reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Noc minęła mi dość spokojnie ... leżę , tylko coś zaczyna bolec mnie podbrzusze centralnie jak podczas okresu , nie wiem czy to normalne? W nocy nawet ta krew nie leciała kilka kropli za to rano kiedy byłam siku znowu poleciała ta krew. Sorki ze tak wam marudzę.
Marudz ile wlezie bo kto Cię lepiej zrozumie jak nie my :)pewnie te krwawienia przy krwiaku są normalne ,może się zmniejszy albo wchłonie ,dobrze że wiesz o nim i leżysz ...wogole to jakaś depresja jesienna mnie chyba dopada dziewczyny ,chciałabym się na czymś skupić ,jakaś książka czy coś a nie tylko myśleć czy nadal jest dobrze ...boli źle nic nie boli jeszcze gorzej :Dech musimy to przetrwać ,trochę jestem spokojniejsza po ostatniej wizycie ,dzidziuś jest większy niż w poprzedniej ciąży w tym samym czasie ,serduszko pracuje ładnie ,widziałam jak rusza rączkami niesamowite ...dziewczyny a od którego tyg można używać detektora tetna ? Myślę czy by nie kupić
 
reklama
Noc minęła mi dość spokojnie ... leżę , tylko coś zaczyna bolec mnie podbrzusze centralnie jak podczas okresu , nie wiem czy to normalne? W nocy nawet ta krew nie leciała kilka kropli za to rano kiedy byłam siku znowu poleciała ta krew. Sorki ze tak wam marudzę.

Nie wiem który masz tydzień, ale jak plamienie na początku ciąży przypada na dzień miesiączki, to ponoć tak może być. I pytanie jaki kolor krwi, jak żywa krew, to lepiej dla pewności pojechać na IP.
 
Ja już od 30 tygodnia chodzę co 2 tygodnie na wizytę. Fajnie, bo na każdej mam usg i częściej widzę malutką [emoji6]

Mam same zimowe dzieci [emoji6]Starsze córki są z grudnia i z lutego. Ta będzie ze stycznia, chyba [emoji6]Mam nadzieję, że dotrwam. W każdym razie torbę już mam spakowaną od kilku dni. W grudniu chcę mieć wszystko zamknięte na tip-top, żeby skupić się na Świętach, prezentach. A potem niech się dzieje co chce.
Jeśli chodzi o imię, to mamy wielki problem [emoji51]Jak nam trzem jakieś pasuje, to mąż kręci nosem, a jak on coś zaproponuje, to znowu my nie jesteśmy zachwycone. Wczoraj wymyśliłyśmy Halszka i nawet menowi się spodobało [emoji6]A mamy nazwisko jak z hymnu narodowego, więc będzie pasowało staropolskie imię [emoji6]Ale to jeszcze nic pewnego czy tak zostanie.
Ja biegam co tydzień na USG :Dtzn teraz idę za dwa ,nie wiem jak wytrwam :omam dwie straty za sobą i przez to tak fiksuje ,nie dałabym już rady próbować kolejny raz ...co do imion to ja z moim się chyba pozabijamy :D:Don twierdzi że ja już wybierałam to teraz jego kolej ,to jego pierwsze dziecko :)na szczęście chce jakieś tradycyjne imię nie jakieś wymyślne no ale zobaczymy ,szczerze to nawet się do wczoraj nad tym nie zastanawiałam ,a zresztą jest jeszcze czas ;)u mnie 9 tydzień dopiero i aż :)
 
@Magdamama - może krwiak się oczyszcza. To żywa krew czy plamienie? Dobrze że nocka minęła spokojnie. Wybacz ale nie załapałam, jesteś w domu, czy zostawili Cię w szpitalu? Mocno, ale to mocno trzymam za Was kciuki.
@MojrAnka witaj. Halszka bardzo ładne imię. Ja noszę w sobie Helenkę :) Moja starsza panna tez ma 15 lat, a syn 14 :)
 
Ja biegam co tydzień na USG :Dtzn teraz idę za dwa ,nie wiem jak wytrwam :omam dwie straty za sobą i przez to tak fiksuje ,nie dałabym już rady próbować kolejny raz ...co do imion to ja z moim się chyba pozabijamy :D:Don twierdzi że ja już wybierałam to teraz jego kolej ,to jego pierwsze dziecko :)na szczęście chce jakieś tradycyjne imię nie jakieś wymyślne no ale zobaczymy ,szczerze to nawet się do wczoraj nad tym nie zastanawiałam ,a zresztą jest jeszcze czas ;)u mnie 9 tydzień dopiero i aż :)

