reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Pleni jak się czujesz dzisiaj?
PrijaO jak u Ciebie? Byłas u lekarza?
Loi trzymam kciuki za wizyte. Daj znać co i jak:)
Karolka Alutka słodka. Coś długo męczą Alutke te zęby, może to jednak nie od zębów skoro ich tak dlugo niema.
Kwiatuszku jak sie czujesz? Nadal jestes w dwupaku?

Mnie strasznie po tym duphastonie mdli, trudno mi wmusić cokolwiek do jedzenia bo zaraz mnie mdli. Dobrze, że mama z ciocią gotują obiady to niemam doczynienia z zapachami.
Ja musze swojego małżonka bardzo pochwalić. Spisuje się na medal. W szpitalu codziennie odwiedzał, mimo, że był zakaz odwiedzin. schodziłam do niego na 10-15 minut i uważał, że itak chce przyjechać te 40km aby mnie zobaczyć chodź przez chwilę. Posprzątał cały dom włacznie z myciem okien i praniem firanek. do Alusi wstaje co noc. o mnie dba,opiekuje się. Jestem bardzo bardzo mile zaskoczona.
 
reklama
OneMoreTime, moj sie ofiarowal w roli kata, ale dalam odpor stanowczy. Ja wiem, ze on zastrzyki robi, krew pobierze itd. bo go mamusia nauczyla, ale uznalam ze podstawa to samoobsluga. W koncu bije sie w brzuch, a nie w d... i potrafie sobie dosiegnac, wiec... :cool2:
Loi, mnie tez czasem cos poleci i na wkladce zostaje taki (bede obrazowa, sorry) kolorek slabiutkiej herbaty. W poprzednich ciazach tez to bylo.
Pleni, co u Ciebie dzis?
 
Agnieszka, to wspaniale, że mąż Ci tak pomaga :tak: to jest cudowne w związku, móc się tak wspomagać i wspierać :-)

Pleni, &&&&&&&&&&&

Kłaczku &&&&&&&&&&& za jutrzejszą wizytę

Karola, Ala rośnie i rośnie! :-)
 
Hejka ja tylko na chwilkę .
Nie wiem czy tu pisałam ....
Już wiemy na pewno .
Nasza Agnieszka została zamordowana .
Miała zmiażdżoną krtań .

(*) (*) (*)
 
As! tak mi przykro! Koszmar!
Skąd taka tragedia? Wiadomo cos więcej? Możesz powiedziec?
Jak Ty się czujesz? Jak Twoja codzienność? Ściskam Cię cieplo
 
As! tak mi przykro! Koszmar!
Skąd taka tragedia? Wiadomo cos więcej? Możesz powiedziec?
Jak Ty się czujesz? Jak Twoja codzienność? Ściskam Cię cieplo
Loi ja wiem wszystko ,ale na priv ,nie mogę tak publicznie pisać ....
Jak któraś chce coś więdzej się dowiedzieć to pw mogę wysłać .:-(
 
reklama
as: straszne! Zawsze jak się słyszy o morderstwie, to się myśli, że takie rzeczy dzieją się gdziś tam, nie obok nas, a już żeby dotyczyły kogoś z rodziny- straszne. Współczuję Ci bardzo mocno... :-(

prija: pamiętaj, żeby się odezwać... Martwię się...

agnieszkaala: fajny facet.:tak: Pilnuj go! ;-)

pleni: &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

kłaczek: nie pisałam, wcześniej, bo jakoś tak wyleciało mi z głowy: często myślę o Twoim dealu z JPII. To jest niesamowite! Wzruszająca opowieść. "Nasz" papież pomógł za życia wielu osobom, a i teraz po śmierci pomaga kolejnym. Jak on ma nie być świętym? Musi!
 
Do góry