reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Onlyone - dziękuję :) moje dwie siostry mają po dwóch chłopaków, więc we mnie pokładali nadzieję że przynajmniej u mnie będzie jedna dziewuszka:) ups nie udało się hihi na razie chyba jeszcze nie będziemy mówić że już wiemy dopóki lekarz nie będzie pewny:) Ja ruchy może poczułam tak wcześnie bo raczej ze mnie zawsze mega chudzina była i wiedziałam jakich ruchów się spodziewać. Jelitka u mnie troszkę inaczej zawsze się objawiały, zresztą ciężko to nawet opisać. A ty już tak pięknie długo wytrzymałaś naprawdę podziwiam:-)
A chłopaczkom dobrze w środku to i wychodzić wcześniej nie chcą skoro z doktorkiem już się umówili na 28 to nie chcą przyspieszać akcji. To jeszcze tydzień i parę dni zobaczysz jak szybko zleci:) Trzymam kciuki za Ciebie i chłopaczków &&&&
 
reklama
Witaj Multimama. Na moje 12 tc to stanowczo za wcześnie na ruchy. Ja czułam coś koło 19 (to druga ciąża).

Zenia
a skąd wiesz, że masz cukier podwyższony ? Na ile ?

Marcysiowa tą glukozę z piciem ja robiłam na początku 22 tc.

Anika to fajnie, że z dzieciaczkami wszystko ok. U mnie też wariactwo w brzuszku i ciągle zmieniają ułożenie. A co, niech korzystają póki jeszcze mają miejsce :-)
Palam Jak mąż ? A co do monitora oddechu to ja zastanawiam. Do końca nie jestem przekonana, poza tym kosztują kupę kasy, a posiadanie ich nie daje gwarancji na 100% bezpieczeństwo dziecka.

Hakima to fajnie, że tak blisko masz do terminu rozpakowania :-). Z chęcią bym się zamieniła. Najpierw Onlyone 28.01, potem Ty 01.02, która następna ??

Onlyone z kwiatami ja też się już żegnam, bo nie liczę na to , że M je podleje jak wyląduję w szpitalu. Ty masz gorzej z rybkami, bo moja kotka to nie pozwoli o sobie zapomnieć :tak:

Maggi dwóch chłopców :-) Najważniejsze, że zdrowi. Ale faktycznie jakaś "plaga" chłopców. U mnie wszyscy zacieszają, że będą dziewczynki, bo sami chłopcy w okolicy.
 
Dziewczyny mam do sprzedania wózek DORJAN DANNY SPORT. Super wygodny, bardzo lekko się prowadzi. W zestawie są 2 gondole + osłonka na nóżki, 2 spacerówki + osłonki na nóżki, parasolka 1 szt. (miałam 2 ale to było za dużo, parasolka była dokupiona osobno, kolor grafit), torba na akcesoria do kompletu. Wózek mieści się w drzwi 80 (ma 78 cm szerokości z kołami) i wszystkie bramki przy kasach sklepowych.
Zobacz załącznik 531876

Więcej zdjęć i szczegóły na priv :)
 
Tigla - następna chyba Madmax,potem Anika i Sade. Dalej nie pisze,bo chyba musiałabym wpisać siebie...

Mnie dzisiaj chłopcy robią przemeblowanie,a ja tylko czekam aż brzuch przestanie sie ruszać w jazda stronę. No idealnej ból krocze. Chyba od ciężaru.
 
Miss co by nie mówić to ta lista przed nami robi się coraz krótsza :-). Nawet dobrze się nie obejrzymy a już po będzie Onlyone i Hakima....

Dziewczyny powiedzcie, czy opłaca się kupować pajacyki na 50 ? Jest okazja i sie zastanawiam, czy brać (po ok 10 za sztukę). Bo w sumie w tym rozmiarze to mam tylko kilka bodziaków.
 
Witam nowe mamusie - dobrze ze jest nas troszke wiecej, bo onlyone i hakima to sie nam powoli wykruszaja:-) Dobra robota dziewczyny wzorowo dotrzymalyscie do bezpiecznych terminow.

qrczę od wczoraj mam takie dziwne uczucie wilgoci - ubieram majtki i po jakimś czasie mam je delikatnie wilgotne - nie mokra, ale tak jak bym się spociła. Czy to mogą być sączące się wody? Głupieje całkowicie:wściekła/y:

Ja mialam dzis tp samo i po historii DeeDeee spanikowalam i zadzwonilam do gina a on natychmiast kazal mi sie zglosci do szpitala gdzoe juz czekal na mnie. w zyciu tak sie nie balam. Nie to zeby cos mi tam cieklo ale takie dziwne uczucie ze ciagle mokro, jakbym popuscila odrobinke. Giz zbadal mnie szybciutko i okazalo sie ze to tylko nadmierny sluz nic wiecej. Przepisal mi jakies globulki i tyle, no iaby nas uspokoic to szybko pokazal man wierzgajace maluszki i bijace serduszka. Mimo tego ze wszystko okazalo sie na szczescie falszywym alarmem to stwierdzil ze nie mozna takich spraw ignorowac bo nigdy nie wiadomo no i ze od tego w koncu sa aby sie upewnic ze wszystko jest w porzo.

A propo ruchow to ja jescze nic nie czuje ale czekam zniecierpliwoscia........

Marcysiowa - gratuluje dziewczynki i dobrych wynikow, my czekamy do skanu polowkowego aby poznac plec ( o ile maluszki sie nie zawstydza).
 
czesc dziewczynki, ja niestety z moja anemia wyladowalam w szpitalu. dostaje zelazo w zastrzykach ale nic mnie nie bolalo. uff. napisze wiecej jutro bo kiepsko tak z komorki. pozdrawiam wszystkie nowe mamusie i stale bywalczynie tez
 
Kretowinka dobrze, że się odezwałaś. Po Twoich wczorajszych wynikach podejrzewałam anemie, ale nie chciałam Cię straszyć. Odpoczywaj i nabieraj sił-w szpitalu dobrze się Tobą zaopiekują.

Elala lepiej zawsze sprawdzić jeżeli coś nas niepokoi, niż potem żałować. Dobrze, że to był tylko Twój niepokój i nic się nie dzieje.
 
reklama
z jednej stony to min troche glupio byloze tak zawracam im glowe, ale z drugiej ciesze sie ze wszystko sprawdzone i poki co nie ma powodu do zmartwien
Onlyone - mam takiego zaprzyjaznionego profesorka ktory jest roznie konsultantem na Wexamie. Nigdy nie chcialam go naduzywac ale wiem ze w kryzysowych sytuacjach moge na niego liczyc. Dzisiaj udowodnil to po raz kolejny, no i nawet zlamanego funta nigdy nie wzial. Z nim to dluuuga historia ktora ci kedys na placu zabaw opowiem:-)
kretowinka - trzymaj sie. Ja 2 lata temu przeszlam osrta anemie bardzo pomogla mi odpowiednia dieta. Jedzenie szitalne raczej nie pomoze, ale zadbaj o to aby emek przyniosl Ci odpowiednie jedzonko i ratuj sie dodtkowo dietka.
 
Ostatnia edycja:
Do góry