reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Jestem w kontakcie z lekarzem zobaczymy co dalej...
Na razie wylecze grzybka , ale mówił ,ze to nic takiego jutro wezme antybiotyk bo wiem ,ze moge . Wymazy i tak mi zrobi ostatnio miałam wszytsko dobrze .
Jak zadecyduje badania to badania jak nie to działamy w następnym cyklu

Dzięki za pocieszenie :* popłakałam sobie i mi lepiej
Super, jesteś dzielna kobietą. Zobaczysz, ze po tych wszystkich próbach wyjdzie słoneczko. Zrob te wymazy. Mnie lekarz w ciemno leczyl na grzybice w ciazy a byla bakteria, ktora spowodowala porod w 16 tc. Nic mnie nie swedzialo, ale mialam uplawy.
 
reklama
A ja nie mam upławów tylko popękało mi i swedziało typowa grzybica ;/ ale oczywiście po @ zrobię sobie wymazy profilaktycznie :) ciocia ma mi załatwić właśnie nystatyne dop. moze szybciej pomoze
 
@roxie123 , nosz kurcze. :sad: Bardzo mi przykro... bardzo i okropnie. Przytulam Cię mocno. Tylko proszę, nie poddawaj się i walcz dalej. Nawet przez łzy, na złość i na upartego. Musi kiedyś się udać.
 
Witajcie dziewczyny :)
Jak to jest z tą pierwszą @ po zabiegu u mnie 5 tydzień po i @ nie ma... Czy to coś niepokojącego , bo już niektórzy straszą mnie kolejną ciążą , ale przecież to nie możliwe...
 
@Ewarut, nie stresuj się. Mi lekarka mówiła że spokojnie nawet 6 tygodni może to trwać, także póki co nie masz się czym martwić. Wiem że czekanie jest męczące, pamiętam jak ja czekałam.... Ale musisz się uzbroić w cierpliwość
 
@Ewarut, nie stresuj się. Mi lekarka mówiła że spokojnie nawet 6 tygodni może to trwać, także póki co nie masz się czym martwić. Wiem że czekanie jest męczące, pamiętam jak ja czekałam.... Ale musisz się uzbroić w cierpliwość
Wspólzyłam już i ciąża w tym momencie jest możliwa okres spóżnia sie 6 dni . Ale tak jak mówisz do 6 tyg poczekam a potem sie okaże co dalej . A do tego jeszcze dopada mnie zgaga tak jak na poczatku tamtej ciąży.
 
@roxie123 przykro mi strasznie tak bardzo Ci kibicowalam po cichu bo ostatnio nie mam czasu odpisywać czytam.

Kochane moje ja ogólnie cały zeszły tydzień sprzatalam i już mam dość na szczęście kupcy mieszkania już nie będą przychodzić bo mamy klienta na 100 %.
 
Roxie kochana,nawet nie zdazylam Ci pogratulowac,a tu takie wiesci. :(:( Przykro mi strasznie,nie wiem co powiedziec. Mam tylko nadzieje,ze sie nie poddasz,ze chec posiadania potomstwa zwyciezy. Kibicuje Ci z calych sil,wiem,ze teraz jest ciezko,ze ta droga moze sie wydawac dluga i wyboista,ale pomysl,jaka nagroda czeka na koncu. Przytulam najmocniej jak potrafie.

Frezja ja standardowo,testuje jak mi sie spozni okres :D:D Na razie mam nadzieje,ze do soboty malpa nie przylezie,bo jedziemy na kolejne wesele, tym razem kolo Wroclawia. Co prawda to bedzie jakis 22 dc ale ostatnio nie doczekalam 24 dc.Takze jeszcze troche.:-D A Ty? bo sie pogubilam.

Kari jak brzucholek,nie boli? Mam nadzieje,ze jest ok.

Funia a Ty gdzie dzis? Cos mi umknelo?

Ewarut a moze zrob test??

Dziewczyny w pracy zlapal mnie chyba jakis nerwobol,tak klulo mnie serce,ze az bolalo pod lopatka.Oczywiscie w pracy nerwowa sytuacja,szefostwo sie kloci,no dzis to juz przeszli samych siebie.W dodatku jestem odpowiedzialna za najwiekszego klienta,musze pozamawiac dla nich wszystkie materialy,wszywki,zamki,tasmy ,odblaski,cuda wianki.Czas goni a oni jeszcze zamowien do bazy nie powkladali,:szok: Nie mam juz takich szpilek w sercu,ale pod lopatka nadal boli fest,nie moge wziac glebszego oddechu.Nawet nie wyobrazam sobie ,ze jestem w ciazy i tam pracuje,od razu na zwolnienie pewnie bede musiala isc,inaczej wiadomo co moze sie stac :(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry