reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Znam to doskonale. Dziś o 5 po siku już spania nie było z godzinę. Ale jeszcze udało mi sie zdrzemnąć więc ogółem nie było tego snu tak mało:tak: a teraz nóżki na słoneczku opalam i jest tak miło że może i tutaj senek przyjdzie:wink:
U nas deszcz pada...wiec zazdroszczę opalania nóżek hihiji
 
reklama
Cześć Dziewczyny ;)
Pogoda cudowna, jest taka od końca kwietnia i aż miło poodpoczywać w ogrodzie.
U mnie jakaś zagadka, tzn. nadal @ nie dotarła, robiłam dziś drugi test i znów biało :( No trudno nic mi nie pozostało tylko czekam na tą @.
Pozdrowienia dla wszystkich, słonecznego dnia ;)
A może beta hcg w piąteczek? :):)
Dziękuję i Tobie słoneczka:)
 
Ja nie bralam apapu w ogole. Jak bylam przeziebiona to ratowalam sie prena.lenem tabletkami do ssania i syropkiem, 100%sokiem z malin i bzu czarnego (tu lekarka zalecila ostroznosc), imbir z miodem i cytryna, a w akcie desperacji nawet syrop z cebuli pilam. Udalo mi sie - wykurowalam z chorych zatok ;)
Karla, nie denerwuj sie konsultacja w sprawie cukru. Tak jak pisze Majacyr lepiej zapobiegac niz leczyc: byc moze samo ustawienie diety wystarczy. Moja kumpela miala diete i super jej sie glukoza trzymala, ale uwaga, jedna kromka chleba wiecej i cukier rósł ponad norme. Poza kontrola diety do konca ciazy nic nie brala. To samo z zelazem. Czasami trzeba suplementowac i juz. Czasami to nie pomaga i wtedy jest niefajnie: moja siostra dostawala zastrzyki w pupe, ktore zostawialy czarne since na dlugo... dlatego nie mysl, ze jestes chora, ale ze dbasz o zdrowie :) a to wazne i dla Ciebie i dla coreczki ( dobrze pamietam plec?)
PS. Jak bylam chora to lezalam w lozku ze 3 dni.
Dziękuję za te słowa. Dziś jestem juz spokjna, przespałam się z tym i jest w porządku. Może w tym wieku jest człowiek bardziej przewrazliwiony;) Biorę żelazo dwa razy dziennie i zobaczymy co powie dietetyk. Poza tym jeszcze mam infekcje i biorę antybiotyk. Wszystko dla córeczki ;) Trzymajcie się dziewczyny, nie przejmujcie się tym co mówią inni na temat ciąży!!!!
 
I ja bycze się na huśtawce w ogrodzie ,na razie słonko za drzewami ,daje mi czas na przygotowanie obiadu :Dpotem też nogi wystawie ;)
Bożenko i u mnie coś czwarta core czuję ,ale jeszcze muszę parę tyg poczekać :)Krysiu jak już wcześniej pisalysmy wyłącz się i ciesz chwila ,u każdej z nas się życie wywróci u mnie też nie pieją z zachwytu ,ale to my jesteśmy paniami własnego życia ,nikt nam na chleb nie daje ;)
Ja w piątek na badania a 12 gin ,jakoś teraz szybciej czas leci po tym drugim USG uspokoiłam się troszkę ,dziś 8tydz 5dz .
@znadziejami a ile się spóźnia ?
 
reklama
Do góry