reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chrzciny

Kinga właśnie o to chodzi, że ja się nie denerwuję :) czasem tylko pojęczę Grzesiowi że to juz niedługo, coś napiszę na BB ale z domu się nie ruszam ;D
a wyjście mam- mogę kolejny raz odwołać wszystko :) tylko że tym razem więcej osób by mnie przeklinało.
dzisiaj muszę wcisnąć Igę w to ubranko, bo się okazać może że mam więcej kłopotów :mad:
 
reklama
a my w końcu zabraliśmy się za chrzciny - swoją drogą myślałam, że jesteśmy ostatni
odbędą się 8 października
w co się ubiera chłopców???????????????????????????????
 
no to nie jestescie ostatni koga, my nawet jeszcze nie mamy terminu jak tak dalej pojdzie do Aatka albo pobiegnie do chrztu, albo zagada ksiedza ;)
 
a my w końcu zabraliśmy się za chrzciny - swoją drogą myślałam, że jesteśmy ostatni
odbędą się 8 października
w co się ubiera chłopców???????????????????????????????
koga mój Mateusz miał białą bluzeczkę i spodenki (komplecik). Mi nie podobały się garniturki więc wybrałam taki zestaw. Jak będę w domu to wkleje zdjęcie
 
Koga Nasz Oskarek był ubrany tak :




Mam nadzieję, ze dobrze widać :tak: .
A jak nie to kilkanij i się powiększą.
Nie chcieliśmy go ubierać w żadne garnitur z muszką czy strój marynarza, dla mnie to jest trochę dziwne. A ten strój (spodnie, kamizelka i berecik ze sztruksy i biała bluzka) jest bardzo ładny, nie krępujacy ruchów i spodnie cały czas mu ubieram :-).
 
moja młodzież miała białe body, niebieskie spodnie i bluzę z w niebieskie paski - nie było to typowe ubranie na chrzest, dostał je kiedyś od teściowej i chciałam jej zrobić przyjemność; a i tak na sam chrzest go rozebraliśmy do "rosołu" :)
 
My też jeszcze przed, terminu też jeszcze nie mamy bo wiecznie komuś coś nie pasuje.
Ja mam już nerwice z tego powodu, każda data zła.
Chrzest miał być w sierpniu tak było ustalone ale teście stwierdzili, że nie będą dwa dni wcześniej wracać z wakacji i d.... blada ( wiedzieli o terminie dużo wcześniej).
Jak nie teście na wakacjach to chrzesnym coś nie pasuje i tak wkoło. Wkońcu Kuba będzie miał rok i będziemy biegać za nim po całym kościele, bo on już teraz nie usiedzi w miejscu dłużej niż 10 min.
Postanowiłam ochrzcić moje maleństwo w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia i tak zostanie jak komuś nie będzie pasowało to trudno wszyscy zainteresowani zostali powiadomieni pół roku wcześniej. Ach ta rodzina
 
reklama
koga, bartusia ubralam w niebieskie ogrodniczki z marynarskimi nadrukami na nogawce i bluzeczke z kolniezykiem w bialo-niebieski pasy, biale buciki z welurku i biala welurkowa czapeczke
 
Do góry