reklama

łzy? czy juz są?

Temat na forum 'Dzieci urodzone w czerwcu 2006r.' rozpoczęty przez beata8422, 29 Sierpień 2006.

1. beata8422

beata8422 Mama czerwcowa'06 Fan(ka)

dziewczyny mam pytanie czy wasze maleństwa płacza ze łzami
    od kiedy pojawiają się pierwsze łzy
    Oliwka do tej pory puściła tylko 1 łezke podczas szczepienia ale to było 5 tyg temu i od tej pory wcale
    martwi mnie to bo słyszałam o zatkanych kanalikach i że trzeba przekłuwać igła

2. ell

ell Mama czerwcowa'06 Fan(ka)

u nas lezki sa od jakiegos 6 tygodnia zycia i w zasadzie teraz jak mała sie rozpłacze to są zawsze, jezeli to faktycznie płacz, przy stekaniu i wolaniu łez nie ma

3. reklama
  4. Kasia Kucińska

Kasia Kucińska Majowa Czerwcówka '06 :)

Martusia czasem jak płacze to ma mokre rzęski- ale spływających łez nie ma. Moja bratanica jak miała zatkany kanalik łzowy to jej bardzo oczko ropiało, Martuni nie ropieją oczka więc na razie się nie martwię.

5. beata8422

czyli coś nie tak u naS ? BO PRZECIEŻ nie możliwe vzeby wcale niepłakała a nigdy nie miała mokrych oczu ale ropek tez specjalnie nie ma
    ale nieraz jak potrze to robia sie czerwone

6. fusik

fusik Mama 2006/2010

mój jak się rozryczy to łzy płyna po policzkach

7. patrycja24berlin

patrycja24berlin Mama czerwcowa'06 Fan(ka)

U nas jak u Kasi ...czyli tylko mokre rzeski...w sumie juz dawno (odpukac) Noemi tak mocno nie plakala..a wczesniej to wygladalo jak by jej sie oczy spocily.. ;D

8. baśka

baśka Mama Karola i Bartka

A mój miał od samego początku - aż zdziwiona położnej mówiłam bo w szpitalu jak płakał to miał mokre rzęsy - których wtedy prawie nie było :) A teraz to jak się rozryczy to mu ciurkiem po policzkach lecą...wczoraj u lekarza ciekły jak szalone...

9. marzena9

marzena9 Fanka BB :)

u nas tak samo jak u Baśki. lzy sa od samego poczatku.az zdziwiona bylam. teraz jak sie mala rozplacze to leca po polizkach az moczy to na czym akurat lezy. a zatkan kanalik tez miala i pani doktor przepisala kropelki i masc do wcierania bo taki kanalik trzeba masowac. objawialo sie to ropieniem oczka.

10. reklama
  11. beata8422

Marzena jakto masować samemu?

kurcze coraz bardziej sie martwie wszyscy mają łzy a my nie
    czy ktoś słyszał o przypadku gdzie nie było łeż ale sie pojawiły same?

12. fusik

fusik Mama 2006/2010

Beatko nie martw się może twoja córeczka jest tak szczęśliwa że nie ma powodu do płaczu :) Nie ma co porównywac z moim histerykiem

Poleć forum