reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciąża pozamaciczna

szczeslimamaminka

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
14 Wrzesień 2017
Postów
67
Hej:( jestem w ciazy końcówka 6 tygodnia byłam już 2 razy u lekarza ale.nadal nic.nie widać lekarz kazał przyjść zA tydzień by sprawdzić jeszcze raz ale powiedział że może to być.ciąża pozamaciczna... :(:(:(:(
Czy jest tu.ktoś kto się z tym spotkał? Proszę o pomoc bo się załamuje już
 
Ostatnia edycja:
reklama
Poczekaj i idz za tydzien.
Przy ciazy pozamacicznej często sa plamienia masz taki objaw?
Moze owulacja sie przesunela jakie masz cykle?
Ja mialam to samo bo mialam cyke nieregularne przed ciąża i zaszlam w dniu okresu.
Poszlam do gina gdzie powinien byc od ostatniej miesiączki 6 tydzien a bylo czarno oczywiście zakladalam najgorsze scenariusze robilam bete pieknie rosla potem tworzyl sie pecherzyk
az w koncu zobaczyłam dzidzie ;)
A to byl 4 tydz a nie 6 dlatego nic nie bylo widac wiec pociesze Cie ze u Ciebie oby byla ta sama sytuacja.
Zrob bete i powtorz po 48 h czy dobrze przerasta trzymam kciuki!!!
 
Nie mam żadnych objawów na ciążę pozamaciczna...
Cykle miałam nieregularne.
Robiłam już bete 2 razy co prawda dawno Ale pierwszy wynik to 51.13 a drugi 96.54 ..
Jutro pójdę zrobić kolejną bete.
Strasznie się martwię tym...
 
Nie mam żadnych objawów na ciążę pozamaciczna...
Cykle miałam nieregularne.
Robiłam już bete 2 razy co prawda dawno Ale pierwszy wynik to 51.13 a drugi 96.54 ..
Jutro pójdę zrobić kolejną bete.
Strasznie się martwię tym...
Beta po 48 godzinach powinna wzrosnąć o min. 66%a najlepiej 100% .

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie martw się na zapas, w 6 tyg u mnie też lekarz nie widział nic kazał przyjść za tydzień i już był pęcherzyk :) Z bety wychodziło mi że to 6tydzień a lekarz stwierdził że dla niego to 4 :) Moja siostra też jest teraz w takiej sytuacji, czekamy na kolejną wizytę ! :) Będzie dobrze :)
 
Trudno jest się.nie martwić:( strasznie się boję ze to się potwierdzi.
Ogólnie myślę że to też 4/5 ale z okresu wychodzi ze końcówka 6 tygodnia. Więc już nie wiem jak to liczyć a lekarz nie powiedział który to tydzień
 
Trudno jest się.nie martwić:( strasznie się boję ze to się potwierdzi.
Ogólnie myślę że to też 4/5 ale z okresu wychodzi ze końcówka 6 tygodnia. Więc już nie wiem jak to liczyć a lekarz nie powiedział który to tydzień
Nie powie jak nic nie widac bo jak?
W 6 kochana to dawno by cos bylo widac.
Mysle ze owulacja sie duzo przesunela jak u mnie.
Jak z bety wychodzi 6 tydzien ??
Beta ponad 90 to ledwo 3 tydzień jest
Ja w 4 tygodniu mialam 358. Pierwsza.
Potem 4 dni po 1008 i 4 albo 5 dni od wyniku 1008 mialam prawie 12 tysiecy i to byl 6 tydzien na usg.
Zrob bete jeszcze raz.
Zarodka widac przy becie kolo 10 tysiecy
Pęcherzyk ponad tysiac.
 
Jesli jestes w 6 tyg od okresu to nie licz tak bo na pewno w 6 nie jestes
Na podstawie miesiaczki nie licz jesli sie cos przesunelo to tylko beta i usg
 
Ja byłam w piątym tyg u lekarza i też nic nie widział Czasem tak jest Kazał mi przyjść za dwa tyg i zażywać luteinę. Zrób beta hcg i sprawdzaj przyrost.
 
reklama
Do góry