reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Ojej to zazdroszczę Ci!:-) Ja też chciałabym już czuć jak tam w brzuchu salta robią i inne akrobacje :-D Pozdrowienia dla lokatorów brzuszka:-) Możliwe, że ciążą mi tak bo jestem dość niska (164 cm wzrostu) i nie mają łobuzy za dużo miejsca. Pewnie u Ciebie podobnie.
Dzięki za pozdrowienia. Przekazane[emoji4] [emoji4]
Ja też niewysoka 163 cm. Jeszcze trochę i będziemy marzyły żeby już przestały kopać [emoji6]
 
reklama
Witam dziewczyny [emoji8]dawno mnie tu nie było a widzę że u was sporo się dzieje. U mnie od 2 tyg też i cieszę się,że to przetrwalismy.
Tydzień temu przygotowywalismy się do ślubu i Przyjęcia na 30 osob a wyszło cudne wesele i to dzięki naszym gościom. Przede wszystkim ja w 7 miesiacu czułam się wyjątkowo i pięknie.
I zaraz od pon zaczęliśmy przeprowadzkę do rodziców i można pow ze już prawie wszystko jest. Zostało tylko ogarnąć dom poprzedni. Ale dziś to już padam. Mam nadzieję, że z dziewczynami wszystko jest ok. W pon mam wizytę na patologi.
Za wszystkich Was trzymam kciuki. Mam nadzieję, że wszystko się wszystkim ułoży po naszej myśli

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oska i Ola ja tez juz od dawna czuje ciągnący,ciazacy brzuch chyba juz przed 20 tc a teraz jest jeszcze gorzej bo któraś z dziewczyn a moze i obie ma nogi na dole i oprócz ciężaru czuję momentami mocne kłócia chyba takie uroki ciąży bliźniaczej, bo przy pierwszej do ostatniego dnia bylam na chodzie bez zadnych bolączek, a teraz łapię doły, bo przestaję być samodzielna.
 
Witam dziewczyny [emoji8]dawno mnie tu nie było a widzę że u was sporo się dzieje. U mnie od 2 tyg też i cieszę się,że to przetrwalismy.
Tydzień temu przygotowywalismy się do ślubu i Przyjęcia na 30 osob a wyszło cudne wesele i to dzięki naszym gościom. Przede wszystkim ja w 7 miesiacu czułam się wyjątkowo i pięknie.
I zaraz od pon zaczęliśmy przeprowadzkę do rodziców i można pow ze już prawie wszystko jest. Zostało tylko ogarnąć dom poprzedni. Ale dziś to już padam. Mam nadzieję, że z dziewczynami wszystko jest ok. W pon mam wizytę na patologi.
Za wszystkich Was trzymam kciuki. Mam nadzieję, że wszystko się wszystkim ułoży po naszej myśli

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
To wspaniale, że tak wszystko wyszło. Teraz tylko miłości i radości na każdy kolejny dzień [emoji7] [emoji11]
 
Oska i Ola ja tez juz od dawna czuje ciągnący,ciazacy brzuch chyba juz przed 20 tc a teraz jest jeszcze gorzej bo któraś z dziewczyn a moze i obie ma nogi na dole i oprócz ciężaru czuję momentami mocne kłócia chyba takie uroki ciąży bliźniaczej, bo przy pierwszej do ostatniego dnia bylam na chodzie bez zadnych bolączek, a teraz łapię doły, bo przestaję być samodzielna.
No robi się coraz ciężej, ale myśl że potem będę miała swoje wymodlone Skarby przy sobie pomaga przetrwać wszystko[emoji7]
 
Dziękuję Wam bardzo [emoji10] dziewczyny jakby wyczuly sytuację i normalnie mogłam potańczyć [emoji5] niedawno były ułożone poprzecznie. Teraz nie wiem czy się nie przekrecily bo czuje tylko na dole kopnięcie. Ale wydaje mi się że są zbyt mocne więc wydaje mi się że kopie dwoje dzieci.

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak sterydy dostałam w 29 +5 odrazu na wejściu. Teraz zostaje czekanie...

Chciałabym być juz na końcu tej ciąży. Nic wcześniej nie kosztowało mnie tyle wysiłku... jestem juz bardzooo zmęczona.
Oszczędzajcie się w domku ile możecie aby omijac te szpitale....

A czemu tak szybko dali Ci sterydy? Bo z tego co czytałam to niektórzy dostaja kilka dawek i jak nic się nie dzieje to wracają jeszcze do domu. Chyba że coś źle zrozumiałam.
Naprawdę Cie rozumiem, bo ja np. Po prostu nie cierpię szpitali i na samą myśl że mam do niego iść nawet na kilka dni dostaje białej gorączki... Czytaj książki, pisz z nami i niech odwiedzają Cie jak najczęściej bliscy aby jakoś umilić Ci ten czas. Głowa do góry, trzymam kciuki aby czas szybciutko Ci zleciał :*
 
Ojej to zazdroszczę Ci!:-) Ja też chciałabym już czuć jak tam w brzuchu salta robią i inne akrobacje :-D Pozdrowienia dla lokatorów brzuszka:-) Możliwe, że ciążą mi tak bo jestem dość niska (164 cm wzrostu) i nie mają łobuzy za dużo miejsca. Pewnie u Ciebie podobnie.

Ola widzę że mamy bardzo zbliżone terminy :)
 
reklama
Do góry