reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Aga Ir kochana nie denerwuj się, ja wierzę że TY krzywdy bys maleństwu nie zrobiła. I rozsądnie wszystko robisz. Zresztą sama wiesz na ile możesz sobie pozwolić.. Wracaj...
 
reklama
Anetko,, psinka cudna........

dziękuje :-) psiak jest od bezdomnje suni która urodziła szczeniaczki robiąc podkop pod składzikiem na narzędzia :-(

TAK wróbelku,,mam psinę... miała byc shar-pei,,,,( matka jest) ..... pojechaliśmy po nią do Chorzowa,zapłaciliśmy za sharp-peia..... a okazało sie,ze tatus jakiś burek z pod płota,,,,,ale jest cudną , wierna psiną,,, mimo,że śmiesznie wygląda, bo ma cienkie łapki, małą główkęa wielka jak beka,,,,,heheh no takjest jak się wymiesza...................ale dla nas najkochańsza,,, martwie co się stało z innymi,,, nam nie przeszkadza,że to kundelek wyszedł ale inni,,, nie wiadomo co zrobili jak prawda wyszła na jaw,,, a było,,,, ich 8 w miocie,,,,,,,,,,,,,a jeszce jedno kupiliśmy ja i okazało się że jestem z Igorem w ciąży;) słyszałam,żepies tak działa,,heh, moja kolezanka w pracy ta co zaszła teraz w ciążę po 8 latach jakoś tak też wzięła psa i co bociek przyleciał.....:-D:-D:-D:-D:-D, zanm pare takich przypadków,,, heh podobno skupia sie uwagę na małym psiaku i nie ma blokady jakiejs w naszych główkach.... i udaje się..........:-D:-D:-D:-D

Kochana... to może i nam się w końcu uda... :-):sorry:
 
ano mala daje nieźle popalic:-) szczególnie jak cos zjem to szaleje strasznie, kopie po pęcherzu....
jutro konczymy 26 tydzien o okropnie sie ciesze:-) juz sie nie moge doczekac sierpnia:-) bo jak se wstane w sierpniu tak na sile mnie nikt nie połozy;-)

Aga Irl nie obrazaj sie na dziewczyny,po prostu sie martwią bo rzeczywiscie latasz za duzo, ja po takim krwaweiniu to chyba bym nawet na siku nie wstala.
 
Witam dziś troszkę wcześniej :-)
Odpoczywam po pracy czytajac bb :tak:
I widzę, że jak zaczęłam wczoraj wieczorem o przytulankach to tak dzień cały dzień o tym ;-) No tylko, że to co mają brzusie to nie mają przytulanek a te co mają przytulanki to nie mają brzusia, ja nie mam ani jednego ani drugiego, eh. Jakoś to z M wytrzymamy. I tak sobie myślę czy nie pójść we wtorek już do lekarza, bo boję się że jak zacznę przytulanki teraz to infekcję dostanę czy coś a lekarz by zobaczył jak to wygląda. Pomyślę jeszcze, bo mojemu M też już chyba brakuje i czeka kiedy powiem, że możemy. Decyzja i tak zależy ode mnie.

Witam nowe aniołkowe mamy. Przytulam i zapalam światełka dla Waszych aniołków
[*]
[*]. A dziewczyny piszą prawdę, forum pomaga przejść te ciężkie chwile. I jak sobie czytam np. co dziewczyny, które niedługo rodzą sobie piszą dziś to aż się buzia sama śmieje i ja się też nie mogę doczekać aż będę w takim już dwupaku zaawansowanym. :-)

Allaa śliczny synuś. Widzę, że ty mniej więcej z 3miasta jesteś. W którym szpitalu rodziłaś?
 
Alaa super to Twoje dzieciatko az nie moge sie napatrzec:tak:
Mam nadzieje,ze i ja juz niedlugo bede tulila swoje choc do grudnia wydaje mi sie tak dlugo....

Milego wieczorku dziewczynki.Ide ogladac ''Na Wspolnej''.Nawet nie wiecie jak sie ciesze ze mam tu polska telewizje:-)
Buziaki
 
Kubuś dziękuje za komplementy, aż się zarumienił chłopaczek:-):-):-).
GosiaLew jestem z Sopotu, męża poznałam w Olsztynie na studiach, a potem on mnie zabrał do swojego miasta. Rodziłam w Wejherowie, tu jest bardzo dobry szpital, po porodzie wykupiliśmy z meżem pojedyńczą sale i mąż przez dwa dni "mieszkał" ze mną w szpitalu, nawet miał swoją rozkładaną kanapę:-):-), na której spał. Położne były super,babeczki istne anioły. Gorzej było na izbie przyjęc i patologii ciąży, ale na szczęście byłam tam tylko godz.
Dziewczyny trzymam za Was mocno kciuki, potrzeba trochę czasu a i Wam uda się na pewno:-):-):-) i będziecie tulić Wasze skarby.
 
allaaa o Wejcherowie dobre opinie nawet u mnie na uczelni w Gdańsku chodzą :-) a miałaś jakąś swoją położną?
 
Witam wieczorem.
Anetka- cudny psinka!
Wróbelek-jakie piekne suwaczki.
Witam nowa mamusie Aniołka(*)
Aga Ir. niezlosc sie,wracaj.
Edytko domagam sie twoich postów, i Pati pisz jak u Was.
 
reklama
Syla to dobrze ,że mała wariuje....:-D:-D:-Dmasz pewnośś,że jest i ma się dobrze.....

agnieszka,,zleci jak nie wiem co zobaczysz i będziesz tulić swoje dziecię;) :-D:-D:-D

SOnita, piękna fotka;):-D:-D

Ola, scarlet, Gosia ,,,witam,,, i trzymam za WAS kciuki........:-D:-D:-D~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~`


A to ja z Franiem,,,,,,,,słabo widać,,,,, i M,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,32 tydz,:-D:-D
Obraz 220.jpg

życzę miłego klikania:0

SŁODZIUTKA , AGA AJ ..................buziaki..........:tak::tak::tak::tak:
 
Do góry