reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Dzień dobry:)
Mam na imię Joanna, forum czytam od września br, trafiłam na nie bo szukałam podobnego do siebie przypadku;) kobiety po 40 z ogromnym marzeniem o dziecku. Jedyne takie forum, tyle wsparcia tyle życzliwości, z przyjemnością i nadzieją śledzi się losy forumowiczek. Jesteście super babki.
 
reklama
Dzień dobry:)
Mam na imię Joanna, forum czytam od września br, trafiłam na nie bo szukałam podobnego do siebie przypadku;) kobiety po 40 z ogromnym marzeniem o dziecku. Jedyne takie forum, tyle wsparcia tyle życzliwości, z przyjemnością i nadzieją śledzi się losy forumowiczek. Jesteście super babki.
Dziękujemy bardzo i juz nas tak nie podglądaj tylko wpadaj na pogaduchy o tym i o owym. Zapraszamy[emoji4]
 
A ja mam dzis kolejną wizyte za sobą na wyjezdzie. Ale juz 2razy. Zna temat. Wiec mam dwoch prowadzących jakby co w zależności gdzie w danym dniu bede. To mnie uspokaja. Bo balam sie jak polacze prace i dzidzie w takim trybie zycia.
Owu mialam w zeezlym tyg okolo piątku. Dzis potwierdził pęknięcie pęcherzyka.. i czekamy. Ok 30.11 mam zrobic.. a ja kupilam dzis dziesieć sztuk i od jutra zaczynam testowac [emoji14]
 
Tak jak pisałam, szukałam kobiet z determinacją walki o nowe życie, pomimo i na przekór. Szukałam podobnej historii do mojej....5 lat temu zapragnęłam mieć kolejnego bobaska, mój syn właśnie obchodził 13 urodziny...ale praca, dług, praca...I się obudziłam w maju 2018, że albo teraz albo nigdy. Po 18 latach brania odstawiłam antykoncepcję. Po 2 miesiącach bez @ poszłam do mojej Gin. Z taką radością opowiadałam jej o moich planach, też się ucieszyła zrobiła usg wszystko w porządku, no i badania krwi.
I do tego momentu było pięknie. Wyniki fsh oraz amh wskazały na menopauzę. Szok. i nie było odpowiedzi dlaczego , kiedy. We wrześniu byliśmy w klinice LN , sławny pan doktor mówi Invitro , 5%.
Załamka. Daleki wujek gin którego poprosiłam o radę, powiedział żebyśmy spróbowali 2 mce na wspomagaczach, a potem jednak pomyśleli o in vitro . Kończę właśnie 2 opak clo, 1 grudnia na badania. I dziś wiem, że jakby co to podejdę do in vitro, wykorzystam wszystkie możliwości.
 
Tak jak pisałam, szukałam kobiet z determinacją walki o nowe życie, pomimo i na przekór. Szukałam podobnej historii do mojej....5 lat temu zapragnęłam mieć kolejnego bobaska, mój syn właśnie obchodził 13 urodziny...ale praca, dług, praca...I się obudziłam w maju 2018, że albo teraz albo nigdy. Po 18 latach brania odstawiłam antykoncepcję. Po 2 miesiącach bez @ poszłam do mojej Gin. Z taką radością opowiadałam jej o moich planach, też się ucieszyła zrobiła usg wszystko w porządku, no i badania krwi.
I do tego momentu było pięknie. Wyniki fsh oraz amh wskazały na menopauzę. Szok. i nie było odpowiedzi dlaczego , kiedy. We wrześniu byliśmy w klinice LN , sławny pan doktor mówi Invitro , 5%.
Załamka. Daleki wujek gin którego poprosiłam o radę, powiedział żebyśmy spróbowali 2 mce na wspomagaczach, a potem jednak pomyśleli o in vitro . Kończę właśnie 2 opak clo, 1 grudnia na badania. I dziś wiem, że jakby co to podejdę do in vitro, wykorzystam wszystkie możliwości.
Ja bralam tez 18 lat. Nie zdecydowalam sie wczesniej bo szantazowała mnie corka. Obecnie ma 19 lat. Z mezem jestesmy okolo 8 lat i zawsze chcielismy miec drugie dziecko. Ale dopiero 4 miesiace temy odstwialam tabletki i sie staramy. Za wszelką cene..
 
To na pewno dobry objaw. Tylko, żeby Ci nie przyszło do głowy coś sprzątać i takie tam :) Masz leżeć plackiem i być dobrej myśli. My od jutra przez najbliższe 10 dni do dzieła :D Mój M. wymyślił nawet na weekend wyjazd we dwoje nad morze, żeby odreagować i wyluzować. Może się uda... bo to prawie w samą owulkę wypada. Trzymajcie mocno kciuki !!!
Nie nie bede nic robiła az to sie nie uspokoi .. a wy działajcie ... trzymam kciuki czuje ze Sie uda !!
 
reklama
Do góry