reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża czy nie ciąża?

dominika95

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
11 Styczeń 2017
Postów
30
Cześć wszystkim przyszłym i obecnym mamusiom. Może zacznę od przedstawienia samej siebie. Mam 24 lata, póltorarocznego przeuroczego synka, męża, pracę i ogóle jestem spełnioną kobietą. W październiku odstawiłam krążki nuvaring bo zachciało mi się 2 dzidziusia. Co na to mój mąż? Że chyba oszalałam. Koniec końców udało mi się go przekonać haha. Raz doszło do stosunku, dokładnie 4 stycznia. Z moich obliczeń i niestety tylko moich owulację miałam 6 stycznia. Miesiączkę powinnam dostać dwa dni temu, robiłam testy i wyszły negatywne (przypuszczam że za wcześnie je wykonałam). Dodam że od około tygodnia po stosunku miewam napady bóla jajnika np. jak gwałtownie wstanę. Pytanie do Was niezawodne mamusie... czekać na okres by nie doznać kolejnego rozczarowania? :D powiem Wam że oswoiłam się już z myślą że dziecka nie będzie bo mój mąż średnio nastawiony... zaczęłam planować przyszłość, wakacje życia itp. ale nie załamałabym się gdyby okazało się że jednak jestem w ciąży a wręcz przeciwnie :) Może jako już mama nie powinnam zadawać tak banalnych pytań ale poprzednia ciąża nie była planowana, ponadto nie miałam absolutnie żadnych objawów ciążowych. O tym że będę mamą dowiedziałam się bedąc w 8tc.:o
 
reklama
Rozwiązanie
ale bete z krwi robiłam przed plamieniem, a z moczu ostatni dzisiaj to jak?
Jeśli faktycznie zagniezdzenie było w dniu plamienia to beta przed nie ma prawa wyjść. Wyjdzie najwcześniej dzień po jak hcg urośnie. Do tej niedzieli to już napewno wynik będzie wiarygodny (tzn nie falszywie ujemny-zakładam nawet późniejszą owulke przy tym seksie 9.01. ) Jeśli negatywny to cóż, nie tym razem ;) cykle nie zawsze są jak w zegarku.
w niedziele powinno z moczu wyjść? Nigdy nie mam takich boli piersi, a jak są to na dzień przed okresem, takiego plamienia tez nigdy nie miałam, nie było żadnych skrzepów, nic przypominającego okres
 
reklama
Mogło to być plamienie implantacyjne, niektórzy takie mają. Jeśli to ciąża to w ndz już powinien być dodatni. Ale może to niedomogi hormonalne etc i cykl się przeciagnal. To ze do tej pory było inaczej nie znaczy ze zawsze tak będzie. Też miewalam dziwne cykle, dziwne pmsy i ciąży wtedy akurat nie było.
 
Właściwie nawet nie mam typowych objawów przed okresem, apetyt i nastroj w normie, aż dziwne. Dziwni mnie tez to, ze
plamienie było we wtorek i środę, a czwartek i dziś już nic. Jeszcze zastanawia mnie, ze wczorajszy stosunek był bardzo czuly, tzn po odczuwałam kilka godzin ból podbrzusza i tak inaczej niż zawsze, dużo wrażliwiej. Nie chce popadać w paranoje, test czeka w szufladzie na niedziele, ale naprawdę tego nie rozumiem
 
cześć dziewczyny, jestem tu nowa i bardzo proszę o pomoc, sytuacja wyglada tak:
25.12-31.12 miałam ostatni okres, kochałam się z narzeczonym 08/09.01 i pękła Nam gumka. 16.01 zrobiłam hcg z krwi, ale wynik negatywny, w międzyczasie zrobiłam 2 z moczu i tez nic. Liczyłam i stosunek przypadał na owulacje/okoloowulacje. Od prawie dwóch tygodni bolą mnie piersi mam tez wrażenie, ze sutki są ciagle nabrzmiałe, jak dotykam są bardzo wrażliwe. Powinnam dostać okres w środę 23.01, ale 22-23 miałam jedynie bladobrązowe plamienie (po 3 krople). Dziś zrobiłam znów test z moczu i wyszedł negatywny, doprowadza mnie to do szału, bo chciałabym już wiedzieć, okres mam od minimum 4 miesięcy regularny. Powtórzę test w niedziele, proszę powiedzcie coś
Ze stresu ci sie zawiesil okres,jak beta wyszla nie ciazowa to bym sie tak nie martwila,chociaz zalezy kiedy masz owulacje.
 
w niedziele powinno z moczu wyjść? Nigdy nie mam takich boli piersi, a jak są to na dzień przed okresem, takiego plamienia tez nigdy nie miałam, nie było żadnych skrzepów, nic przypominającego okres
Wiesz cykle sie zmieniaja,zachodza rozne zmiany w naszym ciele z wiekiem,hormony,styl zycia itp nie bedziesz miec do konca zycia np okresu w piatek w pierwszm tygodniu miesiaca.mysle ze sie nie nakrecaj.trzymam kciuki zeby bylo ok.daj znac:)
 
Ale mogłam zrobić ja za szybko. To nie przypominało okresu, tylko śladowe ilości na bieliźnie/wkładce rzadkiego lekko brązowego płynu/śluzu, takie zupełnie inne. Owulacje miałam najprawdopodobniej 9, a skończyliśmy w 8.01. Podejrzewam, że implantacja była we wtorek, srodę
 
reklama
ale bete z krwi robiłam przed plamieniem, a z moczu ostatni dzisiaj to jak?
Jeśli faktycznie zagniezdzenie było w dniu plamienia to beta przed nie ma prawa wyjść. Wyjdzie najwcześniej dzień po jak hcg urośnie. Do tej niedzieli to już napewno wynik będzie wiarygodny (tzn nie falszywie ujemny-zakładam nawet późniejszą owulke przy tym seksie 9.01. ) Jeśli negatywny to cóż, nie tym razem ;) cykle nie zawsze są jak w zegarku.
 
Rozwiązanie
Do góry