reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża druga

Dołączył(a)
18 Grudzień 2019
Postów
10
Kochane mam do was pytanie jak u was wyglądało po cc jak zaszłyście w następną ciążę nie wiem jak to wygląda po cc u mnie odstęp jest 5 i pół miesiąca czy mi wywołają wcześnie?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Rozwiązanie
Moja urodzila sie w 40t i miala 49cm i 3090g. Teraz brakuje jej 3 miesiace do 3 lat i la 96cm i 15kg wiec mala nie jest [emoji16]
Nie ma reguly.
Zgadzam się, że dzieci rodzą się różne, chciałam tylko powiedzieć, ze planowana cesarka przy planowanej cesarce na 39 tc raczej nie powinno być dużej różnicy w wielkości dziecka, niż gdyby urodziło się drogami natury. A na podstawie usg można mniej więcej wiedzieć jak duże się urodzi.
Kochane mam do was pytanie jak u was wyglądało po cc jak zaszłyście w następną ciążę nie wiem jak to wygląda po cc u mnie odstęp jest 5 i pół czy mi wywołają wcześnie?
Cześć, dlaczego mieliby wywołać wcześniej? Po takiej przerwie generalnie nie ma wskazana do cc, ale ocenia to lekarz prowadzący. Być może są inne powody, Ja rodziłam dzieci z przerwa 4 lat. Pierwsze cc w 33 tc, zaczęłam rodzic naturalnie, ale ze względu na spadek tętna dziecka rozwiązanie przez cc. Przy drugiej ciąży pękł mi pęcherz w 31 tc. Moim zdaniem nie było przeciwskazan, żeby rodzić naturalnie, ale miałam cc. Później w wypisie przeczytałam, ze nie wyraziłam zgody na poród naturalny, co nie było prawdą. Ale w sumie to nie odniosłam się do tego, bo skoro tak lekarz zadecydował, a dziecko było wcześniakiem, to może tak było lepiej. Syn dostał trzy dziesiątki w skali apgar.
 
Cześć, dlaczego mieliby wywołać wcześniej? Po takiej przerwie generalnie nie ma wskazana do cc, ale ocenia to lekarz prowadzący. Być może są inne powody, Ja rodziłam dzieci z przerwa 4 lat. Pierwsze cc w 33 tc, zaczęłam rodzic naturalnie, ale ze względu na spadek tętna dziecka rozwiązanie przez cc. Przy drugiej ciąży pękł mi pęcherz w 31 tc. Moim zdaniem nie było przeciwskazan, żeby rodzić naturalnie, ale miałam cc. Później w wypisie przeczytałam, ze nie wyraziłam zgody na poród naturalny, co nie było prawdą. Ale w sumie to nie odniosłam się do tego, bo skoro tak lekarz zadecydował, a dziecko było wcześniakiem, to może tak było lepiej. Syn dostał trzy dziesiątki w skali apgar.
Zle sformuwowalam pytanie 5 i pół miesiąca jest po cc pierwszej
 
reklama
reklama
Do góry