reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Hejka ze Spały :-D

dzień bez 40-tek to dzień stracony:-D

jest póki co dobra pogoda i dobrze bawiący się bachor, a ja właśnie wpadłam do pokoju po zimny browarek :-D..i lecę z nim na ognicho....

Buziaki!!!!

Aniu jak to Glista:szok:...tak się jeszcze o ślicznotce Wandzi nie wyrażałaś:-D:-D
 
reklama
Aniu Wanda cukiereczek :-) jaka glista:no:coś w tym różu jednak jest dziewczynki tak słodko w nim wyglądają:tak:
Ollena są buciki na sprzączki i wbrew pozorom zakłada się je szybciutko no może na samym poczatku jak jeszcze nie wyrobione trochę dłużej to trwa.Amelka w zeszłym roku rozpinała rzepy i zgubiła buta w tym roku jakoś rzepy przestały ją interesować .
Majuska miłej zabawy :-D
 
Majuska o tej porze dobrze bawiacy sie bachor? o tej porze to bachory maja dobrze spac! ;-) Dobrej zabawy

Azula rownie dobrze Mia moglaby zgubic baleriny na rzepy a ja tylko chwile interesuja zaraz po kupnie wiec nie mysle, ze zgubi zreszta rok temu tez mialam takie na rzepy i nie zgubila. Nie utrudnilabym sobie w zyciu zycia sprzaczkami ;-)) Ale z ciekawosci patrze i nie ma takich w necie, wiec mysle ze nie produkuja.
 
Ollena - uwielbiam firmę GEOX - buty mają moim zdaniem super. Alinie do szkoły tylko te staram się kupować, bo nóżka w nich oddycha.
Kubie teraz szukałam adidasków z Geox-a, ale niestety nie widziałam u nas.

Aniu - toć to rózowa biedronka, nie glista. Super wygląda. Ja sie już przyzwyczaiłam tu do różu i mi nie przeszkadza.

Zoyka - oj czasami przydaje się taki odpoczynek psychiczny od codzienności.

Andzike - też jestem zaskoczona po tym co napisałaś - oczywiście pozytywnie.

Majuśka & reszta zlatujących się 40-stek - udanej pogody i zabawy!!!! (Ale Wam zazdroszczę).

A my jutro idziemy na komunię córeczki naszych przyjaciół, wszystko fajnie, tylko niestety ma padać.... IRLANDIA...
 
Katrina no to super, utwierdzilas mnie w przekonaniu zeby kupic, nigdy nie mielismy butow tej firmy. Prmigi sa rownie dobre.
Mars bedzie wybieral miedzy Sklep oferujący markowe buty dla dzieci i dorosłych - paradopary.pl a tymi Aligoo.pl
A co do pogody to mam dosc..deszcz deszczem ale ten wiatr mnie wykancza, co z tego ze 18 st jak wieje tak, ze leb urywa i trzese sie w bluzie, kurtce i chustce.. slonca potrzebuje!! ale mowia, ze tak jeszcze dlugo bedzie...
 
Ostatnia edycja:
Jestem zaskoczona .Wywaliłam na allu negatywa za brak wysyłki ja wpłaciłam i mi nie wysłała.A tu dziś przyszła paczka ale myślę,że wolę też negatywa dostać niż zgodzić się na unieważnienie(gdyby proponowała) bo po pierwsze 2 miechy prawie czekałam :wściekła/y:,a po drugie stan z opisu miał być idealny ,a jest dobry :-(.
Katrina to w Irlandii komunie są w soboty ?
Ollena oba prezentowane buciki są bardzo ładne :tak:,a Amelka niestety to typowa kobietka z nią do obuwniczego iść to zachwyt na twarzy uwielbia buty no ale i ubierać i rozbierać też dlatego jest szansa na zgubienie w tym roku już się interesuje rzepami mniej samymi butami dość mocno :rofl2:najlepiej jej obsługa kaloszy wychodzi więc swoje WOF(tak nazywa kalosze choć mówi już lekko przekręcając kalosze )kocha najbardziej:tak:
 
Azula ja bym odeslala rzecz jesli nie bylaby w takim stanie w jakim miala byc.. zal :/

Mia tez uwielbia buty! najbardziej te Patryka bo sie latwo wkladaja ;-)
 
Ollena naprawdę nie warto do biegania po dworze dobre ,a nerwów mam już dość ,a zapłaciłam niewiele więc po prostu nastawiam się jedynie na negatywa z zemsty ale dam pod nim odpowiedź,bo jakbym się zgodziła na unieważnienie to nie miałabym możliwości już nic napisać ale niech ludzie wiedzą .
 
Ello wieczornie :-)
Historia z psem skończyła się niestety smutno - po zbadaniu okazało się, ze ma galopującą babeszjozę, nerki i wątroba masakra, dodając do tego wiek, ogólne zaniedbanie i urazy po potrąceniu przez samochód - wet zasugerował eutanazję :-( przykre, bo już kombinowałam dla niego jakieś miejsce, nie wiem czy długo by w nim pożył, ale przynajmniej końcówkę życia miałby dobrą:-(a tak to... ehhh... jedyne co mnie pociesza, to fakt, że nie umierał z bólu na poboczu.

Majuska - znaczy się pijesz w Spale? :-D To jeszcze musisz spać w Pile :-) I to jak na razie tyle :tak: Nie ucałowałam wcześniej Paćki z okazji 2.5 roczku, co niniejszym czynię :-D I zazdroszczę spotkania!
aniu - glista, biedronka, żmijka boska jak zawsze, mimo, że rushofa! ;-)
azula - ja też bym chyba odesłałabym, tym bardziej, że przestałas już wierzyć w tą przesyłkę ;-)
Zoyka - podziwiam zdolność spania w pociągu :szok: ja nie potrafię, ani w samochodzie, samolocie czy autobusie - musi być łóżko, ciemno i cicho :-D a nie mówiłam, że taka wycieczka to fajna odskocznia od domowego kieraciku? z sentymentem wracam do mojej podróży pociągiem do Gdyni - nie do samego wyjazdu integracyjnego, tylko właśnie do tych 5h w pociągu, kiedy nikt nic ode mnie nie chciał :laugh2:
Ollena - Kacper uwielbia moje buty, szczególnie crocsy, chociaż ostatnio zapałał miłością do balerinek :-D
katrina - trzymam kciuki, żeby jednak nie padało!

A co z misią? i Flo?
 
reklama
Do góry