reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciąża w UK,,,, MAJ 2013

Eklerkaa witaj :-Dja tez z Luton:rofl2:ciekawa jestem gdzie masz GP.. u mnie sytuacja byla calkiem inna, poszlam do poloznej w 7 tyg a juz w 8 mialam scan w szpitalu:-)widzialam babelka iw iem ze ok..w poniedzialek mam teraz tez 12 tyg. badania na zespol downa i wszystkie inne mialam w 8 -9 tyg jak nei dzwonia znaczy ok wszytsko, o cesarke mozesz prosic pod warunkiem ze uzasadnisz odpowiednio ze mialas traumatyczny pierwszy porod, przy drugim masz wybor ale odradzam sedrecznie, ja dostalam w 7 tyg numer emergency w razie jakby sie cos dzialo mam dzwonic , ze scanem jest tak samo, powiedzieli ze jak sie niepokoje to telefon mam wykonac i mi umowia wizyte szybko,PS , a jakiej czesci Luton jestes?
 
reklama
Faktycznie duzo informacji ale wszystko przydatne! Ja sobie wlasnie z mojej maternity teczki wyciagnelam taki plan wizyt z opisem wszystkich i mniej wiecej wszystko kumam. Co mnie zdziwilo to tam pisze ze ten polowkowy scan tez jest na zyczenie wiec na dobra sprawe oficjalny jest tylko jeden hehe.
Eklerkaa wydaje mi sie ze oni sa tu niechetni do takich cesarek bo podobno to kosztuje NHS za duzo ale na 100% pewna nie jestem, tak mi sie to kiedys o uszy obilo. Ja na pierwszy raz chce sprobowac naturalnie ale narazie jeszcze nie chce o tym myslec bo szpitali i lekarzy boje sie panicznie :) tym bardziej ze w zyciu nie mialam zadnej operacji, zlamania, nawet krew mi z nosa nie leciala hehe. Takze pewnie im blizej maja tym bede bardziej spanikowana i placzliwa....

A tak poza tym....odebralyscie dziewczyny wasze free bounty packs? Ja dzis ide odebrac free changing bag z bootsa (trzeba sie zapisac do parenting club i przysylaja vouchery). Ja uwielbiam takie male free gadzety :) wycinam te kupony z tych wszystkich ulotek i ksiazeczek, a noz sie kiedys przydadza.

Pozdrowionka

To zapisz sie jeszcze do Emmas Diary tez dostaniesz paczki cos jak Bounty , zaloguj sie na Asda Parenting i Sainspury Parenting Club dostaniesz paczki dla noworodka, do wydrukowania i mozesz na drugi dzien odebrac w sklepie:rofl2:
 
Kurcze Gosiulek!! Dzieki za info hehe juz sie zapisalam do wszystkiego. Najgorsze to te maile potem przychodzace codziennie, nie pomyslalam zeby stworzyc jakas lewa skrzynke na te cluby. No ale malego szuflada bedzie sie zapelniac hihi juz ma troche tych gadzetow ;))
mam nadzieje ze zaraz po swietach bedziemy wiedziec co bedziemy miec i sie pokupuje cos w duzych wyprzedazach.
 
Eklerkaa witaj :-Dja tez z Luton:rofl2:ciekawa jestem gdzie masz GP.. u mnie sytuacja byla calkiem inna, poszlam do poloznej w 7 tyg a juz w 8 mialam scan w szpitalu:-)widzialam babelka iw iem ze ok..w poniedzialek mam teraz tez 12 tyg. badania na zespol downa i wszystkie inne mialam w 8 -9 tyg jak nei dzwonia znaczy ok wszytsko, o cesarke mozesz prosic pod warunkiem ze uzasadnisz odpowiednio ze mialas traumatyczny pierwszy porod, przy drugim masz wybor ale odradzam sedrecznie, ja dostalam w 7 tyg numer emergency w razie jakby sie cos dzialo mam dzwonic , ze scanem jest tak samo, powiedzieli ze jak sie niepokoje to telefon mam wykonac i mi umowia wizyte szybko,PS , a jakiej czesci Luton jestes?


heej, fajnie że jest tu osoba z Luton :) ja mieszkam na LU1, a ty? GP mam na [FONT=arial, sans-serif]Chapel Street niedaleko shopping'u [/FONT]
 
Gosiulek zazdroszczę takiego prowadzenia ciąży!!! Niby jeden kraj, Luton leży blisko Londynu, a zupełnie inne traktowanie ciężarnych. Nic tylko się ciesz, ża tak masz!!!:tak:
aha dzięki za info w sprawie free bounty pack. Już się zapisałam i jutro śmigam do Asdy po odbiór paczki z Huggisa:tak:
Miłej niedzieli!!!
 
ej dziecwzyny jakie paczki ?? moge wiedzieć na jaką strone to się trzeba zarejestrowac by dostać takie próbki :D? a te pampersy haggisy ocb ???
 
ej dziecwzyny jakie paczki ?? moge wiedzieć na jaką strone to się trzeba zarejestrowac by dostać takie próbki :D? a te pampersy haggisy ocb ???

aklerkaa wchodzisz na stronę Asdy i tam będzie, żeby zapisać się do parenting club. Wypełniasz wszystko, a oni wysyłają Ci na meila darmowy kupon na paczkę. Drukujesz go i idziesz do sklepu. Ja mam jakiś problem z wydrukowaniem:baffled:. To samo robisz z Sainsbury:tak:
 
heej, fajnie że jest tu osoba z Luton :) ja mieszkam na LU1, a ty? GP mam na Chapel Street niedaleko shopping'u
ja tez LU1:rofl2: i lekarza tez tam mialam ale dla mnie beznadziejne konowaly , prawie mi corke ogluszyli:angry:
przenioslam sie na liverpool street i tam jest super, konkretni lekarze i polozne, nawet polke maja pielegniarke i Ginekolozke z prawdziwego zdazenia:-D moja polozna to Linda, super kobietka, konkretna i bardzoo pomocna
 
cześć troszkę mnie nie było, ale ja dużo pracuje półki mogę i nie zawsze mam czas na neta. Ja ma skan w poniedziałek, tylko mnie wkurza że aż do tej pory nie byłam badana nic. Orientuje sie któraś z was jak to jest jak po maternity nie da rady się wrócić do pracy? Ja nie wiem czy dam rade pracować bo mąż pracuje pon-pt 8-5 więc mogłaby tylko na weekendy robić ale za to raczej się nie utrzymamy... Nie ma się kto dzieckiem zająć nam a niestety jak zapewne wiecie żłobek tutaj to 800 funtów miesięcznie :/
 
reklama
Gosiulek a czy ja moge zmienic polozna ? Ja tez nie jestem z niej zadowolona.. Hmmm kurde ja to poszlam do pierwszej lepszej bo nie jestem tu rozeznana... Szkoda bo czesto nie rozumie co do mnie mowi i tylko przytakuje glowa ;/ 07927220050 to moj nr. Jak bys sie chciala spotkac czy pomoc mi przeniesc sie do innego gp
 
Do góry