reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@kb.karola90 matko, to u mnie dopiero w lutym... Gdzie tam do lutego... Zwariuje prędzej. Ja nie mogę tak myśleć. Bo u mnie to jeszcze 13tygodni. Muszę małymi kroczkami ;) teraz wizyta 6.11 potem 22.11 potem tylko tydzień i grudzień. Mikołaj, przygotowania do świąt, sylwester, potem póki co nie myślę ;)
Ale ja też właśnie dążę do tego 25.01 małymi kroczkami :)
-7.11 szpital
-16.11 kontrola po szpitalu
-22.11 zaczynamy 5 miesiąc :D
-7.12 polowkowe :D
 
reklama
Hej dziewczyny. Chyba moge do Was dołączyć:) w sierpniu mialam ciążę biochemiczną a teraz znów jestem w ciaży. Ciesze się ogromnie ale i strasznie martwie. Pierwsza wizyte mialam 25.10 w 4t5d wedlug ostatniej miesiaczki na usg nic nie bylo jeszcze widac tylko powiekszone endometrium. Ale robilam bete 25.10 bylo 507 a 27 juz 1303 wiec ładnie przyrasta. Objawow poza bolacymi piersiami nie mam. Bralam luteine dopochwowo 3x1 ale w piatek zamienilam na duphaston 3x1 no i od momentu odstawienie luteiny mam taki beżowy zabrudzony śluz...teraz leze odpoczywam i czekam grzecznie na wizyte we wtorek :) mam nadzieje ze teraz nam sie uda :))
 
Hej dziewczyny. Chyba moge do Was dołączyć:) w sierpniu mialam ciążę biochemiczną a teraz znów jestem w ciaży. Ciesze się ogromnie ale i strasznie martwie. Pierwsza wizyte mialam 25.10 w 4t5d wedlug ostatniej miesiaczki na usg nic nie bylo jeszcze widac tylko powiekszone endometrium. Ale robilam bete 25.10 bylo 507 a 27 juz 1303 wiec ładnie przyrasta. Objawow poza bolacymi piersiami nie mam. Bralam luteine dopochwowo 3x1 ale w piatek zamienilam na duphaston 3x1 no i od momentu odstawienie luteiny mam taki beżowy zabrudzony śluz...teraz leze odpoczywam i czekam grzecznie na wizyte we wtorek :) mam nadzieje ze teraz nam sie uda :))
Witam w naszym gronie.
Może to zmiana leku. Już nie długo wizyta więc wszytko napewno będzie dobrze.
 
A powiem Wam i w sumie dziękuję @Oczekujaca123 że odkąd używam tej luteiny dopochwowej 2x1 to brzuch mnie nie boli i nie ciągnie. Czuje się jak młody Bóg :) i teraz się zastanawiam czy to tak może być. Mdłości mam, cycki bolą ale czy wszystko jest w porządku? Troszkę może ciągnie Ale już nie tak jak wcześniej
 
@Lu_cy na pewno wszystko jest w porządku ;) kiedy to masz tą wizytę? Przepraszam ale nie pamiętam...
15 listopada dopiero, ale powiedział że jakbym już bardzo swirowala to mogę przyjechać do niego na dyżur do szpitala 11 listopada. Ale może wytrzymam, plamienia już nie ma. Ta luteina naprawdę mi pomogła. Ale dzisiaj chyba dołoże jeszcze lactovaginal po jakiejś godzinie na noc bo boję się infekcji
 
@martakratka po tym czasie acard może niekorzystnie wpływać na rozwój płodu. Nie chcę palnąć bo dokładnie nie pamiętam ale chyba genetyk mówił coś o wpływie na układ neurologiczny. Także to nie tylko możliwoś krwotoku u Ciebie tylko bardziej chodzi o zdrowie dziecka.
Bardzo dziękuję ::) Nie biore go juz od 33 tc bo lekarz mi kazal odstawic ale zastanawialam się czy to tylko o ryzyko krwotoku chodzi.
 
reklama
@kb.karola90 kochana nie martw się na zapas. Lekarze wiedzą co robią i skoro jesteś w domku to znaczy, że jest dobrze, a w środę założą szew i będziesz już spokojniejsza :* hormony buzuja i poplakujesz :) wszystko na spokojnie i więcej pozytywnego myślenia
. Ściskam :*
 
Do góry