reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Pixelko, Ja nic nie przybywam na wadze. No może 200 gram przez 3 tygodnie? Na plusie mam 9 kg. Ale wiem,że to ta dieta dla cukrzyków tak działa. Obym nie chudła.Według Twoich obliczeń 200 gram tygodniowo wychodzi jej 2300-2400, do końca dobije do 3500 gram. To w sumie norma, Ola miała 3470. Więc może podobnie będzie.

moja mała ma wymiary tak podobne do wiki - waga, glowka, raczki, nozki itd, że chyba sie klon szykuje :-)))

oj dobrze, że ja nie mam diety....własnie pasztet z musztardą, kiełbasę i ciastka zjadłam :-).....
 
reklama
łasuchy, a Mnie tylko szkoda się robi.. BUUU
Pozdrowiłam Agulę AJ i Edi. Oczywiście wzajemnie wszystkim.
Idę posiedzieć z córeczką swoja malutką. Przynosi oceny ze szkoły. Na koniec roku z PO np ma 6!w 1 klasie LO. Do napisania.
 
Witam sie popoludniowo:tak:
na poczatku witam nowe aniolkowe mamusie bardzo mi przykre tule was mocno:tak:

Chcialam zameldowac ze u mnie to chyba falszywy alarm był:eek: bo zrobilam rano test i nic wiec chaba tamten cien mi sie tylko przywidzial albo moze test byl jakis wybrakowany albo cos co prawda do @ jeszcze 3 dni ale chyba jesli w poniedzialek cos tam bylo to dzis bylo by wyrazniejsze a tu nic co prawda to nie jestem bardzo zaskoczona bo prawdopodobienstwo ciazy bylo praktycznie zerowe. No ale jeszcze troszke i zaczniemy starania pelna para:-D



Buziam was wszystkie i spadam cos zjesc bo dopiero wrocilam z pracy a glodna jestem jak wilk:sorry:
 
witam
(*) światełka dla nowych aniołków :-(

ja dzis tylko na chwile... wpadłam żeby napisac ze jak narazie nie mam zadnych niepokojacych objawów że cos jest nie tak, cyce dalej bola, i czasem mi w glowie sie zakreci ale tak nie mocno..
jutro kolejny wynik bety...

ide sie uczyc bo mam 3 zaliczenia w weekend papa pozdrawiam i do napisania jutro
 
Hej dziewczynki;).......

Justysia gratuluje.......................:-D:-D:-D

Witam Aniołkowe mamy....................:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

EDi, AGA AJ,,,,,,,,,,,,,buziaki.........wracajcie szybko,, bez WAS to forum milknie;:tak::tak::tak::tak:

Pixelka,,śliczny,,,,,, brzusio.....

Pixelko i SELENKo,,,,wyglądacie cudnie:tak::tak::tak::tak::tak::-D:-D:-D:-D..aż miło popatrzeć i nosicie dziewuszki,,,,, wszystkie mity w kąt....................:-D:-D:-D

MARLRLENKO, SZAFIRKU..............~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~`````````````````````````````

PYSIA WRACAJ................................czekamy;):tak::tak::-D:-D:-D

wiecie co u Gabi? jak wyniki małej?????/:confused2::confused2::confused2::confused2::confused2:\\

Marta( ona) moja kleżanka robiła dzis usg,,,i tez jej wyszła taka głowka,,, wiec widzisz,,,, wsio........ok;)

PATI...............gratuluję .2II..spóźnione ale szczere;):tak::tak::-D:-D

wróbelek,,,,, jak się czujecie,,,,,,? boskie te fotki z psina ,,nie moge się na patrzeć,,, uwielbiam psy:-D:-D:-D:-D

SYLA, ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,Kinia,,,jak wy się czujecie?
cyniczna???????????

KAROLKA,,,,,,,,,,,,,,,,,,,a coś weny nie mam do pisania,,,,,,, czekam,,,,aż bociek doleci do CIebie i do Marlenki,,,, i do reszty dziewczynek;;;;;;;
ostatnio mam jakiegoś doła,, jestem już zmęczona ,,,,,,,,,,,,tym bólem,,,,,,, niby jest ok,,ale powoli zaczynam schizować że bedzie coś nie tak,, że nie zdążę poczekac na moja lekarkę, i takie tam,,buuuuuuuuuuuuuu
Za CIEBIE wiesz trzymam kciuki,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,zreszta ty wiesz...:tak::tak::tak::tak::tak: buziolki..
003.gif

Marlenka mówisz,że bociek zabłądził,,buuuuuuuuuu wyślę nowego
001.gif.. ten może doleci

A TEN DLA RESZTY STaraczekZobacz załącznik 136880


carri.............gdzie się znów podziewasz???????/

ALSO,,jak Ignaś.............. heh nie możesz pewnie się na niego napatrzeć,,oj wierze wierzę,,,, heh ja Franka chyba zjem;):-D:-D:-D buziaki DLa WAS...

