reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża, test za wcześnie/ kiedy?

No to ciekawe z tą temp. Jeśli miałoby to być zagnieżdżanie to po 48h od zagnieżdżania wytwarza się beta, więc po paru dniach test powinien pokazać drugą kreskę. Ja bym skusiła się na test dla świętego spokoju albo beta z krwi, ale mówiłaś że masz problem żeby dojechać. Z testem też lepiej poczekać te 2-3 dni po tym spadku temp. bo nawet gdyby była to ciąża to test może jeszcze nic nie pokazać.
To kiedy najlepiej zrobić ten test teraz ? Dodam ze dziwne było kłucie jajników dzień przed @ i mega bolący ból brzucha ale nie wiem czy to ma coś wspólnego z tym
 
reklama
To kiedy najlepiej zrobić ten test teraz ? Dodam ze dziwne było kłucie jajników dzień przed @ i mega bolący ból brzucha ale nie wiem czy to ma coś wspólnego z tym

Wiesz co ja bym pewnie nie wytrzymała i zrobiła jutro z rannego ale nie wiem czy to nie za szybko.. myślę, że lepiej byłoby poczekać do piątku/soboty? Masz jakiś test o czułości 10?
 
Wiesz co ja bym pewnie nie wytrzymała i zrobiła jutro z rannego ale nie wiem czy to nie za szybko.. myślę, że lepiej byłoby poczekać do piątku/soboty? Masz jakiś test o czułości 10?
Dziś kupiłam baby boom
 

Załączniki

  • BB4F45B9-8038-467E-8817-B1C85058524C.png
    BB4F45B9-8038-467E-8817-B1C85058524C.png
    76,6 KB · Wyświetleń: 134
To słaby test [emoji17]
Czułość 25 mlU/ml, a Pink Test z Rossmanna ma czułość aż 10 mlU/ml.
Poczekaj z nim do soboty, chociaż ja bym zrobiła już dziś, A na sobotę kupiła czulszy test, ale ja nigdy nie grzeszyłam cierpliwością [emoji4]
 
Dziś negatywny ale zrobiłam ten baby boom bo tylko taki miałam :)
 

Załączniki

  • 57D1F333-F665-42CF-85EF-1B585E18CA37.jpeg
    57D1F333-F665-42CF-85EF-1B585E18CA37.jpeg
    1,6 MB · Wyświetleń: 277
Dziewczyny ja się już gubię. Od poniedziałku testy wychodzą pozytywne @ mam dostać w środę. Co może jeszcze wpływać na dodatni wynik testu owulacyjnego?
 

Załączniki

  • 15640451547438270844857514647611.jpg
    15640451547438270844857514647611.jpg
    830 KB · Wyświetleń: 188
Dziewczyny ja się już gubię. Od poniedziałku testy wychodzą pozytywne @ mam dostać w środę. Co może jeszcze wpływać na dodatni wynik testu owulacyjnego?
Mi tez tak wychodziły przez 14 dni, nie powinno sie ich robić po pierwszym pozytywnym. Ja robilam z głupoty i z ciekawości jak długo mogą byc dodatnie, na nic to było bo ciąży nie było, @ przyszla normalnie. Przestałam je robić w ogóle, zaczęłam mierzyć temp i zaszlam w pierwszym cyklu ktory mierzylam.
Po prostu nie rób ich więcej bo nic to nie daje. Poczekaj na termin @, zrób ciążowy i tyle.
 
reklama
Do góry