reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Już potwierdzone jutro wychodzimy tak się cieszę już wpis jest przygotowany na jutro. Normalnie już nawet wytrzymam to że niunia tak płacze bo cały czas by wisiała na cycku.

Polecicie jakieś mleko modyfikowane chciałabym też jej wprowadzić aby łatwiej było mi gdzieś wyjść. Tutaj w szpitalu dokarmiamy się o takim Zobacz załącznik 1127437 powiem wam że nawet jej podeszło. Bo teraz mieliśmy inne jakieś I wszystko zwróciła.
Hej u mnie w szpitalu też podawali to mleko ono jest w takich jednorazowych małych pudełeczkach juz zrobione .Ale mąż znalazł takie do rozrobienia i na początku jak ratowali śmy się mieszanką mm zanim przeszliśmy całkowicie na KP to Malutkiej było w porządku nic jej się nie działo po tym mleku. 🍼
Super że już wychodzicie.
 
reklama
@gigi_ bebilon jest w podobnej cenie, a polecają go pediatrzy. To ma troszkę mniej przyjemny zapach. Aczkolwiek jeśli młodej pasowało, to może warto przy nim zostać.
 
Już potwierdzone jutro wychodzimy tak się cieszę już wpis jest przygotowany na jutro. Normalnie już nawet wytrzymam to że niunia tak płacze bo cały czas by wisiała na cycku.

Polecicie jakieś mleko modyfikowane chciałabym też jej wprowadzić aby łatwiej było mi gdzieś wyjść. Tutaj w szpitalu dokarmiamy się o takim Zobacz załącznik 1127437 powiem wam że nawet jej podeszło. Bo teraz mieliśmy inne jakieś I wszystko zwróciła.
Jak nic jej nie jest po tym mleku to kontynuuj, aczkolwiek słyszałam że nan ma dużo żelaza i mocno zatwardza. Sama nigdy go nie próbowałam. Starsza piła bebiko, a młodsza zaczynała od bebilonu, ale szybko stwierdzona u niej została nietolerancja laktozy więc jesteśmy na nutramigenie [emoji849]

@roki_1991 Łucja rzyga po każdym mleku [emoji23] Kolejne dziecko będzie mi ulewać do 8msca, taki mój pech [emoji23]
 
@gigi_ mojej, u i nie podeszło to mleko, w szpitalu dostała 2x, ulewała, wręcz rzygała po nim, płakała, a w nocy 7h ciągiem potem spala... Byłam przerażona...
My używamy Bebilon pronutra advance. Tylko też trzeba na to uważać bo są dwie wersje a wyglądają opakowania niemal identycznie.... Różnią się niewiele w składzie i wartościach odżywczych ale wystarczająco żeby nasza odczuła różnice. Biedną tak brzuszek wymęczył jak kupiliśmy przez pomyłkę to drugie... 🙄🙄🙄
 
Używamy tego po prawej
IMG_20200527_121016.jpg


Musiałam post pod postem bo w tamtym zdjęcia dołączyć nie mogłam 🙄
 
@gigi_ ciesze się, że już wychodzicie do domku, teraz będziecie mogli nacieszyć się Malutką na spokojnie no i mąż w końcu utuli córę 😉

KTO dzisiaj wizytuje?

@młoda1994 Ty masz dziś wizytę u gina? Trzymam kciuki 😉

@monika1708 coś mi świta, że Ty też masz wizytę 🤔
Ja mam o 14. Ale ledwo funkcjonuje. Źle się czuje
 
@gigi_ ciesze się, że już wychodzicie do domku, teraz będziecie mogli nacieszyć się Malutką na spokojnie no i mąż w końcu utuli córę [emoji6]

KTO dzisiaj wizytuje?

@młoda1994 Ty masz dziś wizytę u gina? Trzymam kciuki [emoji6]

@monika1708 coś mi świta, że Ty też masz wizytę [emoji848]
Hej właśnie weszłam do domu. Zrobił usg torbiela już nie widział macica ok jajniki ok nie ma żadnych nie prawidłowości płynu w zatokę dauglasa nie ma. Endo 7.05 wynosiło 4.3mm dzisiaj 11mm x 12mm. Przy zakończeniu robienia usg zobaczył na gumce krew. Pow że może zaczynać się krwawienie ale nie jest pewny. Pow że jeśli się rozkręci i w czwartek będę miała minimum 2dc to mam pow w klinice żeby od razu pobrali krew na hormony odpowiadające tych dc i żeby mieć z głowy. Wystawił skierowanie też dla męża do kliniki bo prosili by mieć 2 skierowania każdy swoje. Oddałam zaś próbkę moczu do badania pobrał mi krew na markery nowotworowe. Umówił się ze mną że jak wynik wyjdzie pozytywny lub wątpliwy to zadzwoni do mnie w przyszłym tyg jeśli nie zadzwoni znaczy że wynik jest ok. Żadnych leków nie dostałam. Życzył powodzenia w klinice i że jak będę coś potrzebowała to mam dzwonić do niego. Dla upewnienia zrobił test ciążowy i wyszedł biały.

Teraz czekam na wizytę w klinice która odbędzie się 4.06 (czwartek).
 
@M@lly to trzymam kciuki za wizytę 😘 może będzie już widać serduszko. A jak radzisz sobie z zastrzykami?


@młoda1994 no widać, że lekarz się zaangażował. Takie endo to już może być na dniach @. Oby Lekarz nie zadzwonił z tymi wynikami. Jak na razie wszystko zmierza a dobrym kierunku, cieszę się 😘
 
reklama
@M@lly to trzymam kciuki za wizytę 😘 może będzie już widać serduszko. A jak radzisz sobie z zastrzykami?


@młoda1994 no widać, że lekarz się zaangażował. Takie endo to już może być na dniach @. Oby Lekarz nie zadzwonił z tymi wynikami. Jak na razie wszystko zmierza a dobrym kierunku, cieszę się 😘
Myślę że będzie ;). Całkiem chodź mam wrażenie że ta igła od heparyny jest strasznie tępa. I nieraz muszę robić dwa podejścia. Mam wrażenie że już nie mam pustego miejsca i chyba robią mi się zrosty bo co jakiś czas mnie boli w miejscu kłócia noi cały brzuch w siniakach. Biorę też insulinę ale ta igła jest mega cienka/ostra i gładko wchodzi w udo tylko strasznie śmierdzi. Mimo wszystko wolę robić zastrzyki z insuliny niż heparyny. Szkoda że do heparyny nie ma pistoletu do wszczykiwania i takich małych i ostrych igieł.
Martwi mnie jedna rzecz kilka dni temu jak klulam palec do glukometru krew leciała i bez problemu mogłam pobrać krew na pasek a teraz muszę kłuć się po 2 razy by starczyło krwi na pasek. Chodź wieczorem takiego problemu przeważnie nie mam.
 
Do góry