reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża w 4 tygodniu

Agatka160899

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
26 Styczeń 2021
Postów
38
2 dni temu dowiedziałam się o ciązy,biorę duphaston 2 razy dziennie oraz acard 150 mg..jednak martwią mnie bóle podbrzusza jak na menstruację,jestem w 28 dniu cyklu.. czy to normalne ?? Poroniłam 2 razy i wtedy tez tak czułam 😞
 
reklama
Takie bóle się zdarzają, nawet często, jeśli nie ma skurczy to raczej nic złego ,ale jeśli jesteś po poronieniach , to warto się z lekarzem skontaktować
 
Bóle zdarzają się i są normalne bo zaczyna Ci wszystko rosnąć. Ale oczywiście jak uważasz to za bardzo Cię boli to warto to skontrolować żeby mieć pewność ze to tylko od tego.
 
Do góry