reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża biochemiczna? Niska beta

Rogata1298

Fanka BB :)
Dołączył(a)
14 Październik 2020
Postów
392
Hej dziewczyny,dzień po spodziewanej miesiączce zrobiłam test i był pozytywny. Od razu poszłam na bete,wynik 14,4 po 44 h bo nie miałam możliwości po 48 wynik 44,6. Niby przyrost Ok ale dla mnie to dość małe wartości. Od razu włączyłam heparynę i acard. Czy to może być ciąża biochemiczna? Zrobić jeszcze raz w odstępie 48 h bete czy czekać 6 dni do wizyty u gina?
 
reklama
Nie trzeba robić po 44 h tylko właśnie po 48. i wynik powinien być 66
%wiekszy i u Ciebie jest :) to po prostu wczesna ciąża dlatego wielkości nie są zawrotne ;) możesz powtórzyć jeszcze betę żeby sprawdzić jak przyrasta i jak będzie miała ok 1000to do gin :) wtedy już będzie coś widać na USG 🙂
 
Wartość faktycznie niska. Kiedy mialas termin miesiaczki? Masz regularne cykle? Jeśli masz nie regularne cykle to zagniezdzanie mogło być później i stąd niższa wartość bety.
 
Wartość faktycznie niska. Kiedy mialas termin miesiaczki? Masz regularne cykle? Jeśli masz nie regularne cykle to zagniezdzanie mogło być później i stąd niższa wartość bety.
OM 18.12 cykle nie regularne mam. Według flo owu 6.01 ale miałam dużo stres w tym miesiącu i tez parcie na to żeby się udało.
 
Hej dziewczyny,dzień po spodziewanej miesiączce zrobiłam test i był pozytywny. Od razu poszłam na bete,wynik 14,4 po 44 h bo nie miałam możliwości po 48 wynik 44,6. Niby przyrost Ok ale dla mnie to dość małe wartości. Od razu włączyłam heparynę i acard. Czy to może być ciąża biochemiczna? Zrobić jeszcze raz w odstępie 48 h bete czy czekać 6 dni do wizyty u gina?
Może owi się przesunęła, nie ma co się martwić na zapas. Ja mam dłuższe cykle ok. 35 dni a czasem się zdarzy dłuższy. Pierwszy test zrobiłam w 36 DC wyszedł negatywny. Ale okresu dalej nie było i zrobiłam test w 40 DC i wyszedł pozytywny, poleciałam na betę i była 62. Aktualnie jestem w 31 tc.
 
Byłam w 3 ciążach nigdy nie robiłam bety 🙈 i jeszcze leki na własną rękę. Szaleństwo... Test pozytywny umów się na wizytę za 3-4 tyg i będzie wszystko jasne.
 
reklama
Byłam w 3 ciążach nigdy nie robiłam bety 🙈 i jeszcze leki na własną rękę. Szaleństwo... Test pozytywny umów się na wizytę za 3-4 tyg i będzie wszystko jasne.
To że Ty nie robilas nie znaczy że nie warto jej robic. Są kobiety ktore wizyte muszą mieć wcześniej. Np ja po 2 poronieniach mialam wizyte juz 4+5 i lekarz wymagał bety zrobione dwa razy, musialam ustawić leki. Nie każda ciaza jest książkowa.
 
Do góry