reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Cykl bezowulacyjny. Pewnie będziesz miała tak jak ja ostatnio bardzo długi cykl. Ginka powiedziała mi, że przysadka źle pracuje i mam stosować od 16dc Duphaston.
Co do oleju z wiesiołka, przy staraniach o syna nie miałam pojęcia, że niby nie można go brać po owulacji i brałam cały cykl. Nie wydłużył mi cyklu, brałam też do czasu pozytywnego testu ciążowego. Nie wpłynęło to w żaden sposób na rozwój ciąży.

@Paula919191 już niewiele zostało! Wyprawka gotowa? Spokojnego rozwiązania [emoji8]
U mnie akurat nie wiadomo czy mimo braku pozytywnego testu owu jest też brak owu. Bo kiedyś testy owu robiłam wychodziły negatywne a w ciążę zaszłam. A jak miałam test pozytywny owu to w ciążę nie zaszłam. Więc trochę to skomplikowane.

Co do oleju z wiesiołka to dobrze bo już myślałam że to on może coś zaburzyć w cyklu. 8.07 jadę do kliniki więc może pani doktor zrobi usg i zobaczy jak tam jajniki i endometrium.
 
reklama
Nie zawsze przy owulacji zachodzi się w ciążę. Jak ja teraz po poronieniu piękny pozytyw a ciąży z tego nie ma ;)
U mnie akurat nie wiadomo czy mimo braku pozytywnego testu owu jest też brak owu. Bo kiedyś testy owu robiłam wychodziły negatywne a w ciążę zaszłam. A jak miałam test pozytywny owu to w ciążę nie zaszłam. Więc trochę to skomplikowane.

Co do oleju z wiesiołka to dobrze bo już myślałam że to on może coś zaburzyć w cyklu. 8.07 jadę do kliniki więc może pani doktor zrobi usg i zobaczy jak tam jajniki i endometrium.
 
Cykl bezowulacyjny. Pewnie będziesz miała tak jak ja ostatnio bardzo długi cykl. Ginka powiedziała mi, że przysadka źle pracuje i mam stosować od 16dc Duphaston.
Co do oleju z wiesiołka, przy staraniach o syna nie miałam pojęcia, że niby nie można go brać po owulacji i brałam cały cykl. Nie wydłużył mi cyklu, brałam też do czasu pozytywnego testu ciążowego. Nie wpłynęło to w żaden sposób na rozwój ciąży.

@Paula919191 już niewiele zostało! Wyprawka gotowa? Spokojnego rozwiązania 😘
Tak właściwie to już wszystko mamy, nawet nie mam żadnych obaw co do porodu, chciałabym żeby ona już była na świecie a ten czas jakoś ostatnio zaczął mi się dluzyc ;p pewnie dlatego ze wiekszosc dziewczyn z sierpniowek rozpakowuje się na początku miesiąca a część ma zaplanowaną cc na lipiec nawet u czuje się taka ostatnia 😅😅
 
Termin mam na 22 sierpnia ale po cichu liczę że zacznie się z tydzień wcześniej bo już mi ciężko ;p
Też myślałam i liczyłam na to, że urodzę wczesniej :D a rodziłam w 41 tc 😁 🤷‍♀️ i Malutka miała 3580 g, więc ewidentnie potrzebowała dłużej posiedzieć. Przeżyłam kilka bardzo ciepłych dni i wiem jak jest ciężko więc naprawde współczuje ciąży w wakacje :O
 
Mamusie
Jest możliwość poronienia bez krwawienia? Wczoraj dostałam skurczy i wyleciało parę dużych skrzepow. Pojechałam na IP tam lekarz zapytał co i jak nawet nie zbadał i stwierdził że już pozamiatane. Dziś mam tylko plamienia leciutkie
 
Mamusie
Jest możliwość poronienia bez krwawienia? Wczoraj dostałam skurczy i wyleciało parę dużych skrzepow. Pojechałam na IP tam lekarz zapytał co i jak nawet nie zbadał i stwierdził że już pozamiatane. Dziś mam tylko plamienia leciutkie
Ja tak miałam. 31.03 pęcherzyk ciążowy w wielkości 4mm żadnych plamien krwawień boli 20.04 pojechałam do gin na zobaczenie zarodka i serduszka a pęcherzyka już nie było. Coś poszło nie tak i pęcherzyk się wchlonal ale nie wiadomo dokładnie po jakim czasie od wizyty 31.03 1 miesiączkę dostałam dopiero 2.06 zaczęła się od plamien rozkręciła się 3.06 trwała 5 dni. Teraz czekam na drugą miesiączkę obecnie 32dc i się nawet nie zapowiada żeby przyszła na dniach.
 
Ja tak miałam. 31.03 pęcherzyk ciążowy w wielkości 4mm żadnych plamien krwawień boli 20.04 pojechałam do gin na zobaczenie zarodka i serduszka a pęcherzyka już nie było. Coś poszło nie tak i pęcherzyk się wchlonal ale nie wiadomo dokładnie po jakim czasie od wizyty 31.03 1 miesiączkę dostałam dopiero 2.06 zaczęła się od plamien rozkręciła się 3.06 trwała 5 dni. Teraz czekam na drugą miesiączkę obecnie 32dc i się nawet nie zapowiada żeby przyszła na dniach.
Tylko że u mnie 7 tc i była już serduszko.
 
reklama
Do góry