reklama

choroby dzieciaczków :(

heksa a może idą jej górne ząbki? (sorki, ale nie pamiętam czy już je ma :-( ) Właśnie często swędzą dzieci dziąsła górne i dlatego trą nosek rączkami. Moja Ania tak robiła i nadal robi bo jeszcze całkiem nie wyszły jej te zęby.
kasiunka biedna Pola, może rzeczywiście ma coś z uszkiem skoro często się za nie łapie i jest marudna... :-(
 
reklama
Lapala sie wlasnie za usza tzn tak jakby je pocierala i glaskala.ale domyslalam sie ze pewnie cos od tego notorycznego katarku jej sie porobilo.
No i dzis bylismy na tej kontroli i niestety...uszy nadal lekko rozowe,wiec jak najwiecej spacerwo aby z tym katarem cos zrobic.jakies tam leki i jednak odpuscic sobie merimer i euphorbium robic (polecam jest super).

Wogole co do tej wysypki to masakra normalnie za chiny nie moge sie jej pozbyc nawet jak jadla tylko Nutri.Czasem ma az krwawe ranki i ciagle stany zapalne.nie dostaje nic ma ala je tez ma i tak w kolko.27 mamy znow wizyte:(
Jemy Zyrteki Fenistile i ze ciagle sie robia stany zapalne to niestety masci na sterydach chociaz staram sie jak najmniej ale jak zas nie uzyje to jest jeszcze gorzej:(
 
Kasiunka, naciśnij koło uszka lub lekko pociągnij. Dzieci, jak je bolą uszy, zwykle nie dają się tam dotknąć.

Dużo zdrowia dla wszystkich chorowitków. Kubeł już nie jest wielokropek. Trzydniówka już się skończyła. :-D
 
Moj ma znowu jakies dziwne jazdy...nie wiem czy on sobie tak ubzdurał i tak sobie robi poprostu takie dzwieki czy go gardło boli bo ciagle wydobywa z siebie takie odgłosy...kkkkkhhhhaaa...ghhkkkaaaa no nie da sie tego opisac ale takie chrzakanie:confused: :eek: Czy wasze dzieci cos takiego miały moze?
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry