reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Ja jak urodzę, to dopiero będę się cieszyć... Ale czy to nastąpi .... :-(
Nastąpi nastąpi i Ty musisz w to wierzyć! Cały czas tak powtarzała mojej szwagierce, lekarze dawali jej małe szanse na zajście w ciążę z przyczyn medycznych, a ja jej cały czas powtarzałam ze się jej uda ale ona sama musi w to uwierzyć. Prosiłam moją Zosie żeby im tam pomogła;) i wiesz co, w Wszystkich Świętych powiedzieli nam ze jest w ciąży :)
Swoją drogą Dziewczyny jak się dowiedziałam to ryczałam ze szczęścia jak bbór :D
 
reklama
@kb.karola90 płacz to kwestia hormonów. Niestety, po naszych przejściach ciężko się cieszyć ciąża... I mam dokładnie tak samo. Niby leci 15tc a boję się okropnie i nie potrafię w pełni cieszyć....
@Dagmarka1991 najlepiej zrobić do 6tyg po poronieniu, bo może być tak że jest coś co uaktywnia się tylko w ciąży a poza nią tego nie ma.
@Oczekujaca123 to bardzo dobrze ze się cieszysz z ciąży i oby tak dalej :) ja wiem ze dopóki nie będę mieć dziecka w ramionach będę się bać. A potem będzie tylko gorzej :p
Też mi się zdaje że to też doszła kwestia hormonów :) ja np mam tak ze pomyślę sobie ze to juz 17 tc i to juz niby tak dużo ale z drugiej strony tyle jeszcze przede mną...
 
Nastąpi nastąpi i Ty musisz w to wierzyć! Cały czas tak powtarzała mojej szwagierce, lekarze dawali jej małe szanse na zajście w ciążę z przyczyn medycznych, a ja jej cały czas powtarzałam ze się jej uda ale ona sama musi w to uwierzyć. Prosiłam moją Zosie żeby im tam pomogła;) i wiesz co, w Wszystkich Świętych powiedzieli nam ze jest w ciąży :)
Swoją drogą Dziewczyny jak się dowiedziałam to ryczałam ze szczęścia jak bbór :D
Tak łatwo teraz nie zajdę. Mam nadzieję, że jeszcze przez te 2 miesiące ureguluję organizm :-)
 
Kłopoty miałam z @.
A nooo tak :D mam słaba pamięć w ciąży :) no ale.miejmy nadzieje ze ta @ juz się teraz ogarnie :)
@kb.karola90 17tc to już ładnie :) ale prawda, do końca jeszcze trochę czasu... U mnie 15tc czyli niby ta najgorszą cześć ciąży mam za sobą.. A jednak wariuje dalej... Wizyta na szczęście we wtorek ;)
@Dagmarka1991 zajdziesz, spokojnie ;)
Ja sobie założyłam ze 25.01 zrobię takie małe Ufff bo wtedy będzie u mnie 28+0 tc wiec Dzidziuś będzie miał duże szanse :)
 
reklama
@kb.karola90 matko, to u mnie dopiero w lutym... Gdzie tam do lutego... Zwariuje prędzej. Ja nie mogę tak myśleć. Bo u mnie to jeszcze 13tygodni. Muszę małymi kroczkami ;) teraz wizyta 6.11 potem 22.11 potem tylko tydzień i grudzień. Mikołaj, przygotowania do świąt, sylwester, potem póki co nie myślę ;)
 
Do góry