reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciążowe zakupy

Dziewczyny ja wlasnie wczoraj znalazlam jeszcze poduche w biedronie! i wreszcie zasnelam szybciej i spalam bez pobudek. Naprawde goraco polecam jest cudowna:)
 
reklama
Dziewczyny, jestem w swojej pierwszej ciąży i zaczynam mieć chęć zaczynać ciuszkowy szał ;) Ale potrzebuje pomocy.. Wiadomo narazie chce kupić coś unisex bo nie wiem kto tam rośnie u mnie w brzuszku, ale pojęcia nie mam jakie kupować rozmiary?! Wiem ze dzieci rodzą się różne.. No i druga sprawa, co kupować.. jest tyle pięknych rzeczy ale co się tak naprawdę przyda? Heelp :)
Wiesz to zależy jaka będzie dzidzia . moj syn byl bardzo maly mial 48 cm i wszystkie ubrania byly dla niego za duże.
 
Czy ktos mial kiedys taki kokon? jak sie sprawdza? bedziecie taki kupowac ? ;)
 

Załączniki

  • 73778ee04132922bc02a23be9038.jpeg
    73778ee04132922bc02a23be9038.jpeg
    358,4 KB · Wyświetleń: 82
Czy ktos mial kiedys taki kokon? jak sie sprawdza? bedziecie taki kupowac ? ;)
W domu nie, ale miałam taki w Polsce na czas wizyt u rodziny i sprawdzał się super, dziecko spało sobie bezpiecznie obok mnie i nie bałam się, że zakryję je kołdrą czy przycisnę. Dopiero, gdy młody zrobił się bardziej mobilny, zmieniłam kokon na łóżeczko turystyczne.
W domu bym się chyba nie zdecydowała, bo taki kokon zajmuje w łóżku kupę miejsca. Mąż musiał spać na drugim łóżku. Jeśli macie ogromne łóżko albo Wam to nie przeszkadza, to co innego.

My używaliśmy w domu dostawki do łóżka i to jest wynalazek godny Nobla.

Edwards-Co-sleeper5.jpg
 
W domu nie, ale miałam taki w Polsce na czas wizyt u rodziny i sprawdzał się super, dziecko spało sobie bezpiecznie obok mnie i nie bałam się, że zakryję je kołdrą czy przycisnę. Dopiero, gdy młody zrobił się bardziej mobilny, zmieniłam kokon na łóżeczko turystyczne.
W domu bym się chyba nie zdecydowała, bo taki kokon zajmuje w łóżku kupę miejsca. Mąż musiał spać na drugim łóżku. Jeśli macie ogromne łóżko albo Wam to nie przeszkadza, to co innego.

My używaliśmy w domu dostawki do łóżka i to jest wynalazek godny Nobla.

Edwards-Co-sleeper5.jpg

Mi bardziej chodzi o to zeby kokon wlozyc do lozeczka :) bo dzidzi i tak z nami spalo nie bedzie :)
 
W domu nie, ale miałam taki w Polsce na czas wizyt u rodziny i sprawdzał się super, dziecko spało sobie bezpiecznie obok mnie i nie bałam się, że zakryję je kołdrą czy przycisnę. Dopiero, gdy młody zrobił się bardziej mobilny, zmieniłam kokon na łóżeczko turystyczne.
W domu bym się chyba nie zdecydowała, bo taki kokon zajmuje w łóżku kupę miejsca. Mąż musiał spać na drugim łóżku. Jeśli macie ogromne łóżko albo Wam to nie przeszkadza, to co innego.

My używaliśmy w domu dostawki do łóżka i to jest wynalazek godny Nobla.

Edwards-Co-sleeper5.jpg


Tylko jakie to jest duze? W sensie do jakiego wieku maluch sie w tym zmiesci? :)
 
reklama
U nas duże łóżeczko stało od początku w sypialni młodego. Z czasem zaczęliśmy go tam kłaść na drzemki w ciągu dnia. A do salonu brałam co rano górę od dostawki, bo noworodka chciałam mieć na oku, gdy spał - wiadomo, pierwsze dziecko :) Teraz w ogóle nie będę kładła dziecka w salonie, bo przy niespełna dwulatku i tak by nie spało :p
 
Do góry