reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

W rodzinie nie było. Ale może. Jak dla mnie mogą byc i 6raczki byle zdrowe.


A przed ciążą już byłaś na metforminie?
Miałaś obciążenie glukoza przed wydaniem decyzji o insulinie?
Przed ciążą nie brałam nic, tak się stało że na pierwszej wizycie u diabetolog byłam akurat w ciąży.
Krzywą cukrową miałam robiona nie będąc w ciąży i tylko na czczo mam podwyższony. Nie jestem gruba, nie mam pcos nie ogarniam dlaczego mam za wysoki cukier rano. Mierzę codziennie glukometrem i tylko rano za dużo. Tak więc w ciąży klulam się insulina a po poronieniu przeszłam na metformine.
 
reklama
@młoda1994 to musi zrobić Ci więcej badań żeby wszystko sprawdzić 😳 ja przy zapaleniu miałam zatrzymana @ i normalnie owu była mimo braku @ poszłam zeby dowiedzieć się czemu nie ma, a tu zapalenie mimo braku jakichkolwiek objawów 🤭
Dlatego o to pytam 😉
Dziwny był ten pozytywny test mogłabyc wada fabryczna ale jak hcg wyniosło 23 to coś jest na rzeczy.
 
@młoda1994 to musi zrobić Ci więcej badań żeby wszystko sprawdzić [emoji15] ja przy zapaleniu miałam zatrzymana @ i normalnie owu była mimo braku @ poszłam zeby dowiedzieć się czemu nie ma, a tu zapalenie mimo braku jakichkolwiek objawów [emoji2960]
Dlatego o to pytam [emoji6]
Dziwny był ten pozytywny test mogłabyc wada fabryczna ale jak hcg wyniosło 23 to coś jest na rzeczy.
Jestem pewna że żadnych badań nie zrobi jedynie na co go mogę namówić to pewnie na te markery nowotworowe jak nadal będzie torbiel 2.06 i ewentualnie na PRL choć tu może być problem.

Co do testów to jest jedyny zwykły test który robiłam i nie ma żadnych fabrycznych kresek i nie pokazuje drugiej kreski w momencie kiedy nie ma podwyższonego hormonu. Już kilka razy je robiłam sprawdzając czy jestem w ciąży i zawsze była biel ani pod światło żadna kreska nie przebijała. I jeszcze robiłam cyfrówki clearblue ale one mają czułość 25 z tym że pisałam wam w zeszłym roku że robiłam 2 cyfrowe w różnych dniach i pokazało brak ciąży a pojechałam do Pl na urlop w sierpniu i poszłam prywatnie do gin i się okazało że ciąża bezzarodkowa 9tc (pęcherzyk 25mm) i wtedy też robiłam ten test co w marcu pokazały mi kreski i teraz też mi pokazał. Tylko wiadomo więcej jest fałszywie negatywnych testów niż fałszywie dodatnich ale tak jak już wspomniałam te testy mam sprawdzone.

Mąż kupił mi test ciążowy dzisiaj także jutro zrobię i nie zależnie od wyniku już nie będę powtarzać testów bo mnie stres nerwy zeżrą do wizyty u gin.
 
Przed ciążą nie brałam nic, tak się stało że na pierwszej wizycie u diabetolog byłam akurat w ciąży.
Krzywą cukrową miałam robiona nie będąc w ciąży i tylko na czczo mam podwyższony. Nie jestem gruba, nie mam pcos nie ogarniam dlaczego mam za wysoki cukier rano. Mierzę codziennie glukometrem i tylko rano za dużo. Tak więc w ciąży klulam się insulina a po poronieniu przeszłam na metformine.
Na zbyt wysoki cukier na czczo warto zjadać wieczorem późniejsza kolację. Cukier rano często jest podwyższony właśnie dlatego że jest zbyt duża przerwa między posiłkami

Dziewczyny teraz możecie trzymać kciuki. Jesteśmy po badaniu rozwarcie na 4 cm więc dzisiaj lekarz powiedział że możemy urodzić.
Bo to trzymam kciuki :) I może tym sposobem zniknie dylemat coś zrobić z macierzyńskim :D
 
Dziewczyny teraz możecie trzymać kciuki. Jesteśmy po badaniu rozwarcie na 4 cm więc dzisiaj lekarz powiedział że możemy urodzić.
Super!!! Idziesz rodzic!!! Dajesz ! 🙂😂 nie zazdroszczę ale cieszę się że już będziesz niedługo bobasa trzymać na rękach. Wyjście dziecka na świat jeat przepięknym uczuciem ❤ A potem będziesz się zloscic na noworodzia który wlasbie płacze (według rodzicoa) bez powodu ;) I nie daje spać. ;)
 
reklama
U mnie było 4800 w 5 tygodniu :)

Ooo ;). Jest nadzieja

Jestem pewna że żadnych badań nie zrobi jedynie na co go mogę namówić to pewnie na te markery nowotworowe jak nadal będzie torbiel 2.06 i ewentualnie na PRL choć tu może być problem.

Co do testów to jest jedyny zwykły test który robiłam i nie ma żadnych fabrycznych kresek i nie pokazuje drugiej kreski w momencie kiedy nie ma podwyższonego hormonu. Już kilka razy je robiłam sprawdzając czy jestem w ciąży i zawsze była biel ani pod światło żadna kreska nie przebijała. I jeszcze robiłam cyfrówki clearblue ale one mają czułość 25 z tym że pisałam wam w zeszłym roku że robiłam 2 cyfrowe w różnych dniach i pokazało brak ciąży a pojechałam do Pl na urlop w sierpniu i poszłam prywatnie do gin i się okazało że ciąża bezzarodkowa 9tc (pęcherzyk 25mm) i wtedy też robiłam ten test co w marcu pokazały mi kreski i teraz też mi pokazał. Tylko wiadomo więcej jest fałszywie negatywnych testów niż fałszywie dodatnich ale tak jak już wspomniałam te testy mam sprawdzone.

Mąż kupił mi test ciążowy dzisiaj także jutro zrobię i nie zależnie od wyniku już nie będę powtarzać testów bo mnie stres nerwy zeżrą do wizyty u gin.

A ten lekarz przyjmuje odpłatnie czy na ubezpieczenie ? Może uda Ci się go namówić na badania. Może powiedz że masz napady bóli. I sam da na badania.
 
Do góry