reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Cześć Dziewczyny.

Przypadkiem znalazłam ten wątek... Mam obecnie 39 lat i jestem w 34 tygodniu ciąży z terminem na styczeń. To moja trzecia ciąża. W domu mam dwie córki 15 i 9 lat. W brzuszku trzecia dziewczynka [emoji16]Bardzo chcieliśmy tego dziecka. I to była szybka, choć wcale nie łatwa decyzja: teraz albo nigdy. Udało się w trzecim cyklu.
Chcę Wam napisać, że trzymam kciuki za wszystkie starające się i za te z Was którym się udało!

Miłego dnia!
 
Cześć Dziewczyny.

Przypadkiem znalazłam ten wątek... Mam obecnie 39 lat i jestem w 34 tygodniu ciąży z terminem na styczeń. To moja trzecia ciąża. W domu mam dwie córki 15 i 9 lat. W brzuszku trzecia dziewczynka [emoji16]Bardzo chcieliśmy tego dziecka. I to była szybka, choć wcale nie łatwa decyzja: teraz albo nigdy. Udało się w trzecim cyklu.
Chcę Wam napisać, że trzymam kciuki za wszystkie starające się i za te z Was którym się udało!

Miłego dnia!
Cześć ,u mnie są już trzy panny a co będzie teraz hmm pewnie czwarta :Dale jeszcze muszę poczekać na odpowiedź ,ważne żeby rosło i dobrze się rozwijało ,to czekanie od wizyty do wizyta wykańcza
 
Cześć Dziewczyny.

Przypadkiem znalazłam ten wątek... Mam obecnie 39 lat i jestem w 34 tygodniu ciąży z terminem na styczeń. To moja trzecia ciąża. W domu mam dwie córki 15 i 9 lat. W brzuszku trzecia dziewczynka [emoji16]Bardzo chcieliśmy tego dziecka. I to była szybka, choć wcale nie łatwa decyzja: teraz albo nigdy. Udało się w trzecim cyklu.
Chcę Wam napisać, że trzymam kciuki za wszystkie starające się i za te z Was którym się udało!

Miłego dnia!
Witaj. Rozgość się u nas.[emoji4] Już prawie końcówka ciazy. Gratuluję córuchny. Jakie imię będzie nosiła? Do styczniowych dzieci należę tez i ja choć już ze mnie wyrośnięte dziecie[emoji38]mój syn również miał szansę załapać się na styczeń ale niestety wyskoczył pierwszego dnia lutego. Pozdrawiam.
 
Noc minęła mi dość spokojnie ... leżę , tylko coś zaczyna bolec mnie podbrzusze centralnie jak podczas okresu , nie wiem czy to normalne? W nocy nawet ta krew nie leciała kilka kropli za to rano kiedy byłam siku znowu poleciała ta krew. Sorki ze tak wam marudzę.
 
Noc minęła mi dość spokojnie ... leżę , tylko coś zaczyna bolec mnie podbrzusze centralnie jak podczas okresu , nie wiem czy to normalne? W nocy nawet ta krew nie leciała kilka kropli za to rano kiedy byłam siku znowu poleciała ta krew. Sorki ze tak wam marudzę.
Nie marudź, że marudzisz[emoji38]może jak zmieniłaś pozycję to było przyczyną, że poleciało. Oszczędzaj się na maksa. Brzuch może pobolewa Cię też ze stresu bynajmniej u mnie tak bywa.
 
Cześć ,u mnie są już trzy panny a co będzie teraz hmm pewnie czwarta :Dale jeszcze muszę poczekać na odpowiedź ,ważne żeby rosło i dobrze się rozwijało ,to czekanie od wizyty do wizyta wykańcza

Witaj. Rozgość się u nas.[emoji4] Już prawie końcówka ciazy. Gratuluję córuchny. Jakie imię będzie nosiła? Do styczniowych dzieci należę tez i ja choć już ze mnie wyrośnięte dziecie[emoji38]mój syn również miał szansę załapać się na styczeń ale niestety wyskoczył pierwszego dnia lutego. Pozdrawiam.

Ja już od 30 tygodnia chodzę co 2 tygodnie na wizytę. Fajnie, bo na każdej mam usg i częściej widzę malutką [emoji6]

Mam same zimowe dzieci [emoji6]Starsze córki są z grudnia i z lutego. Ta będzie ze stycznia, chyba [emoji6]Mam nadzieję, że dotrwam. W każdym razie torbę już mam spakowaną od kilku dni. W grudniu chcę mieć wszystko zamknięte na tip-top, żeby skupić się na Świętach, prezentach. A potem niech się dzieje co chce.
Jeśli chodzi o imię, to mamy wielki problem [emoji51]Jak nam trzem jakieś pasuje, to mąż kręci nosem, a jak on coś zaproponuje, to znowu my nie jesteśmy zachwycone. Wczoraj wymyśliłyśmy Halszka i nawet menowi się spodobało [emoji6]A mamy nazwisko jak z hymnu narodowego, więc będzie pasowało staropolskie imię [emoji6]Ale to jeszcze nic pewnego czy tak zostanie.
 
reklama
Noc minęła mi dość spokojnie ... leżę , tylko coś zaczyna bolec mnie podbrzusze centralnie jak podczas okresu , nie wiem czy to normalne? W nocy nawet ta krew nie leciała kilka kropli za to rano kiedy byłam siku znowu poleciała ta krew. Sorki ze tak wam marudzę.
Nie stresuj sie. Bo tak to możesz marudziç do woli [emoji14] trzym sie ciepło
 
Do góry