reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Wczoraj znalazłam jakieś badania chyba z Oxfordu. Po polsku to praktycznie nic nie ma niestety :( Ogólnie to co wczoraj czytałam było takie nawet optymistyczne :)
Podlinkujesz? Ja już niedługo będę miała medyczny angielski w jednym paluszku😝 choć tak normalnie to słowa nie wyduszę składnie....
 
reklama
Ty tez jestes 40? Poczatek ciazy? Masz juz dzieci?
Ja mam 39 lat, ale jeśli wszystko będzie ok to urodzę mając 40 :) Jestem teraz w 11+5 i czekam mega zestresowana na USG genetyczne w przyszłym tygodniu :) To moja pierwsza ciąża :) Dostałam już wyniki Nifty i na szczęście wszystko ok, z wielkim wahaniem zaznaczałam te przypadkowe odkrycia, na szczęście nic nie wykryto. Wiemy już, że to mały chłopiec :)
 
Ja mam 39 lat, ale jeśli wszystko będzie ok to urodzę mając 40 :) Jestem teraz w 11+5 i czekam mega zestresowana na USG genetyczne w przyszłym tygodniu :) To moja pierwsza ciąża :) Dostałam już wyniki Nifty i na szczęście wszystko ok, z wielkim wahaniem zaznaczałam te przypadkowe odkrycia, na szczęście nic nie wykryto. Wiemy już, że to mały chłopiec :)
Super, gratulacje!
Bedzie dobrze ! Fajnie, ze chlopczyk, malo ich tu 😁 imie wybrane?
 
Super, gratulacje!
Bedzie dobrze ! Fajnie, ze chlopczyk, malo ich tu 😁 imie wybrane?
Na razie boję się jeszcze tak szaleć, wybierać imiona, czy oglądać ubranka, ale coś tam rozmawialiśmy w dniu wyników Nifty (to był spokojniejszy dzień :) ) i obstawiamy Leo :) Jak USG genetyczne wypadnie ok to pewnie więcej pomyślimy :)
 
reklama
Do góry