MIRCI A, MORDOKLEJKA,,,, buziolki dla maluszków,,,,:-D:-D:-D:-D


WSZYTSKIE NIEWYMIENIONE DZIEWCZYNKI POZDRAWIAM;) i buziam,,,,,,

Koti a ty gdzie???????????????

MAMA sówka.........przyszła mamusia, dorota s ......~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Alutka,, uwaga wakacje tuż, tuz.................zaczynam odliczanie!!~~~~~~~~~~`
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


ALicja,, a Ty gdzie,,,,,ślub był, jak wyniki,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,czekam czekam,,,Ty wiesz na co...................................:-D:-D:-D:-D:-D

AGA IR... WRACAJ I TO JUŻ.......................................:-):-):-)

MAŁA.. ja trzymam nadal kciuki..................


A co do przytulanek,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,heh ja po 13 tyg miałam troche zakaz potem zielone światło,,,,, i dlaej nie umiem sie oprzeć,, heh,,,, hyba mój mąż bardziej się boi niz ja,,,,,,ale....w ciąży bardziej mnie interesuje,,;hehehhe świntucha ze mnie,,,ale widze dziewczynki,że wy nie................... no ja nie mam zakazu;)))))))i korzystam

mały daje popalic,,heh wczoraj przez godzine wypychał z boku noge,,,,, a ja łapałam,, heh ale mieliśmy ubaw,;) towarzyski ten mój synio..... tylko czemu on tak bryka,, rano bryka, w południe bryka, wieczorem bryka,,, heheh.....a mnie boli,, bu,,,,,,,ale wiem ,ze jest przynajmniej;) i nic mu nie jest,, chyba wie że o nim mowa,,,,,,,,,,,hhe



Dilajla...buziol, czekam;)



 
Ostatnia edycja:
Hahaha Brzydulę oglądam jakie to śmiechowe :-D:-D:-D

Odpowiadam (chyba wróbelkowi) w Gdyni/Sopocie (całym 3mieście byłam dziś:-))
pogoda była deszczowa, a potem ok.16tej wyszło słoneczko, ale silny wiatr jest.


Witam wszystkie nowe dziewczynki
[*]
[*]
zapalam dla Waszych maleństw i przytulam mocno.
Pamiętajcie, że czas leczy rany.


Jestem wykończona psychicznie moja dobra koleżanka rozstaje się ze swoim narzeczonym, był dla niej niedobry, a do tego teraz zachowuje się jak złośliwy dzieciak :wściekła/y: a ona nagle sobie o mnie przypomniała jak to bywa w potrzebie...


Ciekawa jestem czy udało się nam zapylić jajeczko :-)


 
Cześć!!!
Niestety nie mam czasu odpisać wam wszystkim ale myśle o Was.
Dla nowych Aniołków zapalam (*),dziewczyny zostańcie z nami. Mi dziewczyny z forum pomogły najpierw po stracie, a potem w czasie całej ciąży.
Już się nie mogę doczekać kiedy "posypią" się kolejne dzieciaczki:-):-):-)-trzymam mocno kciuki za każdą z Was.
Staraczkom zazdroszcze starań. Ja poszczę od początku ciąży i pewnie jeszcze troche poczekam, az sie połóg skończy.
Wczoraj był piękny dzień, Kubuś trzymał w łóżeczku malutką różyczkę dla mamy, aż się wzruszyłam jak to zobaczyłam.
Jutro przychodzi do nas położna i w końcu zdejmie mi szwy, ma też obejrzeć Kubusia, bo mu się żółtaczka przedłuża i jakby co to idziemy jutro do lekarza.
Pozdrawiam was wszystkie baardzo, bardzo serdecznie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Pixelcia alez wspaniały brzusio.... hiihhi ja mam juz takiej samej wielkosci, boje sie co bedzie jak bede w 35 tyg.jak ty;-)

Alla ale słodziak:-)

Mała tzrymam kciuki :-) w końcu sie uda!
 
Ostatnia edycja:
Do góry