reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

chłopiec czy dziewczynka? :>

witam ja jak byłam z moim syniem w ciąży to byłam strasznie brzydka ta twarzy wszyscy mi mówili ze bede miała córkę bo zabiera podobno urodę matki a urodził sie śliczny synek tak ze do końca to nie wiadomo czy wygląd ma jakieś znaczenie co do płci dziecka pozdrawiam
 
reklama
U nas od początku był Junior, albo Misiek, i rzeczywiście wszystkie usg potwierdzały chłopa. To i chłop się urodził.:-)
 
Ja dopóki nie wiedziałam byłam świecie przekonana że będziemy mieć syna :-) nie mniej jednak intuicja mnie zawiodła ;-):-). Na USG "wyszło" ze dziewczynka i tak też było :-)
 
Ja nie chciałam znać płci przed urodzeniem i mój lekarz uszanował tę decyzję - zawsze bardzo się pilnował, żeby czegoś nie chlapnąć :-D Ale od początku czułam, że to będzie chłopiec...
 
Ja tez jak Stokrotka czulam ze to chlopak...i bardzo ,bardzoo chcialam synka...Ale po jakis 3-4 miesiacach zapragnelam strasznie corki...nie wiem co mi odbilo ale chcialam ja bardzo...Do 7 miesiaca nie wiedzielismy co bedzie..az w koncu ukazala sie mala "buleczka":-D
 
:-DA ja chciałam mieć baaardzo dziewczynke ale chyba od poczatku podświadomie czułam ze bedzie chłopiec:-D:-D nawet moje ulubione kolory mi sie zmieniły :-)
 
Ja chcialam chlopca i wlasciwie jakos podswiadomie bylam tez pewna, ze bedzie chlopak. Nawet jak zima bylam w Polsce jeszcze bedac w ciazy (3 miesiac) to zakupilam takiego wybitnie chlopiecego krokodyla jako lozeczkowego przytulacza;-) No i mamy Julka. Bylabym chyba w niezlym szoku gdyby Julek okazal sie byc dziewczynka;-)
 
Ja baaaaarrrddddzzzo chciałam dziewczynkę bo super chłopczyka już mam i .... udało się. Jak by się nie udało to byłaby reklamacja u męża aż do skutku :-D
 
:-DA JA TAK BARDZO PRAGNĘŁAM CÓRECZKI, ZE ZBZIKOWAŁAM I TAK JAK PODCZYTALAM CO ROBC BY "WYSZŁA" TO TAK TEZ TROSZECZKE:zawstydzona/y::-D......JAK TYLKO ZASZLAM W CIĄŻĘ BODAJŻE 2-3 M-ĄC KUPIŁAM RÓZOWE SPODENKI:-D..PLEC POZNALISMY JAK BYŁAM W 4-TYM MIESIACU- I JAK LEKARZ PYTAŁ NAS - NA KOGO STAWIAMY - ZGODNIE -CÓRKA
A W CIĄŻY WYGLAAŁAM - TAK JAK TERAZ - NORMALNE - AWET LEPIEJ , BOCZUPRYNA MI BUJNĘŁA :)- I WSZYSCY!!!!!!!!!(DO DZIS IM TO WYPOMINAM:-DSTAWIALI SYN SYN SYN! I BYM NIE BYA TAK PEWN TEJ CÓRECZKI---WIEC INTUICJA I MOJE PRAGNIENIE WYGRAŁO- MAM SWOJA RÓŻOWA CÓRECZKĘ:-p

TERAZ PRAGNĘ SYNKA-OSTATNIO -O IMIENIU- JAKUB:happy2: I BEDZIEMY KOMBINOWAC BY SIE "WSTRZELIĆ":-D:-D
 
reklama
A JESZCZE COS - MĄZ SIE SMIEJE- BO ON TROSZKE BARDZIEJ PIERWSZEGO CHCIAL SYNKA NA POCZTK - ALE POTEM SPASOWAŁA - I ZARTOWAŁ, ZE JA I TAK POSTAWIE NA SWOIM (JAKBY O ODE NIE ZALEŻALO:-pI ZE ZAWSZE MAM TO CO CHCE:-D
 
Do góry