reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
czesc dziewczynki :-)

wróbelku trzymaj sie !!! juz bliżej niż dalej :-D

Sonita
trzymam kciuki za II kreseczki !!!

Alla
...cudo...i ta róża...aż mi łzy w oczach staneły :-)

a ja się pochwalę nawym członkiem naszego stadka.... oto Shira:

1009634.th.jpg
 
Anetko witaj Dawno Cie tutaj nie było!!!!!!!!!!!!!!!!!! Shira jest poprostu cudna!!!!!!!!!!

Syla jak tam samopoczucie????????????
 
Widze, ze wszystkie pouciekalyscie wiec ja tez sie spadam
Trzymajcie sie Do jutra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Anetko,, psinka cudna........

Alla,,ale mąż zrobił ci piękna niespodziankę;) cudnie KUBUś wygląda;):-D:-D:-D

TAK wróbelku,,mam psinę... miała byc shar-pei,,,,( matka jest) ..... pojechaliśmy po nią do Chorzowa,zapłaciliśmy za sharp-peia..... a okazało sie,ze tatus jakiś burek z pod płota,,,,,ale jest cudną , wierna psiną,,, mimo,że śmiesznie wygląda, bo ma cienkie łapki, małą główkęa wielka jak beka,,,,,heheh no takjest jak się wymiesza...................ale dla nas najkochańsza,,, martwie co się stało z innymi,,, nam nie przeszkadza,że to kundelek wyszedł ale inni,,, nie wiadomo co zrobili jak prawda wyszła na jaw,,, a było,,,, ich 8 w miocie,,,,,,,,,,,,,a jeszce jedno kupiliśmy ja i okazało się że jestem z Igorem w ciąży;) słyszałam,żepies tak działa,,heh, moja kolezanka w pracy ta co zaszła teraz w ciążę po 8 latach jakoś tak też wzięła psa i co bociek przyleciał.....:-D:-D:-D:-D:-D, zanm pare takich przypadków,,, heh podobno skupia sie uwagę na małym psiaku i nie ma blokady jakiejs w naszych główkach.... i udaje się..........:-D:-D:-D:-D

Kinguś gratuluję półmetku:-D:-D:-D:-D

SONITA trzymam kciuki za 2 Kreseczki na teściku;):-D:-D:-D

SYLA:-D:-D:-Djak tam WIKtoria daje popalić..?
widzę,że wkońcu dziewuszki sie sypną.........heh fajnie

WIECIE CO U ANI GABI????????????????????:confused2::confused2::confused2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry