reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@Dagmarka1991 doskonale Cię rozumiem. Jest tak jak piszą dziewczyny, przy luteinie niestety @może przyjść. Jeżeli to jest tylko jakieś nieduże plamienie to chyba poczekałabym, aż się rozkręci I ten dzień traktowała jako 1dc. Wiem jednak, że Twoje cykle ostatnio były przedziwne, więc może warto też skonsultować to, mimo wszystko, z ginem. Wiem, że masz problem z prolaktyną, jak to teraz wygląda? Niestety ona też potrafi wprowadzić niezły zamęt.
@Oczekujaca123 jak sytuacja?
Zrobiłam też test. Ujemny wyszedł. Zrobiłam go dla świętego spokoju. Prolaktynę w I badaniu mam okej. Tylko po obciążeniu za wysoką. Biorę bromergon.
 
reklama
@Dagmarka1991 a Ile masz wyższą od wyjściowej? Długo już bierzesz bromka, I w jakiej dawce?
@Takaja123 u mnie ok, czekam na przyszły weekend, może już coś będzie wiadomo. Gin kazał jeszcze zbadać AMH, jakoś się boję ale oczywiście zrobię w tym tygodniu.
Nie nastawiam się jakoś bardzo ale oczywiście nadzieja jest.
@Oczekujaca123 leż kochana, przyjmuj wszystkie dawki leków grzecznie a my będziemy trzymać kciuki za pozytywne wyniki.
 
Witam was serdecznie po małej przerwie. Ostatnio sponiewieraly nas choroby. Mąż był już "prawie umierajacy" ;) a tak wogole to faktycznie jest nieciekawie..
Musze się spowrotem wczytać w wątek wiec póki co mocno przytulam dziewczyny na początku walki i mocno kibicuję tym co już są na wyższym poziomie :)
Wasza "schorowana" moderatorka ♡
 
@Oczekujaca123 myślami z tb :) będzie dobrze.
@Dagmarka1991 kiedy masz ostatn8 cykl bez luteiny ? Długo już ja bierzesz? Owszem mi po 6 tygodniach po stracie nie przyszła @ ale dostałam dupka ale raz wzięłam i już nie potrzebowałam. Może ob będzie lepszym rozwiązaniem. Pamiętam jak brałam kiedyś luteine to potrafiła @ przyjść w czasie brania i wtedy odstawiłam.
 
Jak będziecie już mieć "konkretne starania" to proponuję przytulanki co dwa dni :) wtedy najłatwiej zaskoczyć :)

Tak też zrobimy :) ale ja tak sobie zdecydowałam że narazie na luzie ale bez zabezpieczenia a jeszcze męża nie spytałam o zdanie hehe,a on raczej z tych co jak lekarz powiedział tak trzeba zrobić, dziś mu powiem o moim pomyśle i powołam się na Was- koleżanki z forum z "doświadczeniem" :D
 
@Dagmarka1991 a Ile masz wyższą od wyjściowej? Długo już bierzesz bromka, I w jakiej dawce?
@Takaja123 u mnie ok, czekam na przyszły weekend, może już coś będzie wiadomo. Gin kazał jeszcze zbadać AMH, jakoś się boję ale oczywiście zrobię w tym tygodniu.
Nie nastawiam się jakoś bardzo ale oczywiście nadzieja jest.
@Oczekujaca123 leż kochana, przyjmuj wszystkie dawki leków grzecznie a my będziemy trzymać kciuki za pozytywne wyniki.
26 razy wyższą od wyjściowej
 
@Oczekujaca123 myślami z tb :) będzie dobrze.
@Dagmarka1991 kiedy masz ostatn8 cykl bez luteiny ? Długo już ja bierzesz? Owszem mi po 6 tygodniach po stracie nie przyszła @ ale dostałam dupka ale raz wzięłam i już nie potrzebowałam. Może ob będzie lepszym rozwiązaniem. Pamiętam jak brałam kiedyś luteine to potrafiła @ przyjść w czasie brania i wtedy odstawiłam.
Narazie kazała brać i regulować hormony. Powiedziała, że jak tutaj się unormuje sytuacja, to przejdzie do stymulacji i wtedy będzie zmiana brania luteiny już konkretnie po owulacji. 5 cykl brałam luteinę. @ bez skrzepów, po prostu takie plamienie, czasem coś mocniej poleciało, ale generalnie jedna, maksymalnie dwie podpaski na dzień były tylko potrzebne. W grudniu nie wzięłam luteiny i musiałam wywoływać w styczniu, żeby móc porobić badania do endokrynologa, bo @ nie przyszła.
Zastanawiam się, czy dać sobie spokój już z tą luteiną, bo nic dobrego z tego nie wychodzi. Myślę o odstawieniu tych wszystkich leków, a brać tylko metyle i witaminę d3. Uważam, że ogólnie po tych wszystkich tabletkach właśnie nie mogę zajść i są problemy z @. Zobaczę, co mi powie teraz na wizycie. Pewnie we wtorek lub środę będę robić badania (poziom d3, 17 oh progesteron, shbg, testosteron, glukoza, insulina).
Może organizm powinien już sam działać. Wcześniej jakoś problemów nie było.
Tak naprawdę żaden człowiek nie ma niczego wzorowo.
Tak naprawdę od lipca nie miałam normalnej samoistnie przychodzącej @.
Owulacje wcześniej były, bo od razu zaszłam w ciążę. Coś mam przeczucie, że brnięcie dalej w te leki nic dobrego nie przyniesie.
Zawsze coś będzie, a to tu trochę za nisko, a to tu trochę za wysoko.
No nic, zrobię te badania i zobaczymy, co powie.
Różne są opinie, niektórzy lekarze twierdzą, że prawie każdy człowiek ma wysoką prolaktynę po obciążeniu.
Ponadto, pierwsze badanie insuliny i glukozy tak naprawdę było w porządku. Współczynnik Homa równy 1 tak naprawdę nie wychodzi żadnemu człowiekowi. Mi w pierwszym badaniu wyszedł 2,33. I to jest w porządku. Do 2,5 jest normalne w społeczeństwie. Jestem już sceptycznie nastawiona do tych medykamentów.
Skoro endokrynolog kazał wszystko odstawić, to może rzeczywiście coś w tym jest. Niedługo podejmę decyzję.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
@Dagmarka1991 Tak też wydaje mi się że za dużo leków bierzesz. Może Endo ma rację i dac chociaż 2 miesiące bez niczego. Tylko musisz się nastawić że @ może nie przyjść albo przyjść bardzo spóźniona. Może organizm potrzebuje odpoczynku od wszystkich leków.
 
Do góry