reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Krwawiłam niecałe 14 dni, straciłam aniołka w 7tyg.. właśnie nie mogę iść do ginekologa bo mieszkam w uk na stale i wróciłam tu i dzwoniłam do mojego lekarza to powiedział,że jak nie dostane 5tyg po zabiegu to muszę przylecieć do pl
Poczekaj moze jeszcze troche? Ja po poronieniu wcale nie bylam na wizycie kontrolnej, lekarz powiedzial, ze nie ma sensu bo ja poronilam samoistnie w 5tc. Nie masz mizliwosci umowienia sie na ewentualna wizyte tu w uk? Ja mieszkam w usa i jako, ze nie mam jeszcze ubezpieczenia, chadzam do lekarzy prywatnie. Wiem, ze to kosztuje, ale moze lepiej miec lekarza pod reka, niz latac do pl co chwila.
A masz jakies objawy jak.w normalnym cyklu? Jakies bole brzucha, klucia?
 
@paulabraczo12 ja czekalam 28 dni tyle co zawsze bylam w szoku, a wczesniej mialas regularne? Nawet mi zostal ten sam dzien ze @ przychodzi, pt co 4 tyg jak w morde strzelil @Aggs a jo mamy owu tak samo:D ja pieczywa kiedys przez 5 lat prawie w ogole nie jadlam ale juz wszystkie placki owsiane i inne mi chwilowo zbrzydly i codziennie jem kanapke z chleba kukurydzianego w pracy ktory u nas jest w super cenie i makarony kukurydziane czyli bezglutenowe tyle kosztuja co normalny wiec zachód w polszy:D jest naprawde coraz lepiej z produktami bezglutenowymi, na codzien nawet daje rade ale brak pizzy raz na 2 tyg i chipsow i slodkiego mnie przerosl:( a pizza bezglutenowa za normalna cene w biedronie tez jest! Dobra!a na sniadania jadam owsianki taka nietypowa trochę bo 30 gr platkow owsianych jablko orzechy i bialko takie w proszku takie jak sportowcy uzywaja ale tylko 15gr z mala iloscia mleka i taki pudding wychodzi i jest pynia...
 
Poczekaj moze jeszcze troche? Ja po poronieniu wcale nie bylam na wizycie kontrolnej, lekarz powiedzial, ze nie ma sensu bo ja poronilam samoistnie w 5tc. Nie masz mizliwosci umowienia sie na ewentualna wizyte tu w uk? Ja mieszkam w usa i jako, ze nie mam jeszcze ubezpieczenia, chadzam do lekarzy prywatnie. Wiem, ze to kosztuje, ale moze lepiej miec lekarza pod reka, niz latac do pl co chwila.
A masz jakies objawy jak.w normalnym cyklu? Jakies bole brzucha, klucia?
Tu nie ma ginekologów tylko położne, mam do nich uraz bo jak chodziłam na badania w ciąży to tylko pobieranie krwi mi zrobili bo do 3 miesiąca nie traktują ciąży jako ciąże, dziwny kraj. Kilka dni temu bolał mnie jajnik, na drugi dzień drugi, później ból brzucha, piersi zawsze mam powiększone rano, ale później wszystko mija i wcale nie zanosi się na miesiączke. Dodam, że mam nieregularne cykle, ostatni okres miałam 27.08, a gdy poszłam do lekarza w listopadzie to byłam dopiero w 3tyg ciąży
 
@paulabraczo12 ja czekalam 28 dni tyle co zawsze bylam w szoku, a wczesniej mialas regularne? Nawet mi zostal ten sam dzien ze @ przychodzi, pt co 4 tyg jak w morde strzelil @Aggs a jo mamy owu tak samo:D ja pieczywa kiedys przez 5 lat prawie w ogole nie jadlam ale juz wszystkie placki owsiane i inne mi chwilowo zbrzydly i codziennie jem kanapke z chleba kukurydzianego w pracy ktory u nas jest w super cenie i makarony kukurydziane czyli bezglutenowe tyle kosztuja co normalny wiec zachód w polszy:D jest naprawde coraz lepiej z produktami bezglutenowymi, na codzien nawet daje rade ale brak pizzy raz na 2 tyg i chipsow i slodkiego mnie przerosl:( a pizza bezglutenowa za normalna cene w biedronie tez jest! Dobra!a na sniadania jadam owsianki taka nietypowa trochę bo 30 gr platkow owsianych jablko orzechy i bialko takie w proszku takie jak sportowcy uzywaja ale tylko 15gr z mala iloscia mleka i taki pudding wychodzi i jest pynia...
Nie,nie mam regularnych. Korzystam z aplikacji mój kalendarzyk i zawsze mi się zgadzało jak wskazywało na kolejną @, aż do sierpnia kiedy się już wcale nie pojawiła
 
@paulabraczo12 ja czekalam 28 dni tyle co zawsze bylam w szoku, a wczesniej mialas regularne? Nawet mi zostal ten sam dzien ze @ przychodzi, pt co 4 tyg jak w morde strzelil @Aggs a jo mamy owu tak samo:D ja pieczywa kiedys przez 5 lat prawie w ogole nie jadlam ale juz wszystkie placki owsiane i inne mi chwilowo zbrzydly i codziennie jem kanapke z chleba kukurydzianego w pracy ktory u nas jest w super cenie i makarony kukurydziane czyli bezglutenowe tyle kosztuja co normalny wiec zachód w polszy:D jest naprawde coraz lepiej z produktami bezglutenowymi, na codzien nawet daje rade ale brak pizzy raz na 2 tyg i chipsow i slodkiego mnie przerosl:( a pizza bezglutenowa za normalna cene w biedronie tez jest! Dobra!
Aaaa ja tez jestem czipsiara... jem raz na 2 tygodnie, pizze raz na 2, 3.
To jak sie uda bedziemy rodzic w tym samym terminie :)
Mi bardzo brakuje parowek z biedry.. mam tu duzo polskich produktow, ale tych paroweczek z kurczat bardzo mi brakuje.
Jutro bede robic bezglutenowe i bezlaktozowe nalesniki. Kupilam make migdalowa, ciekawa jestem, jak wyjda.
 
Tu nie ma ginekologów tylko położne, mam do nich uraz bo jak chodziłam na badania w ciąży to tylko pobieranie krwi mi zrobili bo do 3 miesiąca nie traktują ciąży jako ciąże, dziwny kraj. Kilka dni temu bolał mnie jajnik, na drugi dzień drugi, później ból brzucha, piersi zawsze mam powiększone rano, ale później wszystko mija i wcale nie zanosi się na miesiączke. Dodam, że mam nieregularne cykle, ostatni okres miałam 27.08, a gdy poszłam do lekarza w listopadzie to byłam dopiero w 3tyg ciąży
A to nie martw sie! Skoro masz az tak nieregularne cykle, to jeszcze czekaj. Ale ale... nie leczysz tych nieregularbych cykli w zaden sposob? Badalas hormony?
 
reklama
Do góry