reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@Marika92 moze cos będzie z tej owulacji.trzymam kciuki za Ciebie:-) :)
@roxie123 kochana napij sie czegoś mocniejszego i zjedz cos pysznego na poprawę humor. Poplacz sobie jesli czujesz potrzebe albo wlacz sobie dobry film. Mi pomaga Bridget johns, uwielbiam. Ty masz na pewno swoj na poprawę humoru. A jutro wstan i walcz dalej. My tez walczymy, a razem raźniej.:-) :)
 
reklama
Ja sobie popłakałam , wypiłam 2 piwka po których tylko chciało mi się spać... poszłam do M na budowe bo za mną zadzwonił poprzytulał mnie i jest lepiej...też mu smutno... ale musimy żyć dalej .
Teraz wywołuję @ ...% były , goraca kapiel była teraz sexy trzeba , i moze ruszy .
Chce juz zacząć nowy cykl ...
Dziękuję Wam jeszcze raz za słowa otuchy i wsparcie ...to nie był mój dzień zdecydowanie ...
Ochłonę to postaram się odnieść do Was bo Was zaniedbałam troszke przepraszam ale nie miałam siły :*
 
@mififi04 ja czuje sie super i mam nadzieje ,ze jest w porzadku.
A jak u Ciebie ? Zapisalas sie gdzies na kariotypy?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Jutro bede miec wynik zespolu antyfosfoloilpidowego.
Bede tez dzwonic w sprawie kariotypu.
Ktory tc?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja sobie popłakałam , wypiłam 2 piwka po których tylko chciało mi się spać... poszłam do M na budowe bo za mną zadzwonił poprzytulał mnie i jest lepiej...też mu smutno... ale musimy żyć dalej .
Teraz wywołuję @ ...% były , goraca kapiel była teraz sexy trzeba , i moze ruszy .
Chce juz zacząć nowy cykl ...
Dziękuję Wam jeszcze raz za słowa otuchy i wsparcie ...to nie był mój dzień zdecydowanie ...
Ochłonę to postaram się odnieść do Was bo Was zaniedbałam troszke przepraszam ale nie miałam siły :*
Trzymaj się :) tylko się nie spinaj :) ja mimo że bardzo chce odpuściłam totalnie.. Tzn zbliżenia były ale nie zwracałam uwagi konkretnie żeby to było w dzień owulacji itd.. Co ma być to będzie.. Bardzo bym chciała ale się nie nakręcam.. ochłonęłam powiedzmy po stracie córki i myślę że jakoś to dalej będzie :) musi być jakoś. Wychodzę ze znajomymi, pije czasami i nie patrzę na to że może będę w ciąży.. Oczywiście jak już będę wiedziała że jestem to nie będę piła - dla jasności. Ostatnio w ogóle nie wiedziałam.. I wada nie wynikała z mojego zaniedbania.. Po prostu.. Więc jak teraz będę ciągle myśleć żebym zaszła w ciążę to oszaleje.. Uśmiechnij się i do przodu :) każda jest tu dla każdej tak myślę :) a jeszcze będzie na forum "wysyp" GRUBYCH PODWÓJNYCH KRES :D

Napisane na E5603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@roxie123, przytulam Cię bardzo mocno. No wredne są te dni w które okazuje się, że zaczynamy odliczanie na nowo i nic na to się nie poradzi. Też jestem wkurzona i smutna jak po raz kolejny uświadamiam sobie, że dalej muszę czekać i na dodatek jeszcze nie wiem kiedy się uda i czy się uda. Mnóstwo myśli tłucze się wtedy po głowie i do radosnych się nie zaliczają. Ale to nic, ja wiem, że wszystkie, tak jak jesteśmy na tym forum będziemy prędzej czy później mamami.
Tak nie wiem czy po części same się przypadkiem nie blokujemy emocjami, które mają związek z biochemią naszego organizmu. Także, ten tego, no nie wiem ...może trza nie spinać się, popuścić ino gumy w majtach i może coś tam się uda wyczarować.

@funia, pamiętam jak moja siostrzyczka na opuszanie się w ciąży piła zmiksowaną natkę z pietruszki (dwie garści) ze zmiksowaną pomarańczą i połową grejpfruta. Bardzo jej pomagało i mówiła, że to ma smak całkiem spoko. Kiedyś spróbowałam i owszem ma smak, ale nie mój. Może w ciąży się zmieniają te smaki...

@mfifi04kajaki są super. My się wybieramy całą ferajną w weekend...o ile pogoda pozwoli.

@Calineczka24 pyszota.
Aaa...przypomniało mi się jak kiedyś (przerabiając fazę głupich pomysłów) namówiłam siostrę, żeby sprawdzić ile nasz kot półpers gigant potrafi zjeść i jak bardzo jest łakomy. Uwielbiał wątróbkę drobiową. Więc kupiłyśmy sporo i mu zaczęłyśmy dawać. Nie pamiętam ile jej wsunął, ale ostatnie kawałki to już jadł leżąc. Później musiałyśmy go wynieść na dwór, bo sam nie chciał jakoś iść. Ciekawe dlaczego? ;) Powinien mieć przecież dużo energii...

I buziaki dla wszystkich dobranockowe...Jutro będzie lepiej, bo to czwartek.:)
 
Roxie przykro mi,ze sie nie udalo.Ale tak jak dziewczyny pisza,glowa do gory,piers do przodu,usmiech na usta i dalej walczymy.Wiesz,byc moze pomyslisz,ze w takiej sytuacji te wszystkie slowa pocieszenia,proby podtrzymania na duchu to jakies wytarte frazesy.Cos Ci powiem.I tak wydaje mi sie,ze jestes szczesciara.Pewnie robisz wielkie oczy i myslisz ,jak to ,dlaczego???? Jestes szczesciara ,bo jestes mloda i faktycznie,realnie masz jeszcze wieeeeeeele szans na to aby zajsc w ciaze.Jestes szczesciara ,bo wiesz z czym walczysz,wiesz co moglo miec wplyw na poronienia.Jestes szczesciara bo masz zestaw lekow,o ktorych niektore dziewczyny ,chociazby te mieszkajace w UK moga tylko pomarzyc. Jestes szczesciara ,bo wlasnie konczycie szykowanie domku,waszego gniazdka,gdzie na pewno nie zabraknie smiechu dzieci. Jestes szczesciara,bo masz kochajacego meza,ktory Cie wspiera, kocha i nawet jak strzelasz fochy to sie nie obraza. Mam dalej wyliczac??
Uwierz mi,ze wiele dziewczyn/kobiet chcialoby byc na Twoim miejscu,ja np. bardzo chetnie bym sie zamienila,mam prawie 40 lat,i jezeli jest ktos na tym forum,kto powinien najbardziej biadolic :-D to wybaczcie ale to jestem ja ,bo ja na prawde kuzwa NIE MAM CZASU.:oo:
 
@roxie123, przytulam Cię bardzo mocno. No wredne są te dni w które okazuje się, że zaczynamy odliczanie na nowo i nic na to się nie poradzi. Też jestem wkurzona i smutna jak po raz kolejny uświadamiam sobie, że dalej muszę czekać i na dodatek jeszcze nie wiem kiedy się uda i czy się uda. Mnóstwo myśli tłucze się wtedy po głowie i do radosnych się nie zaliczają. Ale to nic, ja wiem, że wszystkie, tak jak jesteśmy na tym forum będziemy prędzej czy później mamami.
Tak nie wiem czy po części same się przypadkiem nie blokujemy emocjami, które mają związek z biochemią naszego organizmu. Także, ten tego, no nie wiem ...może trza nie spinać się, popuścić ino gumy w majtach i może coś tam się uda wyczarować.

@funia, pamiętam jak moja siostrzyczka na opuszanie się w ciąży piła zmiksowaną natkę z pietruszki (dwie garści) ze zmiksowaną pomarańczą i połową grejpfruta. Bardzo jej pomagało i mówiła, że to ma smak całkiem spoko. Kiedyś spróbowałam i owszem ma smak, ale nie mój. Może w ciąży się zmieniają te smaki...

@mfifi04kajaki są super. My się wybieramy całą ferajną w weekend...o ile pogoda pozwoli.

@Calineczka24 pyszota.
Aaa...przypomniało mi się jak kiedyś (przerabiając fazę głupich pomysłów) namówiłam siostrę, żeby sprawdzić ile nasz kot półpers gigant potrafi zjeść i jak bardzo jest łakomy. Uwielbiał wątróbkę drobiową. Więc kupiłyśmy sporo i mu zaczęłyśmy dawać. Nie pamiętam ile jej wsunął, ale ostatnie kawałki to już jadł leżąc. Później musiałyśmy go wynieść na dwór, bo sam nie chciał jakoś iść. Ciekawe dlaczego? ;) Powinien mieć przecież dużo energii...

I buziaki dla wszystkich dobranockowe...Jutro będzie lepiej, bo to czwartek.:)

Haha tekst z kotem najlepszy :D
Ja zjadłam nektarynkę i zgaga się odezwała. Mam nadzieję, że chwilowo :p

@Funia90 tyłek na łóżko, nogi do góry i odpoczywaj ;)

@nafoczka odpoczywajcie pełną parą ! :*

Ja dzisiaj poszłam na spacerek sama bo mojemu mężowi się nie chciało po poobiedniej drzemce :D
Więc się ubrałam, poszłam do sklepu po gazetkę, loda, wodę i sru na ławkę na plac zabaw a co :D - przeczytałam gazetę, przeszłam plac zabaw i spacerkiem do domku ;) - nawet mój mąż za mną pisał, żebym juz wracała :D
Godzina baby w domu ni ma i już pisze :D
 
reklama
Do góry