Wiesz jak to szybko zleci... [emoji16]Też dopiero miałam 9 tydzień, a zaraz 9 miesiąc pyknie [emoji6]
U nas z poprzednimi nie było problemu. Strasza ma na imię Dominika i to było pewne nim jeszcze zaszłam w ciążę. Młodsza Malwina i to wyszło przypadkiem, bo córka wtedy 5-letnia chciała Malinę, a mąż rzucił: to może Malwina? I tak zostało. A teraz blisko finiszu a my w czarnej d...e [emoji6]

@Magdamama - może krwiak się oczyszcza. To żywa krew czy plamienie? Dobrze że nocka minęła spokojnie. Wybacz ale nie załapałam, jesteś w domu, czy zostawili Cię w szpitalu? Mocno, ale to mocno trzymam za Was kciuki.
@MojrAnka witaj. Halszka bardzo ładne imię. Ja noszę w sobie Helenkę :) Moja starsza panna tez ma 15 lat, a syn 14 :)

Moja babcia jest Helena. Stare klasyczne imię i na szczęście nie bardzo popularne, bo akurat my na to zwracamy uwagę. Ale też i na to, żeby nie było jakoś mocno udziwnione.
 
@Magdamama - może krwiak się oczyszcza. To żywa krew czy plamienie? Dobrze że nocka minęła spokojnie. Wybacz ale nie załapałam, jesteś w domu, czy zostawili Cię w szpitalu? Mocno, ale to mocno trzymam za Was kciuki.
@MojrAnka witaj. Halszka bardzo ładne imię. Ja noszę w sobie Helenkę :) Moja starsza panna tez ma 15 lat, a syn 14 :)
To krew jak przy okresie lekarz mówił ze dobrze ze wodnista .. leciało jak
Z wiadra bardzo duzo az przesiąklo przez podpaske , dostałam takie od lekarza duże... ale już tak mocno nie leci znaczy nie wiem bo nie sprawdzam ciagle pobolewa mnie brzuch leżę i czekam na wyrok ... maluch wczoraj żył skakał sobie ma ponad 3 cm jestem w 10tc w piątek miałam usg i nic nie było widać żadnego krwiaka a wczoraj o 17 bach ..
 
Wiecie co ?? Teraz już jest brązowe jak końcówka miesiączki ... może to dobry znak ..pisałam lekarzowi napisał ze to Ok i teraz najważniejszy jest odpoczynek . Odpoczywam
Chociaż szczerze to łóżko mnie gryzie, ale mój mały wojownik nie daje sie :)
 
Wiecie co ?? Teraz już jest brązowe jak końcówka miesiączki ... może to dobry znak ..pisałam lekarzowi napisał ze to Ok i teraz najważniejszy jest odpoczynek . Odpoczywam
Chociaż szczerze to łóżko mnie gryzie, ale mój mały wojownik nie daje sie :)
...wiec nie utrudniaj mu i leż matka plackiem mimo, że nogi niosą[emoji4]pooglądać coś, poczytaj, bo później nie będziesz miała czasu[emoji38]
 
Wiecie co ?? Teraz już jest brązowe jak końcówka miesiączki ... może to dobry znak ..pisałam lekarzowi napisał ze to Ok i teraz najważniejszy jest odpoczynek . Odpoczywam
Chociaż szczerze to łóżko mnie gryzie, ale mój mały wojownik nie daje sie :)
To na pewno dobry objaw. Tylko, żeby Ci nie przyszło do głowy coś sprzątać i takie tam :) Masz leżeć plackiem i być dobrej myśli. My od jutra przez najbliższe 10 dni do dzieła :D Mój M. wymyślił nawet na weekend wyjazd we dwoje nad morze, żeby odreagować i wyluzować. Może się uda... bo to prawie w samą owulkę wypada. Trzymajcie mocno kciuki !!!
 
reklama
To na pewno dobry objaw. Tylko, żeby Ci nie przyszło do głowy coś sprzątać i takie tam :) Masz leżeć plackiem i być dobrej myśli. My od jutra przez najbliższe 10 dni do dzieła :D Mój M. wymyślił nawet na weekend wyjazd we dwoje nad morze, żeby odreagować i wyluzować. Może się uda... bo to prawie w samą owulkę wypada. Trzymajcie mocno kciuki !!!

Zmiana klimatu niektórym parom bardzo pomogła. Powodzenia! [emoji6]
 
Do góry