, że chcemy powiększyć rodzinę.
Zamierzamy zacząć starania we wrześniu a w tym tygodniu idę do lekarza i na badania.
Witaj :) ja tez mam dzieci w wieku 13 i prawie 11 lat (prawie bo dopiero we wrześniu skończy ) i jak wszystko dobrze pojdzie to w marcu beda mieli rodzeństwo [emoji1]
Życzę owocnych starań [emoji4]
 
Witaj :) ja tez mam dzieci w wieku 13 i prawie 11 lat (prawie bo dopiero we wrześniu skończy ) i jak wszystko dobrze pojdzie to w marcu beda mieli rodzeństwo [emoji1]
Życzę owocnych starań [emoji4]

No widzisz, to bardzo podobnie, bo moja młodsza córka 11 kończy w sierpniu
Jak Twoje dzieci zareagowały na taką zmianę? Obawiam się, że moje nie będą zbyt zadowolone
A jeśli można wiedzieć, ile masz lat?
 
No widzisz, to bardzo podobnie, bo moja młodsza córka 11 kończy w sierpniu
Jak Twoje dzieci zareagowały na taką zmianę? Obawiam się, że moje nie będą zbyt zadowolone
A jeśli można wiedzieć, ile masz lat?
Ja mam 33lata w grudniu 34 . Dzieci jeszcze nie wiedza ale pewnie sie uciesza poniewaz ja bylam pod koniec roku w ciazy ale w styczniu poronilam i dzieci wtedy wiedzialy ze będą mieć rodzeństwo i sie cieszyli i pozniej co jakis czas pytalam czy nadal chcą rodzenstwo to twierdzili ze tak. Nawet ostanio jakos kilka dni temu mlodszy upierał sie ze teraz on bedzie wybierał imię jak bedzie dzidziuś [emoji1]
 
Ja mam 33lata w grudniu 34 . Dzieci jeszcze nie wiedza ale pewnie sie uciesza poniewaz ja bylam pod koniec roku w ciazy ale w styczniu poronilam i dzieci wtedy wiedzialy ze będą mieć rodzeństwo i sie cieszyli i pozniej co jakis czas pytalam czy nadal chcą rodzenstwo to twierdzili ze tak. Nawet ostanio jakos kilka dni temu mlodszy upierał sie ze teraz on bedzie wybierał imię jak bedzie dzidziuś [emoji1]

Moje kiedyś ns wzmiankę o kolejnym potomku podniosły lament, że nie!
No zobaczymy co będzie

Ja mam teraz 37 lat, więc będzie późne bobo.
 
reklama
Do góry