reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chrzciny

reklama
Dzięki dziewczyny!czyli biała milusia bluza z delikatną aplikacja misia ewentualnie mogłaby byc ?mam do niej do kompletu jasno zielone sztruksy ??? (to już chyba nie?)potrzebna jest gromnica?
 
nasz bobas byl tak ubrany ...no ale wtedy było jeszcze cieplutko-20 sierpień...:):)
 

Załączniki

  • chrzestt.jpg
    chrzestt.jpg
    73,5 KB · Wyświetleń: 54
  • chrzestt2.jpg
    chrzestt2.jpg
    45,2 KB · Wyświetleń: 53
reklama
i nasza Karolina została KATOLICZKĄ :) Ależ miałam przeżywkę :tak: Czułam sie prawie jak w dniu ślubu :happy::happy::happy:

Została wykąpana na oczach wielu :-)

Potem impreza w domu na 20 osób też była fajna, sama najbliższa rodzina, a i tak kilku osób mi brakowało :)

No i doszło do spotkania na lini: Karolina - Bartuś.

Musze Wam powiedzieć, że Bartuś super chłop, pogłaskał Karolę po głowie ;-) Nie wiem tylko co to miało znaczyć ???:cool2::cool2::cool2:

Jak tylko dotrą do nas zdjecia: umieszczę w wątku zdjęciowym :)

aaaaaaa, Piotruś postanowił pospac w czasie chrztu naszej Karolinki, a ja tak liczyłam na niego :)
 
Do góry