reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciążowe zakupy

Ja miałam najwięcej właśnie 68r bo wtedy zaczynasz wprowadzać śpiączki, marchewki itp czyli ciuszki idą się..... Prac xD bardzo często :D a tak to troszkę r 56 :
-7x body kr rękaw.
-5x body dl rekaw
-7x pajacyk
-4/5 x kaftaniki + spodnie

No i skarpetki, czapeczki po kąpieli itd.
Nie pisze o niczym krociutkim bo wiadomo termin mamy na zimę :)

Dzięki za info, ja rownież pierwsze dziecko.
Takie kaftaniki są jeszcze na rynku? Tzn pamiętam je z mojego dzieciństwa, koleżanki dzieci widywalam juz tylko w bluzkach (nie kaftanikach) [emoji4]
 
reklama
Jestem w Polsce. Załapałam się jeszcze w Lidlu na dżinsy, legginsy i dwa topy. Wolałam brać, bo taniej w UK nie znajdę [emoji14]


Mam kilka chust i na pewno będę chustować drugiego malucha. Bez chusty jak bez ręki. Zakupu nowej póki co nie planuję, ale jeśli trafi się dziewczynka, to może skuszę się na coś w różu [emoji14]


Niestety tego typu nosidło jest niezdrowe dla bioderek :(
Ja chcialabym chustę, ale to trzeba przejsc jakis kurs? [emoji85] czy wystarczy poszperac w internecie jak wiązać?
 
Dzięki za info, ja rownież pierwsze dziecko.
Takie kaftaniki są jeszcze na rynku? Tzn pamiętam je z mojego dzieciństwa, koleżanki dzieci widywalam juz tylko w bluzkach (nie kaftanikach) [emoji4]
Kupiłam w Smyku dwie sztuki, ostatecznie nawet ich dziecku nie założyłam ;)

Ja chcialabym chustę, ale to trzeba przejsc jakis kurs? [emoji85] czy wystarczy poszperac w internecie jak wiązać?
Hmmm, można próbować oglądać filmy na YouTube i wspierać się grupą chustową na Facebooku :) Chociaż osobiście polecam osobistą konsultację z doradcą. Przypuszczam, że w Polsce (ja mieszkam w UK) to koszt około 100-150 zł, ale głowy nie dam! Warto, bo wtedy już ma się pewność, że mota się maleństwo poprawnie i zdrowo.
 
Ja miałam najwięcej właśnie 68r bo wtedy zaczynasz wprowadzać śpiączki, marchewki itp czyli ciuszki idą się..... Prac xD bardzo często :D a tak to troszkę r 56 :
-7x body kr rękaw.
-5x body dl rekaw
-7x pajacyk
-4/5 x kaftaniki + spodnie

No i skarpetki, czapeczki po kąpieli itd.
Nie pisze o niczym krociutkim bo wiadomo termin mamy na zimę :)

Naprawde ci wystarczylo 7 pajacykow? :surprised: ja mialam chyba z 30 i wszystkie ubieralam, na poczatku corce nie raz sie ulewalo plus jak jakas kupka uciekla to tez wszystko do prania :) no i pajacyk na dzien inny a na noc nowy.
 
Kaftanika tez ani raz nie ubralam, teraz nawet nie zamierzam kupowac :) lepsze sa body i tez mozna kupic takie na zatrzaski, bo wiadomo ze przy pierwszym dziecku ciezko jest ubierac ubranka przez glowe a po drugie to czlowiek na poczatku sie boi :)
 

Załączniki

  • body-kopertowe.jpg
    body-kopertowe.jpg
    27,8 KB · Wyświetleń: 110
Dostalam od kolezanki poduche[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] jest mega ogromna i chtbawieksza ode mnie a ja mam prawie 180[emoji23][emoji33][emoji7]
 
Dziewczyny, jestem w swojej pierwszej ciąży i zaczynam mieć chęć zaczynać ciuszkowy szał ;) Ale potrzebuje pomocy.. Wiadomo narazie chce kupić coś unisex bo nie wiem kto tam rośnie u mnie w brzuszku, ale pojęcia nie mam jakie kupować rozmiary?! Wiem ze dzieci rodzą się różne.. No i druga sprawa, co kupować.. jest tyle pięknych rzeczy ale co się tak naprawdę przyda? Heelp :)
Moi mieli prawie 60 cm a 56 i tak byly dobre przez jakis czas
 
reklama
Do góry