reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciekawe zajęcia dla dzieci w Warszawie?

Dołączył(a)
24 Czerwiec 2010
Postów
4
Przeprowadziliśmy się niedawno z mężem do Warszawy, nie bardzo jeszcze mogę się odnaleźć, a nasza córeczka potrzebuje jakichś atrakcji, gdy my będziemy w pracy. Czy któraś z Mam/Tatusiów może nam coś polecić?

Pozdrawiam!
 
reklama
Ja polecam kidsplanet.com.pl .Mają świetne programy zajęć i naprawdę jest ich dużo :)
m.in. akademia malucha, balet, karate, naukę języków obcych, klub małego archeologa, naukę rytmiki i gry na instrumentach :)


ul. Kabacki Dukt 18,
02-798 Warszawa - Ursynów

Telefon: 0608 775 555, 0608 774 444
 
Witam, my chodzimy na Plac przy Pala Telekiego (podzielony na młodsze i strasze dzieci) lub nowy placyk Przy Bażantarni i park, także jak pada - do Bajkolandii - Ursynów gdyz tu mieszkamy :) ...a i Las Kabacki i Powsin :)pozdrawiam
 
Ja mam ciekawe zajęcia u siebie w przedszkolu. Duże przedszkole, dość znane (Zielona Ciuchcia)- jestem zadowolona. Latem organizują specjalne akcje i na prawdę się dzieje :)
 
Akurat Warszawa ma to do siebie,że każde dziecko oraz rodzice,mają szereg możliwości pod względem dodatkowych zajęć i atrakcji. W mniejszych miejscowościach jest z tym spory problem,często zajęcia ograniczają się jedynie do języka angielskiego oraz basenu.
 
reklama
Do góry