reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Rozdepka ja tez sie cholernie balam, rozumiem. U mnie do tego byla wpadka, Moment nieciekawy. Balam sie, ze urzadze starsze dzieci malym, chorym...
Maly jest zdrowiutki, mielismy wade dwunastnicy, zupelnie nie zwiazana Z wiekiem, zoperowana nie pozostawila zadnego problemu. Ale ... Bylismy na odzialach Z chorymi noworodkami, bardzo chorymi. I wiesz co ci powiem? Bylismy tam najstarsi !!!
Wszyscy pozostali byli mlodzi. Dlatego przestan sie nakrecac. To, ze zdecydowalas sie pozno nie znaczy , ze skazalas dziecko.
Ja znam juz troche mam po' 40 i naprawde wiekszosc zdecydowana ma zdrowe cudowne dzieci. Twoje napewno tez takie bedzie. ♥️
Moje juz jest cudowne, po wtorku też takie będzie❤
 
reklama
Moje juz jest cudowne, po wtorku też takie będzie❤
Polecam oglądać Friends, ja z nimi w ciąży wysokiego ryzyka przeleżałam kilka miesięcy odstresowując się i odganiając ode mnie wszystkie najczarniejsze scenariusze i teraz ganiam po domu za cudnym siedmiomiesięcznym bobasem. Nie funduj sobie i dziecku stresu, oglądaj Friends!🥰
 
Kochana ja wpadlam! Przy przerywanym i to unikanym od 9 do 18 dnia cyklu. Wiem, ze to srednie zabezpieczenie ale Majac 41 lat, maz dyche wiecej ... Do tego po' 2 ciazy lekarz mi powiedzial, ze cudem donosilam, zeby nawet nie myslec o 3 🤣a tu wpadka i to donoszone do 39 tyg! Najdluzej ze wszystkich.
Bo los przewrotnym jest , na szczęcie💖
 
Witaj Majka, jakbym czytała swoją historię, dokładnie. Teraz mam 45 lat i prawie 10 miesięczną księżniczkę. Raz jest ciężej raz lżej, ogólnie chyba lżej niż jak byłam 20 lat młodsza przy pierwszym dziecku, nie oddałabym Jej za żadne skarby. Tobie życzę tego samego, spokojnej ciąży i cudownego dojrzałego macierzyństwa. [emoji173]
Cudownie, jak miło że napisałaś . Gratuluję córeczki i dziękuję
 
Hej :-) rozumiem Twój lek i obawy, ale może o ja dodam Tobie otuchy - 43 lata, moja 4 ciąża ... Z czego trzecia po 38 roku życia ... ;-) mam już dwie córeczki 5 i 4 lata i 18 letniego syna.. ;-) a teraz 26 tydz ciąży z kolejną, ruchliwa dama ;-) Stres przed każdym z prenatalnych mega i oczywiście naturalny, ale zawsze wtedy brałam przykład z męża, zawsze dobrej myśli, zawsze spokojnie powtarzał , że nerwy niczemu nie służą i zawsze miał rację !! Taki mądry a 10 lat młodszy ... Niema reguły !!! Statystyki statystykami a my swoje !!! ;-) przytulam o trzymam kciuki !!
Ale się cieszę widząc , że nie jestem sama dziękuję że napisałaś:):) . Zawsze marzyła mi się większa rodzinka czego Ci gratuluję .Mam nadzieję że i u mnie szczęśliwie się powiększy
 
Ale się cieszę widząc , że nie jestem sama dziękuję że napisałaś:):) . Zawsze marzyła mi się większa rodzinka czego Ci gratuluję .Mam nadzieję że i u mnie szczęśliwie się powiększy
Pewnie ze nie jesteś tu sama. Ja mam 43 lata i czekam na pierwszy Skarb. I pojęcia nie mam co to jest ciąża, poród, macierzyństwo, noce zarwane, matczyne lęki...zazdroszczę doświadczonym mamom🤗
 
reklama
To mój pierwszy wpis tutaj, chciałabym się przywitać, w grudniu skończę 41 lat, jestem mamą 15 latka i 11 miesięcznego synka a wczoraj na teście zupełnie niespodzianie znowu dwie kreski. Na przemian płaczę z radości i ze strachu, w styczniu miałam wracać do pracy a tu taka niespodzianka :)
 
Do góry