reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

chłopiec czy dziewczynka? :>

reklama
Sumka :-D:-D:-D:rofl2::rofl2::rofl2::-D:-D:-D

A ja właśnie pakuję ciuszki, z których Martusia już wyrosła, bo dziś jedziemy do mojej mamy, to wywiozę bo nie mamy gdzie tego trzymać. I stwierdzam, że chyba chcę drugą dziewczynkę :-) bo z tych ciuszków może 5% dałoby się wykorzystać dla chłopca :tak: a takie fajne te ciuszki, chętnie bym w nie poubierała jeszcze jedną małą dziewczynkę :-D:-D:-D
 
Hihihihi :-) bardzo chętnie :-) ale dopiero, jak uda nam się dostać kredyt na mieszkanie i je kupić- a to może za rok, a może i dłużej- oby nie. A wtedy to ja już nie odpuszczę mojemu Sylwusiowi :-D dzidzia będzie na pewno! On zresztą też chce, coraz częściej przebąkuje, że Martusi by się rodzeństwo przydało :-) No chyba, że wpadeczka mała się zdarzy... ;-)
 
Sumka!!! :):):):):)
A ja chyba chciałabym Basie, ale w sumie z takich powodów jak u Kasi i Sumki razem wziętych trochę obstawiam Krzysia...
 
a ja nie wiem co bym chciała:-D fajnie było by mieć chłopca do pary, ale z drugiej strony 2 dziewczynka praktyczniejsza, bo i ciuszki po Izuni i razem w pokoju by były................
podsumowując jest mi wszystko jedno byleby zdrowe:-):-):-)

zresztą z Izą było tak samo było nam obojętne czy synek czy córka, teściowa bardzo chciała wnusię, bo sama miała 2 synów , więc teraz jest w 7 niebie, a Iza rozpieszczana przez babcię na maxa;-):tak::-)
 
reklama
A Karol jest typowo dziadkowy - potrafi na bezczelnego odepchnąć babcię ręką i lecieć do dziadka jak go zobaczy na horyzoncie :) (tak zrobił mojej mamie jak przyjechaliśmy z wyjazdu do teściów ) Zreszta obu dziadków zdecydowanie preferuje w stosunku do babć :)
Chyba wychodzi na to że drugą muszę dziewczynke - ze względu na babcie, bo mi to chyba wszytsko jedno...
 
Do góry