reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Ona, będzie dobrze! czuję to! częste siku to obiecujące objawy :)

a z ciekawości - ile czasu się starankujesz? Bo jakoś mi to umknęło...
 
reklama
Misia oczywiście że zwolnienie może Ci wystawić lekarz rodzinny - tylko pamiętaj o literce B:)

Ja jestem już po szpitalu, po Celestonie (mega mega bolał mnie tyłek). Mała wczoraj ważyła 1640 gram więc pięknie rośnie i z nią wszystko super:) Gorzej z moją szyjką - jest mięciutka i z rozwarciem na 1 cm. Póki co pessar trzyma, wody płodowe mi nie ciekną (badali) ale muszę jak najwięcej leżec....W tym celu przeniosłam się do mamy i już nie wrócę do siebie bo i tak przenosimy sie do nowego mieszkania...Oby jeszcze 6 tygodni do 37tc bo wtedy jak zdejmą mi pessar to mogę rodzić ;-) I mój mąż akurat ma być więc jest szansa na poród rodzinny:-)
 
Masha, co Ty piszesz? skoro @ ma być u Ciebie tylko 4 dni wcześniej niż u mnie, to kruszynka może się dopiero zagnieżdżać albo i nie (od 7 do 10 dni od owulacji) i wcale nie musi być żadnych objawów. NIE WYROKUJ, BO JESZCZE NIC STRACONEGO :angry: Proszę zewrzeć pośladki i myśleć pozytywnie :-)

ONA, objawy jakby nie pozostawiały wątpliwości;-) Czekamy na jutrzejszy wynik &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& mi najwcześniej wyszedł pozytywny na 2 dni przed spodziewaną @, ale bladzioch taki.

Misia, jak będziesz miała ze sobą kartę ciąży, to rodzinny powinien wystawić bez problemu L4:tak: ale jak wspomniała enya pamiętaj o oznaczeniu "B" - 100 % płatne.
 
Ostatnia edycja:
Ona, mi wyszedł 4 dni po spodziewanej @

OneMoreTime - dziękuję :* Tysiąc myśli na minutę, każda gorsza od poprzedniej... ale pewnie sama wiesz, o czym mówię :-( Mam nadzieję, że Tobie się udało! Trzymam mocno &&&&&&&&&
 
Hej Kochane:) ja niestety wpadam ze złymi wieściami :( dzisiaj miałam badanie, już mieli mnie wypisywać. Niestety rozwarcie na palec, szyjka resztkowa, skurcze. Coś czuję, że zostanę w szpitalu do porodu :( i że ten poród jest tuż tuż :( dostanę fenoterol rozkurczowo (kroplówy z magnezu wystarczyły na dwa dni) i steryd, żeby przyspieszyć rozwój płuc u dziecka. Tak się boję, że urodzę wcześniaka, który nie da rady, że umrze mi drugie dziecko...
 
ONA hop hop!!!!! :)

Dziewczyny ale nikt się nie przyczepi (pracodawca/ZUS) że L4 na dosłownie 4-5 dni wystawi mi lekarz rodzinny, skoro wcześniejsze były od gina i późniejsze też będą od gina? Nie będzie to dziwnie wyglądało? (że dlaczego gin mi na te dni nie wystawił L4?) Jestem taka zestresowana tym zwolnieniem lub jego brakiem że szok :confused:. Na prawde nie chciałabym wracać do pracy, bo nie dam rady. Brzusio rosnie, w nocy przesypiam ok.3 godzin tylko, ciagnie mnie podbrzusze, znowu nie mam apetytu............jak wysiedzieć 8 godzin w kuchni? W tych oparach, mieszających sie zapachach :baffled:
 
reklama
alza kochana 3maj się dzielnie!! musisz wierzyć w swojego Maluszka!!! musi się udać tym razem, teraz każdy dzień dla was będzie na wagę złota!! Oszczędzaj się możliwie najwięcej!! A my 3mamy za was kciuki!!! &&&&&&&&&&&&&& !!!!!!!!

Misia jeśli ZUS będzie miał jakieś wątpliwości co do Twojego L4 to najwyżej wezwie Cię na kontrolę żeby rozwiać te wątpliwości, a wtedy powiesz jaka była sytuacja że Twój lekarz był na urlopie i nie miałaś do kogo iść po to zwolnienie. Spokojnie i nawet nie myśl o powrocie do pracy!!! Niczym się nie stresuj, bierz kartę ciąży i do rodzinnego jak gina nie ma! Tylko pamiętaj o literce B jak już któraś z dziewczyn wspomniała. Przecież zdarzają się różne sytuacje...a co gdyby twój gin zachorował a ty akurat miałabyś mieć w tym dniu wizytę? Wtedy idziesz do rodzinnego i prosisz o L4 do czasu aż gin nie wróci :tak:
 
Do góry