reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chrzest naszych pociech

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Musimy napisać że nasza niunia będzie miała chrzest św.w drugą niedziele Kwietnia a tak ładnie wypadło ze to są Święta Wielkanocne.
Dziś byliśmy u księdza i będzie chrzest o godzinie 16:00 bo to jest dodatkowa msza Św.W Święta Wielkanocne.
Że jeszcze trochę będzie kolejny aniołek kwietniowy.
 
reklama
I mamy już kolejnego Aniołka Kwietniowego
Imprezka się udała niunia była bardzo grzeczna w kościółku,
Choć były małe przeboje z chrzestnym bo wczoraj wieczorem nam odmówił mój kuzyn.I na szybko musiałam szukać i załatwiać chrzestnego.
Zdjęcia jutro pokaże w galerii bo nie chce mi sie już dziś pomniejszać formatu.
 
vici lepiej już nic nie mówić o moim kuzynie
Dobrze ze mam tak bardzo dobrą sąsiadke i poprosiła swojego chłopaka aby był chrzestnym niuni.
Bo aż żal się zrobiło sąsiadce naszej Dominiki że nie będzie mieć chrztu.
 
Witamy kolejnego Aniolka :) Super, ze mimo klopotow wszystko dobrze sie skonczylo i chrzciny sie udaly :) Dominika slicznie wygladala w bialej misiowej kurteczce!
 
Rybcia - fajnie, że już po i wszystko w końcu się udało!!

U nas to pewnie chrzciny będę dopiero w wakacje - Ingunia będzie latać po całym kościele a ja za nią, tylko muszę sobie jakieś cichobiegi kupić na tę okazję, bo w szpilkach stukać w czasie mszy to nie fajnie:-D .

A Dominika strasznie słodko wygląda - jak mały śpiący misiaczek:-) .
 
Asiun u nas na szczęście Dominika nie miała pomysłu chęci aby biegać po kościele.
Ale powiem że bałam się o to ze nie będzie chciała grzecznie siedzieć na kolanach.Ale obeszło się i siedziała grzecznie.
A co do spania to Dominisia po całej ceremonii dopiero nam zasnęła
A Tobie życzę aby Ingunia też była grzeczna.
 
reklama
Rybcia Dominisia to prawdziwa ksiiężniczka, gratulujemy i witamy kolejnego Aniołka:-) :-) :-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry