reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

gosiulek, "dla mnie" NT wyszło chyba 2,7, nie pamietam juz dokłądnie, wiem ze powyżej normy. ryczałam starsznie, naczytałam sie i postawiłam sobie (dziecku) wszytskie możliwe diagnozy. Dzięki Bogu wystarczyło mi rozumu i pieniedzy na jeszcze jedno USG, u wybitnego specjalisty w tej dziedzinie. i okazało się że NT wynosi 1,2. poprzednie albo USG było kiepskie,albo fachowiec.
podumowując - dzieciątko urodziło się i ma się dobrze :-)
wiec ja polecam wykonanie jeszcze jednego USG i nie mówic nic o poprzednim wyniku!
 
reklama
Kochane oto mój mały wielki cud :-):-):-):-)
Ma aż całe 6.2 mm :-D:-D:-D:-D
Ciąża odpowiada wszelkim normom i parametrom.Wyniki badań są wzorcowe.
Żadnego Duphastonu czy Luteiny brać nie muszę.
Następna wizyta planowana za 4 tyg.
Gdyby coś mnie niepokoiło to wizyta natychmiast po telefonie do niego. :tak::-):-)
 

Załączniki

  • img329.jpg
    img329.jpg
    22,2 KB · Wyświetleń: 77
Poroniona, ja to bym chciala juz takiego bobasa nie mieszczacego sie w kadrze ;-) ale moze dotrwamy.
.

Jak to może dotrwamy, nie wątp kochana, pewnie , że dotrwasz, trzymam mocno kciuki za to ;)

Bunny płacz ile tylko możesz, to naprawdę pomaga. Ja dzisiaj byłam w centrum handlowym i było mi ciężko, strasznie mi było smutno jak widziałam, te wszystkie wózki.

Ale wiecie , ból łagodzi moja 6 miesięczna siostrzenica, byłam z nią na spacerku, poprzytulałam, powygłupiałyśmy się, ona daje mi ukojenie :) Mojej siostrze przydarzyła się taka mała wpadeczka, bo już ma 17 i 14 letnie córki , 39 lat a tutaj przytrafiła się ta miła niespodzianka.


Dziewczyny, parę godzin nie było mnie na forum i już ciężko nadrobić.

As jaki śliczny ciążowy pęcherzyk, gratulacje :) a za 4 tygodnie to już zobaczysz ludzia i bijące serduszko :)
 
Ostatnia edycja:
As cudowny obraz, pęcherzyk jak się patrzy:))))))))))))))normalnie ciesze się jak dziecko,buziaczki kochana:*******
Ja już po kąpieli, wypolerowałam się żelem mojego syneczka,żeby czuć jego zapach przed snem...tęsknie za nim straszliwie.Nabalsamowałam się a teraz z gorącą herbatką szukam jakiegoś dobrego filmiku.Jutro ma lecieć na tvn7 jeden z moich ulubinych filmów "Miasto Aniołów" uwielbiam też muzykę z tego filmu...polecam Goo Goo Dolls - Iris (Video) - YouTube lub tę Sarah Mclachlan - In The Arms Of The Angel - YouTube. Tę drugą In the arms of angel Sarah Mclachlan dedykuje wszystkim naszym aniołeczką, które mrugają do nas gwiazdkami na niebie. Posłuchajcie kochane na dobrą noc i spokojną noc.buziaczki
 
Kochane oto mój mały wielki cud :-):-):-):-)
Ma aż całe 6.2 mm :-D:-D:-D:-D
Ciąża odpowiada wszelkim normom i parametrom.Wyniki badań są wzorcowe.
Żadnego Duphastonu czy Luteiny brać nie muszę.
Następna wizyta planowana za 4 tyg.
Gdyby coś mnie niepokoiło to wizyta natychmiast po telefonie do niego. :tak::-):-)

Ale cudne dzieciąteczko!! Gratuluję:)
 
hej kobiety

ja tylko na chwilę, bo przeczytałam, że piszecie o pasku św. Dominika. Ja po poronieniu, znalazłam przypadkowo w necie info o tym pasku. Poczytałam i wysłałam maila z prośbą o przysłanie paska i modlitwy.
Gdy już postanowiliśmy że się staramy zaczęłam modlić się do św. Dominika (modlitwa z obrazka), ale opaski nie nosiłam. Dopiero jak zobaczyłam dwie kreseczki zaczęłam nosić pasek, ja nosiłam tak jak bransoletkę. To mała tasiemka, więc na brzuchu nie dałam rady nosić, i codziennie powierzałam w modlitwie nasz Skarb. Pasek zdjęłam dopiero po porodzie. Wierzę mocno, że św. Dominik wstawiał się za nami. I czuwał nad Amelką. Wiem, że gdy będę planowała kolejną ciąże tez będę się modlić i nosić pasek. Tylko muszę o drugi poprosić bo ten mi się zniszczył...

As - gratuluję:) Piękne wieści!
 
reklama
As, gratuluje. Piekny poczatgek nowego zycia.

Dziewczyny ja mam dzis cholernie zly dzien. Jest mi smutno, dobija mnie nieodwracalnosc zdarzen, decyzji na ktora nie mialam wplywu, ale ktora odebrala ojca malej dziewczynce i zabrala sposrod nas dobrego czlowieka. Tak niewiele czasem trzeba, zeby w czlowieku pekla nic, zeby zapomnial ze jednak jest potrzebny, ze jest kochany, ze nie wolno mu wybierac ostatecznych wyjsc...
 
Do góry