reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

ONA jestem 2 dni przed planowaną @...
Dziś zrobiłam test z ciekawości ;)
Jedna kreska....i niech już tak zostanie ;)
Brawo dla córci :)
Tak szybko rosną te nasze Szkraby.


Alza Ty się boisz denstysty ? ;)
Ja idę 14 listopada. Pewnie dostanę opiernicz bo w ciąży zaczęła mi robić ząb ale ze miałam wtedy strasznie ukrwione dziąsła i krew leciała jak z kranu więc mi tylko zakleila dziurkę i kazała przyjść po porodzie.....a tu już prawie 20 miesiecy po porodzie jestem :o Ale lepiej późno niż wcale :p

Wiecie co? Dziś zaczepilam ta moja sąsiadkę....powiedziała mi ze Dyrekcja do końca roku nikogo nie zatrudni bo gmina nie ma pieniędzy (jak zawsze na koniec roku) .....że dopiero w styczniu. Kazała mi się przejść do Szkoły i podpytac co i jak. Bo wszyscy tam "wiedza" ze mam przyjść do pracy.
Pójdę w poniedziałek :)
Jest nadzieja....
 
Ostatnia edycja:
reklama
Alza ty karmisz piersią więc raz mocniejsze a raz słabsze krwawienie jest normalne. Wiem, bo położna mi o tym mówiła jak byłam jeszcze w szpitalu. Mi krwawienie zatrzymało się całkowicie dlatego pojechałam.

Misia trzymam kciuki &&&&&&&.
 
Misia boję się najbardziej na świecie! Jak ja to ogarnę ze Stasiem i Olusiem, żeby wygospodarować ze dwie godzinki dla siebie??
Może jednak jeszcze nic straconego z tą pracą :-) &&&
 
Misia to może faktycznie nic straconego z pracą. Przejdź się do szkoły i podpytaj dyrekcje. Jak Ci zależy to walcz o tą prace.

Alza w sumie to śmieszne, że Ty się boisz dentysty :D:D:D:D

Ona wow już Malutka probuje tuptać. Super:) Mój Michałek ma 7 ząbków (siódmy wyszedł dziś przez noc, bo była kiepska i rano zauważyłam nowego ząbka) a ma prawie 14 mcy. Pierwszy ząbek mu wyszedł jak miał 10 mcy. Jeszcze sam nie chodzi, choć pare pierwszych kroczków od kanapy do mnie już robi :)
 
Olasec Nikos mial 8 miesiecy i 3 tygodnie jak wyszedł mu pierwszy ząbek....teraz ma ponad 19-acie i ma tylko 12 ząbków (jedynki,dwójki i piątki....teraz widzę ze będą wychodziły czworki).
A chodzić tak na dobre zaczął jak miał 14 miesiecy. Na Roczku był prowadzany za rączki :)
Każde dziecko rozwija się swoim wlasnym tempem :)

Alza też się dziwię ze się boisz denstysty ;) dlatego zapytałam :p
Ja się nie boję....Odkąd znalazłam cudowna dentystke:) Mogłabym chodzić do Niej codziennie.
 
Bo wizyta u dentysty nigdy nie należy do najprzyjemniejszych. Dla mnie samo siedzenie z otwartą buzią przez te 15-20 minut to jest masakra. Potem cała szczęka boli.

Misia To trzymam kciuki za pracę i za test, by wyszedł po Twojej myśli. Jak nie ten to kolejny ;-)

Magdalena Dobrze, że szybko zareagowałaś. Zdrowia życzę. Uważaj mimo wszystko na córeczkę, bo takie rany bywają "zaraźliwe" - jakieś gronkowce i inne bakterie...

alza W końcu się ogarniesz. Chłopaki teraz muszą się odnaleźć w nowej sytuacji. U mnie działało włączanie w pomoc i chwalenie starszej jaka ona duża jest i jak bardzo mi pomaga (aczkolwiek w miarę sprawnie u nas to poszło - może dlatego że miałam opiekunkę do pomocy i organizowała starszej czas).
 
Jupi!! To nic wielkiego,ale dostałam wreszcie @ po 49dniach od zabiegu!tak już się zamartwiałam że coś jest nie tak,kamień z serca. Teraz spokojnie poczekam na operację stopy i działamy z fasolką :happy:
Jak tam ćwiczące dziewczyny?
 
Witch nie zajmuję się małą, na szczęście moja mama szybko zareagowała i wzięła zwolnienie - opiekę nade mną i ona zajmuję się Alą. Ma zwolnienie do końca przyszłego tyg. Do tego czasu muszę dojść do siebie. Okazuje się, że lekarz który wczoraj obejrzał mój palec nie był chirurgiem, dlatego na pn umówiłam się prywatnie do chirurga aby zobaczył palec.
Serce mi się kraje jak mała płacze a ja nie mogę jej przytulić :/

Co do dentysty też mnie czeka wizyta kontrolna po ciąży, do tego chciałabym założyć aparat ale to już może na wiosnę.
 
Magdalena Jak płacze - to przytul. Jeśli to bakteria, to jest pewnie na wszystkim w domu czego dotykasz. A całego domu nie wysterylizujesz. Ewentualnie załóż jednorazową rękawiczkę - i nie męcz siebie ani córeczki.

audi Faktycznie długo czekałaś na @. A wcześniej miałaś regularne?
 
reklama
Do góry