reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
aga_cina i AS cudne fotki :D
ilonko za ciebie mocno trzymam kciukasy && doczytałam conieco przeskakując posty bo tylko na tyle moge sobie obecnie pozwolić
igusia mój okres ten sprzed kilku dni tez wyglądał tak samo i też moja piewrwszą myślą była ta która czai się w tobie, ale na pocieszenie dodam że potem wszystko potoczyło się normalnie czyli byłto najzwyczajnieszy okres może tylko baczniej obserwowany bo bardzo mocno niechciany - pozdrawiam gorąco
 
Bibianka, cieszę się, ze jednak mąż pomału się ugina i będziesz miała kota.
Co do kolegi z pracy, podjęłaś słuszną decyzję.
Synuś pogłaskany. Dziękujemy za pamięć e-ciociu ;-)

Lili życzę owocnych seksików

aga_cina piękna pszczółka! wszystko musi być dobrze. wazne ze jestes pod dobrą opieką. i nie zadręczaj się za bardzo. co się stało to się nie odstanie. ja tez z blizniakami nie wiedzialam nic o ciazy i mimo bólu plecow poszlam spac zeby sie obudzic w trakcie porodu. skad moglam wiedziec ze to to??? a nawet jesli bym wiedziala???? czy cos by to zmienilo? nie wiem.
Musisz wierzyc w siebie i to dzieciatko, ktore nosisz pod sercem.

co do maszyny do pieczenia chleba ja mam... tylko nie mialam za bardzo mozliwosci wyboru modelu, dostalam w prezencie. czasem cos w niej upiekę, ale dla mnie jest malo praktyczna bo ma mały wsad na 0,5kg bochenek. firmyAFK, nawet nie znam. gdybym miala kupowac to taką na 1kg i z wieloma wsadami zeby np robic bułeczki itd

Dziewczynki przepraszam, że ja dzisiaj tak tylko o sobie ale martwię się bardzo a już wam mówię dlaczego. Dzisiaj mam 3 dzień @, który zawsze początkował jej koniec, czyli bardzo słabe krwawienie i zero bólu. A dzisiaj rano miałam silne skurcze, a po niech zaczęło lecieć jak z kranu, a jak poszłam do toalety to na papierze był wielki skrzep. Zdarzają mi się czasami malutkie skrzepy, ale ten był wielki. Jak myślicie co to mogło być??? Czy to normalne??? Cały dzień o tym myślę.
Niby nic strasznego, ale gdybys tak intensywnie krwawiła jeszcze jutro, poszlabym na wszelki wypadek jutro do gina

agniesia84 zazdroszcze panienskiego... mam ochote sie wyszalec, ale w moim stanie najwieksze szalenstwo to dobra tabliczka czekolady ;-)
przykro mi ze sama siedzisz w domu. ja cię tak wirtualnie przytulę.
Syna masz cudownego!
In the arms of an agel........ hm, to piosenka przy ktorej przeszlam cala żałobę po chłopcach, noce przeryczane w poduszkę i ból, ktorego nie zapomnę do konca życia..

Bunny, dobrze ze juz po... opoczywaj, płacz jak trzeba... Przytulam słońce

Dziewczyny ja mam dzis cholernie zly dzien. Jest mi smutno, dobija mnie nieodwracalnosc zdarzen, decyzji na ktora nie mialam wplywu, ale ktora odebrala ojca malej dziewczynce i zabrala sposrod nas dobrego czlowieka. Tak niewiele czasem trzeba, zeby w czlowieku pekla nic, zeby zapomnial ze jednak jest potrzebny, ze jest kochany, ze nie wolno mu wybierac ostatecznych wyjsc...
Domyślam się, że ktos bardzo ci bliski odebrał sobie życie...
[*] bardzo mi przykro.
 
Wiolka widzę, że Twoja Amelcia jest tylko 8 dni starsza od mojej siostrzenicy ;)

Dzisiaj koleżanka mi przesłała info o tym paseczku, może sobie też zamówię :)

Agniesia a gdzie jest Twój synek? A piosenka śliczna, tylko strasznie smutna .

Kłaczek ja nie wiem o co chodzi, ale przytulam Cię i przesyłam ciepłe myśli.
 
As, gratuluje. Piekny poczatgek nowego zycia.

