reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciaza a tabletki anty.

reklama
Jestem po cc i tez mam obawy czy szew sie nie rozejdzie. Podobno rzadkie zjawisko by tak sie stalo ale zanim skończę blister mam czas do namyslu. Nie chce by moja corka byla jedynaczka.
Tabletki tabletkami. Najlepiej dokoncz blister, poczekaj na krawienie z odstawienia.
Jeśli chodzi o bliznę to skonsultuj to z lekarzem. Rodziłaś w grudniu 2019 więc już trochę czasu upłynęło ale dla własnego komfortu psychicznego lepiej porozmawiać z ginekologiem ;)
Powodzenia
 
Tabletki tabletkami. Najlepiej dokoncz blister, poczekaj na krawienie z odstawienia.
Jeśli chodzi o bliznę to skonsultuj to z lekarzem. Rodziłaś w grudniu 2019 więc już trochę czasu upłynęło ale dla własnego komfortu psychicznego lepiej porozmawiać z ginekologiem ;)
Powodzenia
Rozmawiałam i maialm usg . Powiedziała to samo co napisalam.
 
reklama
Do góry