reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chrzciny, roczek i inne uroczystości naszych pociech

Domańska- GRATULACJE !!!! :-)

Torcik urodzinowy chciałam zrobić sama, żeby i mały mógł sie nim zajadać, ale niestety tak jak u ewitki, niedosyt czasu :-(Tak wiec będize kupny, ale małemu pewnie odrobinka sie dostanie :tak:
 
reklama
a ja tak chcialam zaproszenia i kurde nie bedzie przeze mnie, bo jestem taki gamoń i lewus. kupic juz nie dam rady, bo wysylka pozna. jedyne, co zostaje to zrobic samodzielnie.
 
Ja zaproszenia kupiłam, jutro może fotkę zrobię to wstawię ;-)Takie zwykłe, nie na zamówienie... Ale mam inny dylemat, otóz robimy dwie imprezki urodzinowe, bo na jednej wszystkich byśmy nie pomieścili :dry:Więc jednego dnia taka bardziej rodzinna (dziadkowie, chrzestni itd...) a drugiego dnia bardziej kinder party z dzieciakami i naszymi znajomymi. No i teraz nie wiem czy dwa torty szykować :confused: Bez sensu trochę co?? A jeśli jeden to raczej na tej rodzinnej? Kurcze i pewnei by go zostało no ale przecież bez sensu taki napoczęty walnąć na tej drugiej? Ech...
 
Marti - ja bym zrobila (kupila) dwa male torty, zwlaszcza ze nie masz pewnosci ile z dnia pierwszego zostanie na dzien nastepny - moze bedzie taki super a gosci z takim apetytem ze nie zostanie nic? :sorry2:
 
Marti - ja bym zrobila (kupila) dwa male torty, zwlaszcza ze nie masz pewnosci ile z dnia pierwszego zostanie na dzien nastepny - moze bedzie taki super a gosci z takim apetytem ze nie zostanie nic? :sorry2:

No właśnie tez myślałam o dwóch mniejszych ale to co z dmuchaniem świeczki? dwa razy? Ech... niby taka pierdółka a jednak tak istotna :sorry2:
 
Ja też bym postawiła na dwa małe torty.

Dziś zakupiłam na imprezkę kilka balonów i te trąbki śmieszne. Chciałam też czapeczki ale siostra mi już nie pozwoliła.
 
bylam dzis u sowy i dowiedzialam sie, ze tort z tych fajowych kosztuje 40zł za kg, a taki na 16 osob bedzie kosztowal ok 90zł, a na 24 os. nawet 130zł. ale i tak juz nie przyjmuja zamowien, bo komunie i w ogole. moglabym isc do innego, ze tak powiem oddzialu sowy, ale nie bede po bydgoszczy latac. zamowie zwykly tylko, ze z napisami jakimis.


co do zaproszen to moze i jutro gdzies do papierniczego polece kupic to i owo. tzn. rozumiem, ze potrzeba papier baze, papier jakis kolorowy i pierdolki ozdobnicze? tlyko nie mam gdzie zdjęc wydrukowac i jak ulozyc formułke zeby byla smieszna i dziecięca.


i jeszcze cos. co to za przybory malego roczniaka kładzie sie na stol i ma wybierac? ksiazke, kieliszek, pieniachy czy rozaniec czy jakie to gadzety?
 
Domańska no to fajnie, że obie uroczystości się udały. A babci się oberwało..... To gdzie i z kim Miłoszek spał, jak wyscie się bawili?
Marti, dmuchanie świeczki to bardzo przyjemna czynność, mój siostrzeniec to z 5 razy dmuchał na 3 latka, taka to była frajda. A ja bym zrobiła (zamówila) jeden tort z napisami z prawdziwego zdarzenia, a drugi zrobiła taki torcik galaretkowy dziecięcy na kinderbal.
 
reklama
Do góry