Dziewczyny ja mam dzis cholernie zly dzien. Jest mi smutno, dobija mnie nieodwracalnosc zdarzen, decyzji na ktora nie mialam wplywu, ale ktora odebrala ojca malej dziewczynce i zabrala sposrod nas dobrego czlowieka. Tak niewiele czasem trzeba, zeby w czlowieku pekla nic, zeby zapomnial ze jednak jest potrzebny, ze jest kochany, ze nie wolno mu wybierac ostatecznych wyjsc...

To prawda, co piszesz. Przytulam Cię... Szkoda tej dziewczynki, i faceta też- czasem wydaje się, że ciężary życia są nie do uniesienia.....
Zrób sobie jutro (o, to już DZISIAJ) jakiś spacer, posłuchaj spokojnej muzyki i zrelaksuj się, żeby Karolek nie był za bardzo smutny:)
 
As : czekalam na takie dobre wiesci, wiedzialam ze musi byc dobrze i jest dobrze !! gratulacje, super
Klaczku : Ty masz dola? pamietaj ze Ty tutaj jestes oaza dobrego humoru dla Nas wszystkich, jak czytam Twoje wiadomosci
to "czuc" w nich ogromna radosc zycia i pozytywna energia
 
Dzień dobry :-)
AS super wieści.....!!!!!!!!! Widzisz wszystko będzie dobrze, nie martw się na zapas. Ach pamiętam jak ja zobaczylam taki pecherzyk na usg, co za RADOSC :-) Tylko staraj się więcej odpoczywać i nie szalej, nie szalej . Tyle napisałyscie wczoraj, ze juz nie wiem co która dokładnie pisała.
Ja dzisiaj w miarę wyspana, moja Perła spała calą noc!! Rano się przebudziłam patrze a to 5.30 polecialam do pokoju spr czy wszystko ok bo to u mojej Sofijki rzadkosc, hmmm to chyba jest 3 noc od 2 lat, którą przespała :-D
Wiec dla mnie dzisiejsza noc to był Luksus.
Jak tam patrzę na te wasze fasolki to aż mnie zbiera na zafasolkowanie, no ale jednak czuje, że to jeszcze nie pora. Będę się cieszyć na razie z Waszych kruszynek.

OOOOOO własnie patrzę, że dokładnie za miesiąc moja panna skończy 2 LATKA !!!! Ale ten czas leci...
ilona24 o Twoim męzczyźnie też będę pamietać :tak::-D
 
Ostatnia edycja:
Bella- to TY bidulka jestes, jak Zosia tak kiepsko śpi w nocy
shocked.gif
unhappy.gif
unhappy.gif
a czemu sie tak budzi?????
Jasiek na szczęście od bardzo dawna przesypia mi nocki, jak sie obudzi to przewaznie do mnie przylatuje ( po ciemku) kurcze i jeszcze sobie biedny zaspany drzwi potrafi otwozyc
shocked.gif
no ale jak sie połozy to od razu zasypia;)
dzięki za pamięc :p
U nas imprezka urodzinowa chyba 1 pazdziernika o ile maz nie bedzie pracować wiec bedzie dupa a nie impreza bo jak wróci na 20 to gdzie ludzi zapraszać na nocna impreze dla dziecka , a w niedziele to tez nie chcemy bo P nic nie odpocznie !!!!! wiec jak cos to bedzie 8 pazdziernika

witam:*
 
reklama
Mycha 79 mój synuś grzeje dupuleczke z dziadkami na wczasach:))))))))))))Dziedkowie lubia go ze Sobą zabierać,bo jest bardzo samodzielny,grzeczny a przedewszystkim śpioch, więc mozna spokojnie się przy nim wyspać nawet do 12 w południe;)))
Emy przepraszam,że tą piąsenką przypomniałam Ci ciężkie chwile...nie chciałam, dla mnie ma ona działanie terapeutyczne,uspokajam,wycisze,zadumam się....tulam Cię mocno i obiecuje następnym razemcoś weselszego wynaleść.buzi dla brzuszka od e-ciotki
Kłaczku kochana to przykre co piszesz ale bardzo mi znane, jestem po takich przejściach,dlatego teraz tylko modlitwa o spokój jego duszy i chwilka zadumy wystarczy,zwłaszcza w Twoim stanie kochana...trzymaj się i tulam mocno...
Dziewczynki Życzę mimowszystko miłego dnia i samych radosnych nowin i dużo spokoju:****buziaki
 
Do góry